Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe ZELMER 28Z010

Żelazko parowe ZELMER 28Z010

Żelazko parowe ZELMER 28Z010, o mocy maksymalnej 2200 W, ze stopą ceramiczną; wyposażone w system antywapienny, funkcję samooczyszczania oraz blokadę kapania Anti-Drip. Regulowane wytwarzanie pary do 35 g/min, dodatkowe uderzenie pary 70 g, opcja prasowania w pionie. Zamontowany automatyczny wyłącznik czasowy i lampka kontrolna gotowości do pracy. Pojemny zbiornik na wodę (300 ml) ze wskaźnikiem poziomu płynu.
Interesuje Cię zakup żelazka
Zelmer 28z010?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Zelmer 28z010

ZELMER 28Z010 to żelazko parowe o mocy 2200 W, posiadające udogodnienia, wpływające na skuteczność prasowania. Zostało wyposażone w stopę o ceramicznej warstwie wierzchniej. Gwarantuje ona szybkie i równomierne grzanie na całej powierzchni i z łatwością prasuje tkaninę. Ceramiczna powłoka posiada też doskonałe właściwości ślizgowe. Żelazko z łatwością przesuwa się zarówno po delikatnych, jak i twardszych tkaninach. Stopa jest bardzo odporna na zarysowania zamkami błyskawicznymi, czy innymi elementami garderoby o ostrych krawędziach, więc bez obaw możemy uprasować ubrania ozdobione takimi detalami. Ponadto, odpowiednio rozmieszczone otwory wylotu pary, równomiernie rozprowadzają ją po całej powierzchni materiału, dając naprawdę znakomite rezultaty.

Technologowie marki Zelmer zadbali o prostotę czyszczenia urządzenia i wyposażyli je w funkcje antywapienne. Opcja samooczyszczania automatycznie odkamieni żelazko, przedłużając jego trwałość i bezawaryjność. Urządzenie działa z użyciem zwykłej wody z kranu, a system antywapienny zapobiega odkładaniu się kamienia na ściankach przewodów parowych. Systematyczne oczyszczanie żelazka jest podstawą utrzymywania go w dobrej kondycji. Ponadto, okresowe używanie rozwiązań antywapiennych zapobiegnie plamieniu prasowanych tkanin osadem, mogącym wydostawać się wraz z parą z otworów w stopie żelazka.

System zabezpieczenia przed kapaniem Anti-Drip, zastosowany w żelazku ZELMER 28Z010, automatycznie blokuje parę, jeśli temperatura termostatu jest zbyt niska, chroniąc dodatkowo nasze ubrania przed zaplamieniem kropelkami wody. Blokada kapania skutecznie uniemożliwi wyciekanie wody z urządzenia również wtedy, kiedy jest ono wyłączone. Umożliwia to przechowywanie go w pozycji poziomej.

Żelazko wytwarza parę w ilości do 35 g/min. Para znacznie poprawia efekty prasowania i pozwala skrócić czas pracy. Dzięki regulacji emisji pary, idealnie dostosujemy parametry do każdego rodzaju tkaniny i dokładnie rozprostujemy nawet najoporniejsze materiały, takie jak len, czy gruba bawełna. Lampka kontrolna na bieżąco poinformuje nas o aktualnym stanie urządzenia. Dodatkowe uderzenie pary (70 g) przyda się w przypadku szczególnie zagniecionych fragmentów ubrania. Dzięki niemu, tkanina zrobi się bardziej miękka, a przez to podatniejsza na prasowanie. Spryskiwacz umożliwi delikatne zmoczenie tkaniny rozpyloną wodą i świetnie się sprawdzi w przypadku prasowania kołnierzyków i mankietów.

Dodatkowy atut żelazka ZELMER 28Z010, to pojemny zbiornik na wodę (300 ml), ze wskaźnikiem poziomy płynu.

W urządzeniu zastosowano system autowyłączania Auto-off.

