Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe MPM MZE-08

Żelazko parowe MPM MZE-08

Żelazko parowe MPM ze stopą ceramiczną MZE-08, o mocy 2600 W; wytwarzanie pary do 25 g/min, dodatkowe uderzenie pary 75 g i możliwość prasowania w pionie. Zastosowana blokada kapania w niskich temperaturach Anti-Drip, system antywapienny Anti-Calc i Self Clean oraz automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem. Rączka i podstawa z powłoką antypoślizgową.
Interesuje Cię zakup żelazka
Mpm Mze-08?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Mpm Mze-08

Żelazko parowe MPM ze stopą ceramiczną MZE-08 to urządzenie o wysokiej mocy 2600 W. Żelazko szybko się nagrzewa, utrzymuje stałą temperaturę podczas pracy i szybko reaguje na jej zmiany. Ceramiczna powłoka stopy grzejnej wpływa na znakomite właściwości ślizgowe i nadaje stopie dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania guzikami, czy innymi elementami garderoby o ostrych powierzchniach. Układ kanałów parowych pozwala na optymalne rozprowadzanie pary po całej powierzchni prasowanego materiału. Dzięki regulacji strumienia pary, idealnie dostosujemy jej ilość do każdego rodzaju tkaniny i dokładnie rozprostujemy nawet najoporniejsze materiały, takie jak len, czy gruba bawełna. Regulator temperatury umożliwi nam dobranie odpowiedniego programu prasowania, zgodnie z wymaganiami materiału, który chcemy wygładzić.

Urządzenie wytwarza ciągły strumień pary do 25 g/min. Wykorzystanie pary podczas pracy żelazka pozwala znacznie skrócić czas prasowania i polepszyć jego efekty, zwłaszcza w przypadku materiałów, które są oporniejsze w prasowaniu. Dodatkowe uderzenie pary (75 g) umożliwia zwilżenie szczególnie zagniecionych fragmentów. Gorąca para wniknie głęboko we włókna tkaniny, dzięki czemu łatwiej się wyprostują. Wbudowany w urządzenie spryskiwacz umożliwia zmoczenie tkaniny strumieniem rozpylonej wody, co jest szczególnie przydatne przy kołnierzykach i mankietach koszul. Dzięki możliwości prasowania parą w pionie nie ma potrzeby rozkładania zasłony na desce do prasowania. Skutecznie usuniemy fałdy, nie zdejmując zasłon z karniszy lub odświeżymy żakiet bezpośrednio na wieszaku.

Ponadto, w żelazku parowym MPM ze stopą ceramiczną MZE-08 zastosowano blokadę kapania. Funkcja ta zapobiega wyciekaniu wody z kanalików parowych podczas prasowania przy niskiej temperaturze oraz przy wyłączonym żelazku. Chroni to tkaninę przed zaplamieniem i pozwala przechowywać żelazko w pozycji poziomej.

System antywapienny ułatwia utrzymanie wnętrza urządzenia w czystości. Funkcja Self Clean pozwala udrożnić kanaliki parowe, w których zbiera się osad z wody. System Anti-Calc zapobiega osadzaniu się kamienia, chroniąc odzież przed pobrudzeniem osadem wapiennym podczas prasowania. Regularne używanie funkcji antywapiennych pomaga wydłużyć żywotność żelazka i utrzymać jego skuteczność na wysokim poziomie.

Ponadto, MPM ze stopą ceramiczną MZE-08 jest urządzeniem bezpiecznym w użytkowaniu. Automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem samoczynnie odetnie zasilanie, jeśli termostat ulegnie awarii.

Dodatkowe funkcjonalności urządzenia to, m.in.: wygodny uchwyt z miękkiej gumy zapobiegający przesuwaniu się żelazka w dłoni i tylna podstawa zabezpieczona powłoką antypoślizgową.

Parametry techniczne żelazka Mpm Mze-08

Moc (W)2600
Długość kabla (m)1,6
Waga (kg)bd
Wyrzut pary (g)75
Stała dystrybucja pary (g/min)25

Wyposażenie żelazka Mpm Mze-08

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaTak
Automatyczne wyłączanieNie
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Mpm Mze-08?

MPM – polski producent sprzętu AGD

MPM to polska firma, która od 1989 roku zajmuje się produkcją elektronicznych urządzeń do gotowania, sprzątania i pielęgnacji ciała, ale także dużych urządzeń AGD, jak lodówek, kuchenek czy pralek.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Mpm Mze-08

Żelazko parowe MPM MZE-07

Żelazko parowe MPM MZE-07

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, MPM

Żelazko parowe MPM ze stopą ceramiczną MZE-07, 2600 W; z regulacją mocy temperatury oraz wytwarzania pary (do 25 g/min), dodatkowe uderzenie pary 75 g. Wmontowany automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa oraz system antywapienny Anti-Calc. Blokada Anti-drip, zapobiegająca kapaniu wody w niskich temperaturach, pojemny (325 ml) zbiornik na wodę oraz wygodna, antypoślizgowa rączka.

czytaj więcej
Żelazko parowe MPM MZE-04

Żelazko parowe MPM MZE-04

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, MPM

Bogato wyposażone żelazko parowe MPM ze stopą ceramiczną MZE-04, z funkcją strażak Auto Shut off, o wysokiej mocy maksymalnej 2800 W; specjalna konstrukcja stożka parowego Special Tip, system antywapienny Anti-Calc oraz blokada kapania w niskich temperaturach. Wytwarzanie pary do 20 g/min; dodatkowe uderzenie pary 75 g. Bardzo długi kabel (3 m) z kulkowym połączeniem. Dodatkowe akcesoria: pojemnik do nalewania wody.

czytaj więcej
Żelazko parowe MPM MZE-03

Żelazko parowe MPM MZE-03

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, MPM

Praktyczne żelazko parowe MPM ze stopą ceramiczną MZE-03, o mocy 2400 W, z wytwarzaniem pary do 30 g/min i dodatkowym uderzeniem pary 80 g; funkcja automatycznego wyłączania Auto-Shut off oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem. Rozwiązanie antywapienne Self Clean, blokada kapania Anti-Drip oraz miękki uchwyt. Wyposażenie dodatkowe – pojemnik do nalewania wody.

czytaj więcej
Żelazko parowe MPM MZE-01

Żelazko parowe MPM MZE-01

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, MPM

Żelazko parowe MPM ze stopą ceramiczną MZE-01, o maksymalnej mocy 2400 W i systemem zapobiegającym kapaniu Anti-Drip. Rozwiązania antywapienne Anti Calc i Self Clean; automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem . Ciągły strumień pary do 18 g/min; silne uderzenie pary 80 g. Wyposażenie dodatkowe – pojemnik do nalewania wody.

czytaj więcej
Żelazko parowe MPM ES-177/C/B

Żelazko parowe MPM ES-177/C/B

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, MPM

Żelazko parowe MPM ze stopą ceramiczną ES-177/C/B, o mocy maksymalnej 2400 W, wyposażone w funkcję samoczyszczenia Self Clean oraz automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem; regulowane wytwarzanie pary do 18 g/min, dodatkowe uderzenie pary 80 g. Długi (3 m), obrotowy kabel sieciowy, oraz pojemny (400 ml) zbiornik na wodę. W zestawie pojemnik do nalewania wody.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Mpm Mze-08

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)