Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe ZELMER Easy Control 28Z012

Żelazko parowe ZELMER Easy Control 28Z012

Żelazko parowe ZELMER Easy Control 28Z012 o wysokiej mocy 2400 W, z silnym uderzeniem pary (70 g), regulowanym strumieniem pary do 35 g/min i możliwością prasowania w pionie; wyposażone w wysokiej klasy podwójną stopę ceramiczną, funkcję automatycznego wyłączania w trzech pozycjach oraz system anty-kapaniowy. Żelazko wyposażone w wyświetlacz LCD.
Interesuje Cię zakup żelazka
Zelmer Easy control 28z012?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Zelmer Easy control 28z012

Niezwykle eleganckie i nowoczesne żelazko parowe ZELMER Easy Control 28Z012, to urządzenie z wyświetlaczem LCD, który informuje użytkownika o stanie wszystkich istotnych parametrów. Inteligentny system wytwarzania pary, duża skuteczność w jej nieprzerwanym dystrybuowaniu (do 35 g/min) pozwalają znacząco skrócić czas pracy i poprawić jej efektywność. Taka ilość pary w zupełności wystarczy, by bez trudu wyprasować bawełniane rzeczy i trudniejsze do wygładzenia tkaniny. Jednorazowe mocne uderzenie pary (70 g) spowoduje szybkie, punktowe zwilżenie materiału, co ułatwi uprasowanie mocno zgniecionego fragmentu tkaniny, np. lnianego obrusu. Pionowy wyrzut pary umożliwi prasowanie w pozycji pionowej, dzięki czemu odświeżymy marynarkę lub płaszcz bezpośrednio na wieszaku lub zaprasujemy zagniecenie na firance nie zdejmując jej z karnisza. Prasowanie w pozycji pionowej odbywa się bez dotykania materiału, wyłącznie za pomocą gorącej pary. Regulacja wytwarzania pary umożliwia odpowiednie dostosowanie jej ilości do potrzeb aktualnie prasowanego materiału, dzięki czemu bezpiecznie rozprasujemy zarówno delikatne, jak i twardsze tkaniny.

Producent wyposażył żelazko ZELMER Easy Control 28Z012 w świetnej jakości podwójną stopę ceramiczną. Dzięki porcelanowej powłoce jest ona bardzo trwała i odporna na zarysowania, możemy więc prasować kurtki czy spodnie z guzikami, napami i zamkami błyskawicznymi, bez obawy o jej uszkodzenie. Stopa SteamGlide ma doskonałe właściwości ślizgowe i gładko przesuwa się po różnych fakturach materiałów nie powodując ich wyświecania. Łatwo się też czyści, co w połączeniu z funkcją samoczyszczenia, zastosowaną w żelazku, pozwala zachować wysoką skuteczność prasowania przez długi czas. Systematyczne odkamienianie żelazka pozwala utrzymać drożność kanalików parowych, dzięki czemu zmniejszy się prawdopodobieństwo awarii spowodowanej odkładaniem się kamienia.

Producent zadbał również o bezpieczeństwo związane z użytkowaniem sprzętu, wyposażając żelazko w aż trzy funkcje automatycznego wyłączania Auto-off. Specjalny czujnik spowoduje, że żelazko wyłączy się samodzielnie po określonym czasie bez ruchu. Czas reakcji uzależniony jest od pozycji, w jakiej pozostawimy żelazko. Autowyłącznik pozwala też zadbać o ekonomię, redukując pobór prądu, kiedy nie używamy urządzenia.

Praktyczna funkcja przeciw kapaniu zabezpiecza przed skraplaniem się wody w niskich temperaturach i plamieniem ubrań. Chroni też przed wyciekaniem wody, gdy żelazko jest wyłączone. Dzięki temu można je przechowywać w pozycji na stopie, bez obawy o wylanie się zawartości.

Dodatkowym atutem żelazka ZELMER Easy Control 28Z012 zbiornik na wodę o pojemności 200 ml, z systemem łatwego napełniania oraz wskaźnikiem poziomu wody.

Parametry techniczne żelazka Zelmer Easy control 28z012

Moc (W)2400
Długość kabla (m)bd
Waga (kg)bd
Wyrzut pary (g)70
Stała dystrybucja pary (g/min)35

Wyposażenie żelazka Zelmer Easy control 28z012

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaTak
Automatyczne wyłączanieTak
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Zelmer Easy control 28z012?

Zelmer – polskie AGD

Zelmer jest producentem urządzeń AGD, jakie znajdziemy zapewne w każdym polskim domu: odkurzaczy, sprzętu kuchennego od sokowirówek poczynając na wypiekaczach do chleba kończąc, urządzeń do pielęgnacji ciała, żelazek i innych urządzeń elektronicznych, jakie wykorzystujemy w domu.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Zelmer Easy control 28z012

Żelazko parowe ZELMER 28Z023

Żelazko parowe ZELMER 28Z023

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, Zelmer

Żelazko parowe ZELMER 28Z023, o mocy maksymalnej 2400 W, z podwójnie ceramiczną stopą grzejną i możliwością precyzyjnej regulacji temperatury. Wyposażone w automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa Auto-off w dwóch pozycjach, system Anti-Drip przeciwko kapaniu w niskich temperaturach oraz podwójny system antywapienny. Regulowane wytwarzanie pary do 35 g/min, dodatkowe uderzenie pary 90 g. Nowoczesny design.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Zelmer Easy control 28z012

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)