Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe ZELMER Easy Move 28Z013

Żelazko parowe ZELMER Easy Move 28Z013

Bezprzewodowe żelazko parowe ZELMER Easy Move 28Z013, o mocy 2000 W; wyposażone w stalową stopę grzejną. Regulowane wytwarzanie pary do 21 g/min oraz możliwość prasowania na sucho. Spryskiwacz, blokada kapania Anti-Drip, system antywapienny z funkcją automatycznego oczyszczania. Pojemny zbiorniczek na wodę (300 ml) ze wskaźnikiem poziomu płynu. W zestawie pojemnik do nalewania wody.
Interesuje Cię zakup żelazka
Zelmer Easy move 28z013?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Zelmer Easy move 28z013

Bezprzewodowe żelazko parowe ZELMER Easy Move 28Z013 to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym podczas prasowania przeszkadza przewód zasilający. Urządzenie daje możliwość prasowania bezprzewodowego przez długi czas (3 min). Doładowuje się niemal natychmiast po odstawieniu na bazę, dzięki czemu możemy je dogrzewać podczas przesuwania tkaniny, którą prasujemy lub składania odzieży. Stalowa stopa szybko się nagrzewa i zapewnia płynność przesuwania po tkaninie. Umożliwia idealny przepływ ciepła, równomiernie rozprowadza temperaturę i utrzymuje jej równy poziom podczas prasowania. Urządzenie zainteresuje również tradycjonalistów, ponieważ pozwala na pracę w trybie przewodowym.

Dzięki niewielkiej wewnętrznej wytwornicy, żelazko emituje ciągły strumień pary w ilości do 21 g/min. Zastosowanie pary podczas prasowania ułatwia wygładzenie powierzchni tkaniny, bez konieczności użycia większej siły nacisku. Gorący strumień wnika głęboko we włókna materiału rozszerzając je, co ułatwia ich wyprostowanie. Przydatna opcja prasowania w pionie skutecznie odświeży marynarkę lub żakiet bezpośrednio na wieszaku, a wmontowany spryskiwacz przyda się szczególnie w przypadku sztywnych tkanin, które lepiej prasuje się, kiedy są lekko wilgotne. Dzięki regulatorowi wytwarzania pary dobierzemy odpowiedni jej poziom do potrzeb prasowanej powierzchni i zaleceń producenta.

W celu zadbania o dobrą formę żelazka ZELMER Easy Move 28Z013, producenci zalecają systematyczne stosowanie rozwiązań antywapiennych. Ma to znaczenie szczególne, w przypadku używania wody z kranu. Funkcja samooczyszczania pomoże odkamienić wnętrze urządzenia, a wkład antywapienny zapobiegający osadzaniu się kamienia, ochroni żelazko przed osadem z twardej wody. Specjalnie dedykowany tej funkcji wskaźnik poinformuje nas o konieczności wymiany wkładu. Dzięki regularnemu stosowaniu rozwiązań przeciwko kamieniowi, utrzymamy kanaliki parowe w czystości, co zapobiegnie plamieniu ubrań podczas prasowania. Ponadto, dzięki wmontowanej w żelazko blokadzie kapania Anti-Drip, bezpiecznie możemy prasować nawet w niskich temperaturach, bez obaw o wyciekanie wody z otworów wylotu pary. Dodatkowo zabezpieczy to ubrania przed zaplamieniem.

Atutem żelazka ZELMER Easy Move 28Z013 jest zbiornik na wodę o pojemności 300 ml, ze wskaźnikiem poziomu płynu. W zestawie pojemnik do nalewania wody.

 

Parametry techniczne żelazka Zelmer Easy move 28z013

Moc (W)2000
Długość kabla (m)bd
Waga (kg)bd
Wyrzut pary (g)70
Stała dystrybucja pary (g/min)21

Wyposażenie żelazka Zelmer Easy move 28z013

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaTak
Automatyczne wyłączanieTak
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Zelmer Easy move 28z013?

Zelmer – polskie AGD

Zelmer jest producentem urządzeń AGD, jakie znajdziemy zapewne w każdym polskim domu: odkurzaczy, sprzętu kuchennego od sokowirówek poczynając na wypiekaczach do chleba kończąc, urządzeń do pielęgnacji ciała, żelazek i innych urządzeń elektronicznych, jakie wykorzystujemy w domu.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Zelmer Easy move 28z013

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o żelazku Zelmer Easy move 28z013

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)