Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe ZELMER 28Z023

Żelazko parowe ZELMER 28Z023

Żelazko parowe ZELMER 28Z023, o mocy maksymalnej 2400 W, z podwójnie ceramiczną stopą grzejną i możliwością precyzyjnej regulacji temperatury. Wyposażone w automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa Auto-off w dwóch pozycjach, system Anti-Drip przeciwko kapaniu w niskich temperaturach oraz podwójny system antywapienny. Regulowane wytwarzanie pary do 35 g/min, dodatkowe uderzenie pary 90 g. Nowoczesny design.
Interesuje Cię zakup żelazka
Zelmer 28z023?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Zelmer 28z023

W żelazku parowym ZELMER 28Z023 zastosowano wiele przydatnych funkcji, pozwalających usprawnić pracę i polepszyć jej efekty. Bardzo wysoka moc urządzenia (2400 W), powoduje, że nie tylko szybko nagrzewa się do wybranej temperatury, ale i błyskawicznie reaguje na konieczność schłodzenia stopy. Dzięki niezwykle precyzyjnej regulacji temperatury ustawianej pod kątem konkretnej tkaniny, możemy idealnie dobrać jej poziom do naszych potrzeb.

Podwójnie ceramiczna stopa, z precyzyjnym rozmieszczeniem otworów, dokładnie dostarcza parę do całej powierzchni materiału, zapewniając doskonały poślizg na tkaninie i wydajniejsze prasowanie. Ceramiczna powłoka nadaje jej ponadto dużą odporność na zarysowania ostrymi krawędziami części garderoby (guzikami, zamkami, napami), dzięki czemu żelazko długo utrzymuje swoją najwyższą skuteczność. Możemy więc prasować odzież ozdobioną takimi elementami, bez obaw o uszkodzenie powierzchni.

Dla większego bezpieczeństwa, urządzenie wyposażono w funkcję automatycznego wyłączania w dwóch pozycjach. Żelazko wyłączy się po określonym czasie bez ruchu, zapobiegając negatywnym skutkom pozostawienia go bez nadzoru. Funkcja Auto-off umożliwi ponadto zadbanie o środowisko i zaoszczędzenie energii, poprzez wyeliminowanie niepotrzebnego poboru prądu, gdy urządzenie nie jest używane.

Blokada kapania Anti-Drip zabezpiecza przed skraplaniem się wody w niskich temperaturach i wyciekaniem jej na tkaninę poprzez otwory wylotu pary w stopie żelazka. Ta praktyczna funkcja umożliwi nam również przechowywanie żelazka w pozycji poziomej po zakończeniu pracy.

ZELMER 28Z023, to żelazko z rozwiązaniami antywapiennymi. Zastosowano system antywapienny, który zapobiega osadzaniu się kamienia, zatrzymując osad powstający z twardej wody. System automatycznego czyszczenia Self Clean udrożni przewody parowe, z dużą siłą wyrzucając osady razem z parą, poprzez otwory w stopie żelazka. Systematyczne odkamienianie żelazka pozwoli na przedłużenie okresu jego bezawaryjnego użytkowania i utrzyma jakość prasowania na najwyższym poziomie.

Dzięki wbudowanemu generatorowi, żelazko ZELMER 28Z023 nieprzerwanie wytwarza parę w ilości do 35 g/min. Zastosowanie pary podczas prasowania pozwala znacznie skrócić czas pracy i polepsza jej efekty. Do rozprasowania trudnych zagnieceń posłuży opcja super uderzenia pary (90 g). Ten silny, skoncentrowany wyrzut strumienia pary, umożliwia zwilżenie szczególnie zagniecionych fragmentów tkaniny. Strumień pary wniknie we włókna materiału, dzięki czemu łatwiej się rozprostują.

ZELMER 28Z023 to urządzenie o nowoczesnym wyglądzie, a otwarta rączka żelazka, pokryta specjalnym antypoślizgowym materiałem, zwiększa komfort prasowania.

 

Parametry techniczne żelazka Zelmer 28z023

Moc (W)2400
Długość kabla (m)bd
Waga (kg)bd
Wyrzut pary (g)90
Stała dystrybucja pary (g/min)35

Wyposażenie żelazka Zelmer 28z023

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaTak
Automatyczne wyłączanieTak
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Zelmer 28z023?

Zelmer – polskie AGD

Zelmer jest producentem urządzeń AGD, jakie znajdziemy zapewne w każdym polskim domu: odkurzaczy, sprzętu kuchennego od sokowirówek poczynając na wypiekaczach do chleba kończąc, urządzeń do pielęgnacji ciała, żelazek i innych urządzeń elektronicznych, jakie wykorzystujemy w domu.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Zelmer 28z023

Żelazko parowe ZELMER Easy Control 28Z012

Żelazko parowe ZELMER Easy Control 28Z012

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, Zelmer

Żelazko parowe ZELMER Easy Control 28Z012 o wysokiej mocy 2400 W, z silnym uderzeniem pary (70 g), regulowanym strumieniem pary do 35 g/min i możliwością prasowania w pionie; wyposażone w wysokiej klasy podwójną stopę ceramiczną, funkcję automatycznego wyłączania w trzech pozycjach oraz system anty-kapaniowy. Żelazko wyposażone w wyświetlacz LCD.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Zelmer 28z023

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)