Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe TEFAL Primagliss FV2550

Żelazko parowe TEFAL Primagliss FV2550

Żelazko parowe TEFAL Primagliss FV2550, o mocy 2200 W, wyposażone w ceramiczną stopę Ultragliss o bardzo dobrych właściwościach ślizgowych; wbudowany system automatycznego wyłączania Auto Stop oraz system antywapienny AntiCalc. Regulowane wytwarzanie pary do 35 g/min, dodatkowe uderzenie pary 100 g/min, możliwość prasowania w pozycji pionowej.
Interesuje Cię zakup żelazka
Tefal Primagliss fv2550?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Tefal Primagliss fv2550

TEFAL Primagliss FV2550 o mocy 2200 W, to skuteczne żelazko, zapewniające komfort pracy. Bardzo wytrzymałą, pokrytą ceramiczną powłoką stopę Ultragliss zaprojektowano w taki sposób, by gładko przesuwała się po wszystkich rodzajach tkanin. Dzięki jej wysokiej odporności na zadrapania, z łatwością można prasować odzież z guzikami i zamkami błyskawicznymi, nie martwiąc się o uszkodzenie powierzchni stopy. Dzięki temu, przez długi okres będziemy mogli się cieszyć jej najwyższą jakością.

Projektanci żelazka TEFAL zadbali o bezpieczeństwo i ekonomię użytkowania. Funkcja autowyłączania Auto Stop samoczynnie zakończy pracę urządzenia po określonym czasie jego bezczynności. Pozwala to nie tylko ograniczyć niepotrzebne zużycie prądu, ale i zapobiega negatywnym skutkom pozostawienia urządzenia bez nadzoru.

Dzięki rozwiązaniom antywapiennym utrzymanie urządzenia w dobrym stanie jest proste i skuteczne. Ceramiczna stopa Ultragliss daje się łatwo czyścić, funkcja AntiCalc zapobiega powstawaniu kamienia i jego przedostawaniu na prasowane materiały, a system samooczyszczania udrażnia kanały parowe, pozbywając się osadu z wnętrza żelazka.

Dzięki wbudowanej wytwornicy pary, żelazko TEFAL Primagliss FV2550 generuje jej ciągły strumień w ilości do 35 g/min, zapewniając optymalną ilość, wystarczającą do dokładnego wyprasowania tkaniny. Bardzo oporne zagniecenia staną się łatwiejsze do usunięcia, dzięki dodatkowej funkcji silnego uderzenia pary (do 100 g). Strumień pary skutecznie wniknie w głąb włókien, co ułatwi ich rozprostowanie. Urządzenie ma ponadto wbudowany spryskiwacz, który pozwoli precyzyjnie zmoczyć miejsca najbardziej zgniecione i poprawić efektywność pracy. Ma to szczególne znaczenie przy prasowaniu trudnych materiałów, jak len, które najlepiej rozprostowują się, gdy są lekko wilgotne. Urządzenie umożliwia prasowanie parą w pionie, dzięki czemu skutecznie rozprostujemy zagniecenia na wiszących tkaninach (firany, zasłony).

Ponadto, żelazko parowe TEFAL Primagliss FV2550 jest wyposażone w zbiornik , o pojemności 270 ml. Może on pomieścić wystarczającą ilość wody, by nie było potrzeby uzupełniania jej nawet podczas przedłużającego się prasowania. Pozwala to wyeliminować zbędne przerwy w pracy, a tym samym skrócić czas jej trwania. Odpowiednio długi przewód sieciowy (2 m) daje dużą swobodę ruchów podczas pracy, co znacznie wpływa na wygodę użytkowania.

 

Parametry techniczne żelazka Tefal Primagliss fv2550

Moc (W)2200
Długość kabla (m)2
Waga (kg)bd
Wyrzut pary (g)100
Stała dystrybucja pary (g/min)35

Wyposażenie żelazka Tefal Primagliss fv2550

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaNie
Automatyczne wyłączanieTak
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Tefal Primagliss fv2550?

Tefal – patelnie, garnki i drobne AGD prosto z Francji

Firma Tefal kojarzona jest w Polsce głównie z patelniami i garnkami pokrytymi tą specjalną powłoką, ale jest także producentem drobnych urządzeń elektrycznych wykorzystywanych w gospodarstwie domowym. Słynie głównie z żelazek, robotów kuchennych, frytkownic, mikserów, blenderów, czajników, ekspresów do kawy, parowarów, tosterów, opiekaczy czy wag.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Tefal Primagliss fv2550

Żelazko parowe TEFAL Supergliss FV3830

Żelazko parowe TEFAL Supergliss FV3830

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Tefal

Żelazko parowe TEFAL Supergliss FV3830, o mocy 2200 W, z funkcją samoczyszczenia i wbudowanym systemem antywapiennym AntiCalc; wyposażone w ceramiczną stopę Ultragliss Diffusion oraz Easycord System zapobiegający gnieceniu materiału przez kabel sieciowy. Stałe wytwarzanie pary do 30 g/min, uderzenie pary 100 g oraz możliwość prasowania w pionie.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Tefal Primagliss fv2550

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)