Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe BOSCH Sensixx B1 secure TDA2630

Żelazko parowe BOSCH Sensixx B1 secure TDA2630

Żelazko parowe BOSCH Sensixx B1 secure TDA2630, o mocy maksymalnej 2100 W, ze stopą ceramiczną Palladium-glissée i trzema strefami kanałów parowych; wyposażone w system antywapienny 3AntiCalc oraz automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa Secure. Regulowane wytwarzanie pary do 25 g/min, dodatkowe uderzenie pary 80 g. Pojemnik do nalewania wody w zestawie.
Interesuje Cię zakup żelazka
Bosch Sensixx b1 secure tda2630?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Bosch Sensixx b1 secure tda2630

Dzięki mocy 2100 W oraz wbudowanemu generatorowi, żelazko BOSCH Sensixx B1 secure TDA2630 nieprzerwanie wytwarza parę w ilości do 25 g/min. Zastosowanie pary podczas prasowania skraca czas pracy i polepsza jej rezultaty. Do rozprasowania trudnych zagnieceń posłuży funkcja dodatkowego uderzenia pary (80 g). Jest to silny, skoncentrowany wyrzut strumienia pary, który umożliwia zwilżenie szczególnie zagniecionych fragmentów tkaniny. Strumień pary wniknie we włókna materiału, dzięki czemu łatwiej się rozprostują. Użycie spryskiwacza pozwoli dodatkowo zmoczyć tkaninę mgiełką rozpylonej wody, co jest szczególnie przydatne przy pracy z tymi materiałami,które prasują się szybciej, gdy są lekko wilgotne. Dzięki trzem stopniom regulacji strumienia pary, idealnie dostosujemy jej ilość do każdego rodzaju tkaniny.

Stopa ceramiczna Palladium-glissée z trzema strefami rozmieszczenia kanałów parowych zapewnia idealną dystrybucję pary i ma znakomite właściwości ślizgowe. Spiczasta końcówka stopy ze specjalnym rowkiem, ułatwia prasowanie miejsc trudno dostępnych, jak przestrzeni pomiędzy guzikami. Ceramiczna powłoka stopy nadaje jej dużą odporność na zarysowania ostrymi krawędziami części garderoby (guzikami, zamkami, napami), dzięki czemu żelazko długo utrzymuje swoją najwyższą skuteczność. Możemy więc prasować odzież ozdobioną takimi elementami, bez obaw o uszkodzenie powierzchni.

W żelazku BOSCH Sensixx B1 secure TDA2630 zastosowano rozwiązania antywapienne. System 3AantiCalc zapobiega odkładaniu się kamienia we wnętrzu kanałów parowych. Funkcja samoczyszczenia Selfclean ułatwia udrożnienie przewodów. Calc’n clean oraz wbudowany system anticalc zapobiegają zaleganiu kamienia w środku urządzenia. Systematyczne odkamienianie żelazka pozwoli na przedłużenie okresu jego użytkowania i na utrzymanie wysokiej skuteczności urządzenia.

Urządzenie wyposażono ponadto w czujnik autowyłączania. Żelazko wyłączy się po 30 sekundach, jeśli pozostawimy je na stopie lub przewróci się na bok oraz po 8 minutach, jeśli odstawimy je pionowo. Funkcja Secure poprawia bezpieczeństwo użytkowania i reaguje, gdy zapomnimy o wyłączeniu żelazka. Pozwala to również zaoszczędzić energię, eliminując niepotrzebny pobór prądu, gdy urządzenie nie jest używane.

Blokada kapania zabezpiecza przed skraplaniem się wody w niskich temperaturach i wyciekaniem jej na tkaninę poprzez otwory wylotu pary w stopie żelazka. Funkcja ta jest idealna przy prasowaniu ubrań z jedwabiu, satyny i delikatnych syntetyków.

Ponadto BOSCH Sensixx B1 secure TDA2630 posiada łatwy do zwinięcia kabel o długości 1,8 m z klamerką spinającą ułatwiającą przechowywanie sprzętu po zakończonej pracy.

Parametry techniczne żelazka Bosch Sensixx b1 secure tda2630

Moc (W)2100
Długość kabla (m)1,8
Waga (kg)1,1
Wyrzut pary (g)80
Stała dystrybucja pary (g/min)25

Wyposażenie żelazka Bosch Sensixx b1 secure tda2630

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaTak
Automatyczne wyłączanieTak
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Bosch Sensixx b1 secure tda2630?

Bosch – nie tylko producent AGD

Bosch to globalny gigant zatrudniający kilkaset tysięcy osób, posiadający ponad 300 różnych spółek i kilkanaście tysięcy zakładów serwisowych na całym świecie. Aktualnie Bosch jest producentem części i komponentów motoryzacyjnych, produktów gospodarstwa domowego, elementów wyposażenia budynków i automatyki przemysłowej. Produkty Bosch od zawsze kojarzą nam się z bardzo wysoką jakością. Słowa twórcy przedsiębiorstwa: „lepiej stracić pieniądze niż zaufanie" są aktualne do dzisiaj.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Bosch Sensixx b1 secure tda2630

Żelazko parowe BOSCH QuickFilling TDA2365

Żelazko parowe BOSCH QuickFilling TDA2365

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Bosch

Żelazko parowe BOSCH QuickFilling TDA2365, o mocy maksymalnej 2200 W, ze stopą ceramiczną Palladium-glissée; wyposażone w system antywapienny 3AntiCalc oraz funkcję prasowania w pionie. Regulowane wytwarzanie pary do 22 g/min, dodatkowe uderzenie pary 80 g. Lampka kontrolna informująca o stanie urządzenia; pojemnik do nalewania wody w zestawie.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Bosch Sensixx b1 secure tda2630

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)