Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe MPM MZE-04

Żelazko parowe MPM MZE-04

Bogato wyposażone żelazko parowe MPM ze stopą ceramiczną MZE-04, z funkcją strażak Auto Shut off, o wysokiej mocy maksymalnej 2800 W; specjalna konstrukcja stożka parowego Special Tip, system antywapienny Anti-Calc oraz blokada kapania w niskich temperaturach. Wytwarzanie pary do 20 g/min; dodatkowe uderzenie pary 75 g. Bardzo długi kabel (3 m) z kulkowym połączeniem. Dodatkowe akcesoria: pojemnik do nalewania wody.
Interesuje Cię zakup żelazka
Mpm Mze-04?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Mpm Mze-04

MPM ze stopą ceramiczną MZE-04 to nowoczesne, bogato wyposażone żelazko o dużej mocy (2800 W), dzięki której szybko się nagrzewa i pozwala dokładnie rozprasować nawet najtrudniejsze tkaniny. Utrzymuje równą temperaturę podczas prasowania, a także szybko reaguje na jej zmiany.

Konstruktorzy urządzenia szczególnie zadbali o bezpieczeństwo jego użytkowania. Wbudowany autowyłącznik Auto Shut off zabezpieczy żelazko przed przegrzaniem, nie tylko zwiększając poczucie bezpieczeństwa użytkowników, ale i eliminując zużycie prądu, co pozwala dokonać oszczędności. Czujnik automatycznie wyłączy żelazko po określonym czasie bezczynności, co zmniejszy zużycie energii . Ponadto, natychmiast zareaguje na awarię termostatu, odcinając zasilanie sprzętu.

Konstruktorzy MPM wyposażyli urządzenie w wysokiej jakości stopę ceramiczną, lekko przesuwającą się po materiałach o różnej strukturze. Jej twarda powłoka sprawia, że jest bardzo odporna na uszkodzenie ostrymi elementami garderoby, dzięki czemu bez trudu uprasujemy kurtki, bluzy lub spodnie z guzikami. Końcówka stożka parowego Special Tip, jest specjalnie profilowana, dzięki czemu dotrzemy do najtrudniej dostępnych miejsc na odzieży, takich jak przestrzenie pomiędzy guzikami i zakładki. Dokładniej uprasujemy też małe powierzchnie, takie jak ubranka dla dzieci.

Żelazko MPM ze stopą ceramiczną MZE-04 wyposażono w podwójny system antywapienny, który w łatwy sposób pomoże nam utrzymać żelazko w wysokiej formie przez długi czas. Funkcja samooczyszczania Self Clean oczyści kanaliki parowe z osadu wapiennego, a system Anti-Calc zapobiegnie osadzaniu się kamienia wewnątrz urządzenia. Regularne używanie funkcji antywapiennych pozwoli utrzymać wysoką jakość pracy żelazka.

Zastosowana w urządzeniu blokada kapania Anti-Drip zabezpiecza przed skraplaniem się wody w niskich temperaturach i wyciekaniem jej na tkaninę. Chroni też przed kapaniem wody wtedy, gdy żelazko jest wyłączone. Dzięki temu można przechowywać żelazko w pozycji poziomej bez obawy, że zawartość pojemnika z wodą się wyleje.

Dzięki precyzyjnemu rozmieszczeniu kanałów parowych, stopa grzejna żelazka idealnie dystrybuuje parę do 20 g/min. Regulacja temperatury oraz mocy pary, pozwoli dopasować odpowiedni program do rodzaju prasowanej powierzchni. Do rozprasowania szczególnie silnych zagnieceń przyda się funkcja silnego uderzenia pary (75 g), a możliwość prasowania w pionie, pozwoli nam odświeżyć garderobę bezpośrednio na wieszakach.

