Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Braun – urządzenia do pielęgnacji ciała I sprzęt AGD z Niemiec

Braun – urządzenia do pielęgnacji ciała I sprzęt AGD z Niemiec

Braun to czołowa niemiecka marka urządzeń elektrycznych. Jest znana jako producent urządzeń do pielęgnacji ciała i włosów: golarek i trymerów, depilatorów, suszarek do włosów, lokówek, prostownic, ale także niewielkich urządzeń AGD, jak roboty kuchenne, wyciskarki, czajniki, ekspresy do kawy i żelazka.

Braun - informacje

Firma Braun została założona w 1921 roku we Frankfurcie nad Menem przez Maxa Brauna. Dziś należy do globalnego gracza, firmy Procter & Gamble z USA, wchodząc w skład 23 silnych marek P&G. Do obszarów jej działalności zaliczyć można projektowanie, opracowywanie i produkcję małych urządzeń elektrycznych, które pomagają w bieżących pracach w gospodarstwie domowym oraz ułatwiają pielęgnację ciała i włosów. Produkuje przede wszystkim golarki z folią, trymery do brody, trymery do ciała, depilatory i golarki damskie oraz urządzenia do pielęgnacji włosów, ale też roboty kuchenne, żelazka, ekspresy do kawy czy czajniki.

Tematem przewodnim marki Braun jest hasło „Siła czystości formy”, które od lat 50 towarzyszy kolejnym produktom marki. Ich cechą wspólną jest nowatorski wygląd, estetyka, jakość i funkcjonalność. Firma Braun stawia nade wszystko na badania. Zanim produkt trafi w ręce odbiorców, sztab ekspertów analizuje potencjalne potrzeby i oczekiwania klientów. Tak powstają nowatorskie urządzenia do pielęgnacji ciała i urządzenia AGD.

Firma posiada pięć zakładów produkcyjnych w Niemczech, Irlandii i Chinach, zatrudniając łącznie ponad 4 tys. osób.

Od roku 1968 Braun, przyznając coroczną BraunPrize, promuje młodych projektantów i wizualizowane przez nich przyszłościowe wzornictwo przemysłowe oraz pomysły na innowacyjne produkty.

W naszym serwisie prezentujemy szczegółowe opisy żelazek marki Braun, jakie aktualnie można nabyć na polskim rynku.

Polecane żelazka Braun

Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 740

Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 740

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą stalową, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, Braun

Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 740, o wysokiej mocy 2400 W, wyposażone w stalową stopę Eloxal z końcówką Precision Tip i unikalną funkcją precyzyjnego uderzenia pary Precision Shot. Żelazko posiada system antywapienny oraz funkcję samooczyszczania. Wytwarzanie pary do 50 g/min, z blokadą kapania oraz dodatkowym uderzeniem pary (120 g). W zestawie nakładka na stopę żelazka Textile Protector.

czytaj więcej
Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 760

Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 760

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą szafirową, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, Braun

Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 760, o bardzo wysokiej mocy 2400 W, wyposażone w szafirową stopę grzejną Eloxal z otworami Precision Tip oraz unikalną funkcją uderzenia pary Precision Shot. Żelazko posiada system antywapienny oraz funkcję samooczyszczania. Wytwarzanie pary do 50 g/min, z funkcją antykapania oraz dodatkowym uderzeniem pary (120 g). W zestawie nakładka na stopę żelazka Textile Protector.

czytaj więcej
Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 770

Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 770

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą szafirową, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, Braun

Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 770, o wysokiej mocy grzewczej 2400 W, wyposażone w szafirową stopę Eloxal, końcówkę stożka parowego Precision Tip oraz unikalną funkcję precyzyjnego uderzenia pary Precision Shot. Żelazko posiada system antywapienny oraz funkcję samooczyszczania. Wytwarzanie pary do 50 g/min, z blokadą kapania oraz dodatkowym uderzeniem pary (120 g). W zestawie nakładka na stopę żelazka Textile Protector.

czytaj więcej
Zobacz wszystkie żelazka marki Braun