Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe DeLonghi EASYTURBO FXG24TS

Żelazko parowe DeLonghi EASYTURBO FXG24TS

Nowoczesne żelazko parowe DeLonghi EASYTURBO FXG24TS, moc 2400 W; stopa Dual Thermolon z wąską końcówką stożka parowego; 4-stopniowy regulator emisji pary do 35 g/min, dodatkowe uderzenie pary 120 g. Urządzenie wyposażone w rozwiązania antywapienne oraz funkcję blokady kapania w niskich temperaturach. Pojemność zbiorniczka na wodę – 300 ml.
Interesuje Cię zakup żelazka
Delonghi Easyturbo fxg24ts?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Delonghi Easyturbo fxg24ts

Lekkie i wygodne w obsłudze żelazko parowe DeLonghi EASYTURBO FXG24TS to urządzenie o mocy 2400 W. Urządzenie szybko się nagrzewa, utrzymuje równą temperaturę podczas prasowania i nie potrzebuje wiele czasu na ochłodzenie stopy, do temperatur odpowiednich dla delikatnych tkanin. Opatentowana stopa Dual Thermolon to technologia przyjazna środowisku i zapewniająca doskonałą płynność przesuwania po tkaninach, odporność na zadrapania oraz równomierne rozprowadzanie temperatury na powierzchni stopy. Gwarantuje ona doskonałe efekty pracy na wszystkich materiałach podlegających prasowaniu. Bez problemu uprasujemy też cięższą odzież, jak kurtki czy spodnie bez obaw o porysowanie powierzchni stopy ostrymi krawędziami guzików czy zamków błyskawicznych. Ponadto, stopa ma zróżnicowaną szerokość. Wąski wierzchołek sprawia, że łatwiej jest dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, a szeroka tylnia część zapewnia stałą temperaturę i dokładnie rozprasowuje zagniecenia.

Wewnętrzna wytwornica powoduje, że urządzenie generuje ciągły strumień pary do 35 g/min.

Jednorazowe uderzenie pary o sile 120 g, ułatwi rozprasowanie szczególnie zagniecionych fragmentów tkaniny. Możliwość prasowania w pionie pozwoli nam odświeżyć ubrania bezpośrednio na wieszakach lub zaprasować zagniecenia na firanie, bez zdejmowania jej z karnisza. Spryskiwacz umożliwi zmoczenie tkaniny strumieniem rozpylonej wody. Będzie szczególnie przydatny przy materiałach, które łatwiej rozprostowują się, gdy są lekko wilgotne, np. len. Regulacja wytwarzania pary (4 pozycje) oraz regulowany termostat, umożliwiają dobranie odpowiedniego programu do każdego rodzaju powierzchni nadającej się do prasowania.

Żelazko DeLonghi EASYTURBO FXG24TS posiada wbudowany system antywapienny, który zapobiega zaleganiu pyłu wapiennego w kanalikach parowych. Stały filtr zatrzymuje osad wapienny , dzięki czemu kamień nie osadza się we wnętrzu żelazka. Funkcja automatycznego czyszczenia w prosty sposób przedmuchuje kanaliki parowe. Zapobiega to zaplamieniu prasowanych tkanin, wydostającym się wraz z parą białym pyłem. Systematyczne wykorzystywanie tych funkcji pozwoli nam przedłużyć okres bezawaryjnej pracy urządzenia.

Producent zastosował ponadto blokadę kapania Anti-Drip. W niskich temperaturach pracy żelazka woda skrapla się w kanalikach parowych, a następnie wycieka na prasowaną tkaninę, co może spowodować jej zabrudzenie. Dzięki zastosowanej blokadzie woda nie wydostanie się z otworów wylotu pary nawet wtedy, gdy żelazko będzie wyłączone.

Ponadto, zbiornik na wodę posiada duży otwór ułatwiający uzupełnianie płynu, a długi (3 m) przewód zasilający pozwala na swobodę poruszania się podczas pracy, nie ograniczając ruchów użytkownika.

Parametry techniczne żelazka Delonghi Easyturbo fxg24ts

Moc (W)2400
Długość kabla (m)3
Waga (kg)1,35
Wyrzut pary (g)120
Stała dystrybucja pary (g/min)35

Wyposażenie żelazka Delonghi Easyturbo fxg24ts

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaTak
Automatyczne wyłączanieNie
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Delonghi Easyturbo fxg24ts?

De’Longhi – włoskie ekspresy do kawy i żelazka

De’Longhi to włoska firma rodzinna, producent ekspresów do kawy, klimatyzatorów, grzejników, żelazek , systemów do prasowania i odkurzaczy. Jej produkty charakteryzują się wyjątkowym wzornictwem i funkcjonalnością.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Delonghi Easyturbo fxg24ts

Żelazko parowe DeLonghi EASYTURBO FXG24AT

Żelazko parowe DeLonghi EASYTURBO FXG24AT

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą inną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, DeLonghi

Żelazko parowe DeLonghi EASYTURBO FXG24AT, o mocy 2400 W; wyposażone w stopę grzejną DUAL z dwóch rodzajów tworzywa, o wyprofilowanym czubku. Regulowane wytwarzanie pary do 30 g/min (4 pozycje), dodatkowe uderzenie pary 120 g. Spryskiwacz, blokada kapania Anti-Drip, system antywapienny oraz ergonomiczna konstrukcja. Długi (3 m) przewód zasilający z połączeniem kulkowym.

czytaj więcej
Żelazko parowe DeLonghi EASYTURBO-S FXK23AT

Żelazko parowe DeLonghi EASYTURBO-S FXK23AT

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą inną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, DeLonghi

Żelazko parowe DeLonghi EASYTURBO-S FXK23AT, o mocy maksymalnej 2300 W, z opatentowaną stopą grzejną DUAL o specjalnej konstrukcji i regulowanym termostatem. Wyposażone w automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa, system Anti-Drip przeciwko kapaniu w niskich temperaturach oraz podwójny system antywapienny. Regulowane wytwarzanie pary do 35 g/min, dodatkowe uderzenie pary 120 g. Pojemnik do nalewania wody w zestawie.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Delonghi Easyturbo fxg24ts

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)