W żelazku MPM ze stopą ceramiczną MZE-04 zadbano również o to, by jego użytkowanie było wygodne. Wyjątkowo długi przewód zasilający (3 m) pozwala swobodnie manewrować żelazkiem oraz poruszać się dookoła deski do prasowania, a dzięki kulkowemu połączeniu z korpusem nie skręca się i nie łamie. Powierzchnia rączki pokryta jest gumową, miękką powłoką, co czyni prasowanie wygodniejszym. W wyposażeniu dodatkowym pojemnik do nalewania wody.

Parametry techniczne żelazka Mpm Mze-04

Moc (W)2800
Długość kabla (m)3
Waga (kg)bd
Wyrzut pary (g)75
Stała dystrybucja pary (g/min)20

Wyposażenie żelazka Mpm Mze-04

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaTak
Automatyczne wyłączanieTak
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Mpm Mze-04?

MPM – polski producent sprzętu AGD

MPM to polska firma, która od 1989 roku zajmuje się produkcją elektronicznych urządzeń do gotowania, sprzątania i pielęgnacji ciała, ale także dużych urządzeń AGD, jak lodówek, kuchenek czy pralek.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Mpm Mze-04

Żelazko parowe MPM MZE-08

Żelazko parowe MPM MZE-08

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, MPM

Żelazko parowe MPM ze stopą ceramiczną MZE-08, o mocy 2600 W; wytwarzanie pary do 25 g/min, dodatkowe uderzenie pary 75 g i możliwość prasowania w pionie. Zastosowana blokada kapania w niskich temperaturach Anti-Drip, system antywapienny Anti-Calc i Self Clean oraz automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem. Rączka i podstawa z powłoką antypoślizgową.

czytaj więcej
Żelazko parowe MPM MZE-07

Żelazko parowe MPM MZE-07

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, MPM

Żelazko parowe MPM ze stopą ceramiczną MZE-07, 2600 W; z regulacją mocy temperatury oraz wytwarzania pary (do 25 g/min), dodatkowe uderzenie pary 75 g. Wmontowany automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa oraz system antywapienny Anti-Calc. Blokada Anti-drip, zapobiegająca kapaniu wody w niskich temperaturach, pojemny (325 ml) zbiornik na wodę oraz wygodna, antypoślizgowa rączka.

czytaj więcej
Żelazko parowe MPM MZE-03

Żelazko parowe MPM MZE-03

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, MPM

Praktyczne żelazko parowe MPM ze stopą ceramiczną MZE-03, o mocy 2400 W, z wytwarzaniem pary do 30 g/min i dodatkowym uderzeniem pary 80 g; funkcja automatycznego wyłączania Auto-Shut off oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem. Rozwiązanie antywapienne Self Clean, blokada kapania Anti-Drip oraz miękki uchwyt. Wyposażenie dodatkowe – pojemnik do nalewania wody.

czytaj więcej
Żelazko parowe MPM MZE-01

Żelazko parowe MPM MZE-01

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, MPM

Żelazko parowe MPM ze stopą ceramiczną MZE-01, o maksymalnej mocy 2400 W i systemem zapobiegającym kapaniu Anti-Drip. Rozwiązania antywapienne Anti Calc i Self Clean; automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem . Ciągły strumień pary do 18 g/min; silne uderzenie pary 80 g. Wyposażenie dodatkowe – pojemnik do nalewania wody.

czytaj więcej
Żelazko parowe MPM ES-177/C/B

Żelazko parowe MPM ES-177/C/B

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, MPM

Żelazko parowe MPM ze stopą ceramiczną ES-177/C/B, o mocy maksymalnej 2400 W, wyposażone w funkcję samoczyszczenia Self Clean oraz automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem; regulowane wytwarzanie pary do 18 g/min, dodatkowe uderzenie pary 80 g. Długi (3 m), obrotowy kabel sieciowy, oraz pojemny (400 ml) zbiornik na wodę. W zestawie pojemnik do nalewania wody.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Mpm Mze-04

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)