Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko – stacja pary BOSCH Sensixx B45L Styline ProEnergy TDS451510L

Żelazko – stacja pary BOSCH Sensixx B45L Styline ProEnergy TDS451510L

Stacja pary BOSCH Sensixx B45L Styline ProEnergy TDS451510L, o mocy 1500 W i ciśnieniem 6 bar; z funkcją SmartStart i dużym wyświetlaczem dotykowym; stopa Ceranium-glissée z technologią AdvancedSteam; stała ilość pary do 110 g/min, trzy intensywne uderzenia pary UltimateSteam (250 g). Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa oraz SecurLock System, ułatwiający przenoszenie. Wyposażona w system antywapienny oraz możliwość ustawień ECO.
Interesuje Cię zakup żelazka
Bosch Sensixx b45l styline proenergy tds451510l?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Bosch Sensixx b45l styline proenergy tds451510l

BOSCH Sensixx B45L Styline ProEnergy TDS451510L to generator pary o mocy 1500 W, z parą wytwarzaną pod ciśnieniem 6 barów. Jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy dużo i często prasują. Dzięki zastosowanej technologii SmartStart żelazko nie wymaga regulacji. Bezpiecznie i równie dokładnie wyprasujemy różnego rodzaju tkaniny bez konieczności zmiany ustawień. Pozwala to zaoszczędzić czas, związany z koniecznością dogrzewania lub ochładzania stopy żelazka i nie wymaga wcześniejszego sortowania odzieży. Dzięki idealnej kombinacji pary i temperatury, konstruktorzy zadbali o doskonałe rezultaty prasowania. Stała ilość pary, zarówno w poziomie, jak i w pionie, regulowana do 110 g/min, pozwala prasować złożone tkaniny. Taka ilość pary wystarczy do dokładnego wyprasowania nawet kilku warstw materiału. Funkcja UltimateSteam, czyli 3 intensywne uderzenia pary o mocy 250 g, pozwoli uporać się z najbardziej opornym zagnieceniem. Dodatkowo zwilży tkaninę, dzięki czemu jej włókna rozszerzą się i będą bardziej podatne na rozprostowanie.

Stopa ceramiczna, emaliowana CeraniumGlissée z systemem AdvancedSteam oraz trzema strefami rozmieszczenia kanałów parowych pozwala na idealną dystrybucję pary i ma znakomite właściwości ślizgowe. Jest również bardzo odporna na zarysowania ostrymi krawędziami elementów garderoby. Dzięki takiej wytrzymałości, możemy śmiało prasować kurtki lub spodnie z guzikami, bez obaw o uszkodzenie jej powierzchni.

Konstruktorzy stacji pary BOSCH Sensixx B45L Styline ProEnergy TDS451510L zadbali o komunikację użytkownika z urządzeniem. Dotykowy panel touch control zapewnia łatwe sterowanie, dzięki dużym przyciskom i czytelnemu menu. Wskaźnik pustego zbiornika i wskaźnik gotowości informują na bieżąco o stanie żelazka, a Timer calc’n clean przypomina o konieczności oczyszczenia zbiornika z kamienia.

Funkcja ECO to energooszczędne ustawienie pozwalające oszczędzić do 30 % energii i do 40 % wody w porównaniu z ustawieniami maksymalnymi. SensorPower Control gwarantuje niskie zużycie energii, a jednocześnie doskonałe rezultaty prasowania. Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa samoczynnie odetnie zasilanie po określonym czasie bezczynności urządzenia, co dodatkowo ograniczy koszty.

Zastosowana blokada generatora pary SecurLock System umożliwia bezpieczne przenoszenie i przechowywanie urządzenia. Dzięki niej stopa żelazka nie z sunie się z podstawy i nie uszkodzi, uderzając o podłogę.

Rozwiązanie antywapienne Calc’n'Clean Advanced to specjalny kolektor gromadzący kamień, który można z łatwością wyjąć i wyczyścić. Regularne oczyszczanie żelazka pozwala przedłużyć czas jego bezawaryjnej pracy.

Czas nagrzewania stacji pary BOSCH Sensixx B45L Styline ProEnergy TDS451510L do maksymalnej mocy pary to ok. 2 min.

 

Parametry techniczne żelazka Bosch Sensixx b45l styline proenergy tds451510l

Moc (W)1500
Długość kabla (m)2
Waga (kg)4,76
Wyrzut pary (g)250
Stała dystrybucja pary (g/min)110

Wyposażenie żelazka Bosch Sensixx b45l styline proenergy tds451510l

SpryskiwaczNie
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaNie
Automatyczne wyłączanieTak
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieNie
Interesuje Cię zakup żelazka
Bosch Sensixx b45l styline proenergy tds451510l?

Bosch – nie tylko producent AGD

Bosch to globalny gigant zatrudniający kilkaset tysięcy osób, posiadający ponad 300 różnych spółek i kilkanaście tysięcy zakładów serwisowych na całym świecie. Aktualnie Bosch jest producentem części i komponentów motoryzacyjnych, produktów gospodarstwa domowego, elementów wyposażenia budynków i automatyki przemysłowej. Produkty Bosch od zawsze kojarzą nam się z bardzo wysoką jakością. Słowa twórcy przedsiębiorstwa: „lepiej stracić pieniądze niż zaufanie" są aktualne do dzisiaj.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Bosch Sensixx b45l styline proenergy tds451510l

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o żelazku Bosch Sensixx b45l styline proenergy tds451510l

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)