Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe MPM ES-177/C/B

Żelazko parowe MPM ES-177/C/B

Żelazko parowe MPM ze stopą ceramiczną ES-177/C/B, o mocy maksymalnej 2400 W, wyposażone w funkcję samoczyszczenia Self Clean oraz automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem; regulowane wytwarzanie pary do 18 g/min, dodatkowe uderzenie pary 80 g. Długi (3 m), obrotowy kabel sieciowy, oraz pojemny (400 ml) zbiornik na wodę. W zestawie pojemnik do nalewania wody.
Interesuje Cię zakup żelazka
Mpm Es-177/c/b?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Mpm Es-177/c/b

MPM ze stopą ceramiczną ES-177/C/B to doskonale wyposażone żelazko o mocy maksymalnej 2400 W. Wysoka moc wpływa na prędkość nagrzewania się stopy grzejnej oraz pozwala na utrzymanie stałej temperatury stopy podczas prasowania.

Projektanci marki MPM zadbali o bezpieczeństwo użytkowania żelazka. Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa, zareaguje natychmiast odłączeniem zasilania, w razie awarii termostatu. Oprócz tego, funkcja STRAŻAK bezpiecznie wyłączy żelazko po określonym czasie jego bezczynności.

Układ automatycznego wyłączania pozwala zadbać o bezpieczeństwo w przypadku, gdy pozostawimy urządzenie bez nadzoru. Pozwala również zaoszczędzić energię, eliminując niepotrzebny pobór prądu, gdy robimy przerwę w prasowaniu.

Żelazko wyposażone jest w stopę o ceramicznej warstwie wierzchniej. Ceramiczna powłoka stopy nadaje jej dużą odporność na uszkodzenia, jak zarysowania elementami garderoby (guzikami, suwakami). Dzięki symetrycznie ułożonym kanałom rozprowadzającym i trzem strefom prasowania, stopa optymalnie rozprowadza parę, dzięki czemu prasowanie staje się dokładniejsze i wymaga mniej wysiłku. Żelazko MPM ze stopą ceramiczną ES-177/C/B generuje ciągły strumień pary, o mocy do 18 g/min, co wzmacnia efekt prasowania i skraca samą czynność. Dodatkowy, silny wyrzut pary w ilości 80 g przyda się szczególnie w przypadku trudnych zagnieceń lub opornych materiałów. Pozwala dodatkowo zwilżyć tkaninę, dzięki czemu stanie się ona bardziej miękka, co ułatwi jej wygładzenie. Regulowane wytwarzanie pary i płynna regulacja temperatury umożliwiają dobranie odpowiedniego programu dla bezpiecznego wyprasowania każdej powierzchni.

Zastosowana w urządzeniu funkcja samooczyszczania Self Clean, polega na udrożnieniu znajdujących się w stopie otworów parowych. Przy włączonej funkcji para wyrzucana jest pod wpływem ciśnienia, a zanieczyszczenia i drobiny kamienia razem z nią wydostają się na zewnątrz. Funkcję samooczyszczania warto stosować raz na miesiąc, dzięki temu żelazko będzie pracować efektywnie i o wiele dłużej.

Producent żelazka MPM ze stopą ceramiczną ES-177/C/B zadbał również o komfort jego użytkowania. Zbiornik na wodę o pojemności (400 ml) wygodnie się napełnia. Dzięki bardzo długiemu przewodowi sieciowemu (3 m) przemieszczanie podczas prasowania staje się łatwiejsze, co znacznie wpływa na komfort pracy. Długość przewodu uniezależnia nas też od konieczności rozkładania deski bezpośrednio przy gnieździe elektrycznym. Ponadto, kulkowe połączenie kabla z korpusem żelazka zapobiega skręcaniu przewodu. Do żelazka dołączony jest pojemnik do nalewania wody.

Parametry techniczne żelazka Mpm Es-177/c/b

Moc (W)2400
Długość kabla (m)3
Waga (kg)bd
Wyrzut pary (g)80
Stała dystrybucja pary (g/min)18

Wyposażenie żelazka Mpm Es-177/c/b

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaNie
Automatyczne wyłączanieTak
System antywapiennyNie
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Mpm Es-177/c/b?

MPM – polski producent sprzętu AGD

MPM to polska firma, która od 1989 roku zajmuje się produkcją elektronicznych urządzeń do gotowania, sprzątania i pielęgnacji ciała, ale także dużych urządzeń AGD, jak lodówek, kuchenek czy pralek.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Mpm Es-177/c/b

Żelazko parowe MPM MZE-08

Żelazko parowe MPM MZE-08

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, MPM

Żelazko parowe MPM ze stopą ceramiczną MZE-08, o mocy 2600 W; wytwarzanie pary do 25 g/min, dodatkowe uderzenie pary 75 g i możliwość prasowania w pionie. Zastosowana blokada kapania w niskich temperaturach Anti-Drip, system antywapienny Anti-Calc i Self Clean oraz automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem. Rączka i podstawa z powłoką antypoślizgową.

czytaj więcej
Żelazko parowe MPM MZE-07

Żelazko parowe MPM MZE-07

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, MPM

Żelazko parowe MPM ze stopą ceramiczną MZE-07, 2600 W; z regulacją mocy temperatury oraz wytwarzania pary (do 25 g/min), dodatkowe uderzenie pary 75 g. Wmontowany automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa oraz system antywapienny Anti-Calc. Blokada Anti-drip, zapobiegająca kapaniu wody w niskich temperaturach, pojemny (325 ml) zbiornik na wodę oraz wygodna, antypoślizgowa rączka.

czytaj więcej
Żelazko parowe MPM MZE-04

Żelazko parowe MPM MZE-04

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, MPM

Bogato wyposażone żelazko parowe MPM ze stopą ceramiczną MZE-04, z funkcją strażak Auto Shut off, o wysokiej mocy maksymalnej 2800 W; specjalna konstrukcja stożka parowego Special Tip, system antywapienny Anti-Calc oraz blokada kapania w niskich temperaturach. Wytwarzanie pary do 20 g/min; dodatkowe uderzenie pary 75 g. Bardzo długi kabel (3 m) z kulkowym połączeniem. Dodatkowe akcesoria: pojemnik do nalewania wody.

czytaj więcej
Żelazko parowe MPM MZE-03

Żelazko parowe MPM MZE-03

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, MPM

Praktyczne żelazko parowe MPM ze stopą ceramiczną MZE-03, o mocy 2400 W, z wytwarzaniem pary do 30 g/min i dodatkowym uderzeniem pary 80 g; funkcja automatycznego wyłączania Auto-Shut off oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem. Rozwiązanie antywapienne Self Clean, blokada kapania Anti-Drip oraz miękki uchwyt. Wyposażenie dodatkowe – pojemnik do nalewania wody.

czytaj więcej
Żelazko parowe MPM MZE-01

Żelazko parowe MPM MZE-01

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, MPM

Żelazko parowe MPM ze stopą ceramiczną MZE-01, o maksymalnej mocy 2400 W i systemem zapobiegającym kapaniu Anti-Drip. Rozwiązania antywapienne Anti Calc i Self Clean; automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem . Ciągły strumień pary do 18 g/min; silne uderzenie pary 80 g. Wyposażenie dodatkowe – pojemnik do nalewania wody.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Mpm Es-177/c/b

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)