Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe ZELMER Comforto 28Z016

Żelazko parowe ZELMER Comforto 28Z016

Proste w użyciu żelazko parowe ZELMER Comforto 28Z016 to urządzenie o mocy 1650 W, wytwarzające ciągły strumień pary (do 18 g/min), z dodatkowym super uderzeniem pary (15 g). Wyposażone w podwójnie ceramiczną stopę, system antywapienny i funkcję samooczyszczania. Blokada kapania Anti-Drip, łatwy do zwinięcia przewód zasilający z kulkowym połączeniem.
Interesuje Cię zakup żelazka
Zelmer Comforto 28z016?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Zelmer Comforto 28z016

Proste i wygodne w użyciu żelazko parowe ZELMER Comforto 28Z016 (1650 W), wyróżnia się na półce kształtem i kolorystyką. Podwójnie ceramiczna stopa pozwala uzyskać doskonałe efekty prasowania. Gładko sunie po powierzchni materiału i chroni tkaniny przed nabłyszczaniem. Dzięki ceramicznej warstwie, stopa jest też wysoce odporna na uszkodzenia krawędziami guzików czy zamków, dzięki czemu kurtki i spodnie możemy prasować bez obaw o uszkodzenie powierzchni.

Urządzenie może wytwarzać ciągły strumień pary (do 18 g/min). Prasowanie przy pomocy pary pozwala znacznie skrócić czas pracy i zminimalizować wkładany wysiłek. Para wnika głęboko w tkaninę i błyskawicznie usuwa zagniecenia. Jeśli zagniecenia są wyjątkowo oporne, możemy skorzystać z dodatkowego uderzenia pary (15 g), które bardziej zmiękczy tkaninę i spowoduje jej większą podatność na prasowanie. Wbudowany spryskiwacz umożliwia skierowanie niewielkiego strumienia wody w określone miejsce na materiale, które dzięki temu będzie się lepiej prasowało. Jest nieoceniony w przypadku kołnierzyków i mankietów, a także wyrobów z lnu. Praktyczna funkcja prasowania w pionie pozwoli szybko zaprasować zagniecenia na wiszących materiałach. Dzięki niej odświeżymy bluzkę na wieszaku lub firankę na karniszu.

Producent zadbał o prostotę podstawowej konserwacji żelazka ZELMER Comforto 28Z016. Do urządzenia można wlewać wodę z kranu. Zastosowany system antywapienny zabezpiecza przed osadzaniem się kamienia, który mógłby prowadzić do wystąpienia plam na prasowanej odzieży. Ponadto, funkcja samooczyszczania za pomocą jednego ruchu udrażnia kanaliki parowe, wyrzucając osad z dużą siłą, poprzez otwory wentylacyjne w stopie żelazka. Producent zaleca systematyczne stosowanie rozwiązań antywapiennych w celu wydłużenia bezawaryjnej pracy urządzenia.

Blokada kapania nie dopuści do poplamienia prasowanej tkaniny, wydobywającą się przez stopę żelazka wodą. Podczas prasowania w niskich temperaturach, woda skrapla się w przewodach parowych i wycieka na zewnątrz nich. Blokada uniemożliwi wypływ wody nawet wtedy, kiedy żelazko nie jest włączone. Dzięki temu można je bezpiecznie przenosić, ponieważ zawartość zbiornika nie wyleje się.

ZELMER Comforto 28Z016 jest połączone z przewodem zasilającym za pomocą kulkowego łączenia, dzięki czemu kabel obraca się o 360° i nie utrudnia pracy. Łatwo go też zwinąć po zakończeniu prasowania, przez co urządzenie wygodnie się przechowuje.

 

Parametry techniczne żelazka Zelmer Comforto 28z016

Moc (W)1650
Długość kabla (m)bd
Waga (kg)bd
Wyrzut pary (g)15
Stała dystrybucja pary (g/min)18

Wyposażenie żelazka Zelmer Comforto 28z016

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaTak
Automatyczne wyłączanieNie
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Zelmer Comforto 28z016?

Zelmer – polskie AGD

Zelmer jest producentem urządzeń AGD, jakie znajdziemy zapewne w każdym polskim domu: odkurzaczy, sprzętu kuchennego od sokowirówek poczynając na wypiekaczach do chleba kończąc, urządzeń do pielęgnacji ciała, żelazek i innych urządzeń elektronicznych, jakie wykorzystujemy w domu.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Zelmer Comforto 28z016

Żelazko parowe ZELMER 28Z010

Żelazko parowe ZELMER 28Z010

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Żelazko parowe ZELMER 28Z010, o mocy maksymalnej 2200 W, ze stopą ceramiczną; wyposażone w system antywapienny, funkcję samooczyszczania oraz blokadę kapania Anti-Drip. Regulowane wytwarzanie pary do 35 g/min, dodatkowe uderzenie pary 70 g, opcja prasowania w pionie. Zamontowany automatyczny wyłącznik czasowy i lampka kontrolna gotowości do pracy. Pojemny zbiornik na wodę (300 ml) ze wskaźnikiem poziomu płynu.

czytaj więcej
Żelazko parowe ZELMER Navigator Comfort 28Z021

Żelazko parowe ZELMER Navigator Comfort 28Z021

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Nowoczesne żelazko parowe ZELMER Navigator Comfort 28Z021, moc 2200 W; stopa podwójnie ceramiczna, o dużej wytrzymałości i dobrym ślizgu; regulator emisji pary do 25 g/min, uderzenie pary w pionie oraz spryskiwacz. Urządzenie wyposażone w rozwiązania antywapienne, funkcję blokady kapania w niskich temperaturach oraz funkcję Auto-off z sygnalizacją dźwiękową. Pojemność zbiorniczka na wodę – 280 ml.

czytaj więcej
Żelazko parowe ZELMER Navigator Economic 28Z019

Żelazko parowe ZELMER Navigator Economic 28Z019

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Poręczne żelazko parowe ZELMER Navigator Economic 28Z019, o mocy 2000 W, wyposażone w podwójnie ceramiczną stopę o świetnym poślizgu; ciągły strumień pary 15 g/min; z rozwiązaniem antywapiennym, systemem anty-kapania oraz lampką gotowości do pracy. Obrotowy przewód sieciowy; zbiornik na wodę (300 ml) ze wskaźnikiem poziomu płynu i systemem łatwego nalewania.

czytaj więcej
Żelazko parowe ZELMER Navigator Fine 28Z020

Żelazko parowe ZELMER Navigator Fine 28Z020

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Nowoczesne żelazko parowe ZELMER Navigator Fine 28Z020, o mocy 2200 W, wyposażone stopę grzejną podwójnie ceramiczną; wytwarzana ilość pary do 25 g/min, z możliwością regulacji; funkcja uderzenia pary w pionie; wbudowane rozwiązanie antywapienne i system anty-kapania. Żelazko z łatwo napełnianym, pojemnym zbiornikiem na wodę (280 ml).

czytaj więcej
Żelazko parowe ZELMER Navigator Premier 28Z030

Żelazko parowe ZELMER Navigator Premier 28Z030

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Żelazko parowe ZELMER Navigator Premier 28Z030 o mocy 1800 W, z uderzeniem pary w pionie oraz ciągłym, regulowanym strumieniem pary do 30 g/min; wyposażone w podwójnie ceramiczną stopę grzejną, wbudowaną funkcję samooczyszczania oraz system anty-kapania. Przewód sieciowy obracający się o 360°, łatwy do zwinięcia po zakończonej pracy. W zestawie pojemnik do nalewania wody.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Zelmer Comforto 28z016

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)