 

Parametry techniczne żelazka Zelmer 28z010

Moc (W)2200
Długość kabla (m)bd
Waga (kg)bd
Wyrzut pary (g)70
Stała dystrybucja pary (g/min)35

Wyposażenie żelazka Zelmer 28z010

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaTak
Automatyczne wyłączanieTak
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Zelmer 28z010?

Zelmer – polskie AGD

Zelmer jest producentem urządzeń AGD, jakie znajdziemy zapewne w każdym polskim domu: odkurzaczy, sprzętu kuchennego od sokowirówek poczynając na wypiekaczach do chleba kończąc, urządzeń do pielęgnacji ciała, żelazek i innych urządzeń elektronicznych, jakie wykorzystujemy w domu.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Zelmer 28z010

Żelazko parowe ZELMER Comforto 28Z016

Żelazko parowe ZELMER Comforto 28Z016

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Proste w użyciu żelazko parowe ZELMER Comforto 28Z016 to urządzenie o mocy 1650 W, wytwarzające ciągły strumień pary (do 18 g/min), z dodatkowym super uderzeniem pary (15 g). Wyposażone w podwójnie ceramiczną stopę, system antywapienny i funkcję samooczyszczania. Blokada kapania Anti-Drip, łatwy do zwinięcia przewód zasilający z kulkowym połączeniem.

czytaj więcej
Żelazko parowe ZELMER Navigator Comfort 28Z021

Żelazko parowe ZELMER Navigator Comfort 28Z021

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Nowoczesne żelazko parowe ZELMER Navigator Comfort 28Z021, moc 2200 W; stopa podwójnie ceramiczna, o dużej wytrzymałości i dobrym ślizgu; regulator emisji pary do 25 g/min, uderzenie pary w pionie oraz spryskiwacz. Urządzenie wyposażone w rozwiązania antywapienne, funkcję blokady kapania w niskich temperaturach oraz funkcję Auto-off z sygnalizacją dźwiękową. Pojemność zbiorniczka na wodę – 280 ml.

czytaj więcej
Żelazko parowe ZELMER Navigator Economic 28Z019

Żelazko parowe ZELMER Navigator Economic 28Z019

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Poręczne żelazko parowe ZELMER Navigator Economic 28Z019, o mocy 2000 W, wyposażone w podwójnie ceramiczną stopę o świetnym poślizgu; ciągły strumień pary 15 g/min; z rozwiązaniem antywapiennym, systemem anty-kapania oraz lampką gotowości do pracy. Obrotowy przewód sieciowy; zbiornik na wodę (300 ml) ze wskaźnikiem poziomu płynu i systemem łatwego nalewania.

czytaj więcej
Żelazko parowe ZELMER Navigator Fine 28Z020

Żelazko parowe ZELMER Navigator Fine 28Z020

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Nowoczesne żelazko parowe ZELMER Navigator Fine 28Z020, o mocy 2200 W, wyposażone stopę grzejną podwójnie ceramiczną; wytwarzana ilość pary do 25 g/min, z możliwością regulacji; funkcja uderzenia pary w pionie; wbudowane rozwiązanie antywapienne i system anty-kapania. Żelazko z łatwo napełnianym, pojemnym zbiornikiem na wodę (280 ml).

czytaj więcej
Żelazko parowe ZELMER Navigator Premier 28Z030

Żelazko parowe ZELMER Navigator Premier 28Z030

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Żelazko parowe ZELMER Navigator Premier 28Z030 o mocy 1800 W, z uderzeniem pary w pionie oraz ciągłym, regulowanym strumieniem pary do 30 g/min; wyposażone w podwójnie ceramiczną stopę grzejną, wbudowaną funkcję samooczyszczania oraz system anty-kapania. Przewód sieciowy obracający się o 360°, łatwy do zwinięcia po zakończonej pracy. W zestawie pojemnik do nalewania wody.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Zelmer 28z010

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)