Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe ZELMER Navigator Comfort 28Z021

Żelazko parowe ZELMER Navigator Comfort 28Z021

Nowoczesne żelazko parowe ZELMER Navigator Comfort 28Z021, moc 2200 W; stopa podwójnie ceramiczna, o dużej wytrzymałości i dobrym ślizgu; regulator emisji pary do 25 g/min, uderzenie pary w pionie oraz spryskiwacz. Urządzenie wyposażone w rozwiązania antywapienne, funkcję blokady kapania w niskich temperaturach oraz funkcję Auto-off z sygnalizacją dźwiękową. Pojemność zbiorniczka na wodę – 280 ml.
Interesuje Cię zakup żelazka
Zelmer Navigator comfort 28z021?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Zelmer Navigator comfort 28z021

Żelazko parowe ZELMER Navigator Comfort 28Z021 jest funkcjonalnym urządzeniem, posiadającym rozwiązania usprawniające czynność prasowania. To nowoczesne żelazko wyposażono w bardzo trwałą, podwójnie ceramiczną stopę. Zapewnia ona doskonałą płynność przesuwania po tkaninach, odporność na zadrapania oraz równomierne rozprowadzanie temperatury na powierzchni. Jej duża wytrzymałość umożliwia prasowanie odzieży z guzikami, zamkami błyskawicznymi i innymi elementami o twardych krawędziach. Dzięki wysokiej mocy żelazka (2200 W) stopa szybko się nagrzewa i utrzymuje równą temperaturę podczas pracy. Dzięki temu praca jest bardziej wydajna, a prasowanie dokładniejsze.

Urządzenie ma wbudowany niewielki generator pary, dzięki któremu może wytwarzać jej ciągły, silny strumień. Połączenie pary i temperatury pozwala osiągnąć lepsze efekty w krótkim czasie. Ilość emitowanej pary (do 25 g/min) w zupełności wystarczy, by wyprasować nawet kilka warstw tkaniny na raz, bez konieczności rozkładania jej i prasowania z drugiej strony. Nie ma też potrzeby wielokrotnego przejeżdżania żelazkiem po prasowanej powierzchni. Dodatkowo, możliwość prasowania w pionie pozwoli nam odświeżyć ubrania bezpośrednio na wieszakach lub zaprasować zagniecenia na firanie, bez zdejmowania jej z karnisza. Dzięki wmontowanemu spryskiwaczowi delikatnie zmoczymy materiał strumieniem rozpylonej wody. Ta funkcja będzie szczególnie przydatna przy materiałach, które łatwiej rozprostowują się, gdy są lekko wilgotne, np. len. Żelazko umożliwia dobranie poziomu wytwarzania pary do potrzeb materiału (pokrętło regulacji) – od wartości maksymalnej strumienia, aż do jego całkowitego wyłączenia.

Konstruktorzy urządzenia ZELMER Navigator Comfort 28Z021zaproponowali rozwiązania przeciwko odkładaniu się kamienia we wnętrzu żelazka. System antywapienny zapobiega osadzaniu się pyłu w kanalikach parowych. Funkcja automatycznego czyszczenia w prosty sposób udrożnia kanaliki parowe. Zapobiega to zaplamieniu prasowanych tkanin, wydostającym się wraz z parą białym osadem. Systematyczne wykorzystywanie tych funkcji pozwoli nam przedłużyć okres bezawaryjnej pracy urządzenia.

Producent zastosował ponadto system anty-kapania Anti-Drip. W niskich temperaturach pracy żelazka woda skrapla się w kanalikach parowych, a następnie wycieka na prasowaną tkaninę, co może spowodować jej zabrudzenie. Dzięki zastosowanej blokadzie woda nie wydostanie się z otworów wylotu pary nawet wtedy, gdy żelazko będzie wyłączone.

Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia system Auto-off z sygnalizacją dźwiękową. System samoczynnie odetnie zasilanie po określonym czasie bezczynności żelazka, zapobiegając skutkom pozostawienia włączonego sprzętu bez nadzoru oraz zmniejszając niepotrzebny pobór prądu.

Dodatkowym atutem żelazka ZELMER Navigator Comfort 28Z021 jest obrotowy przewód zasilający, który pozwala na swobodę poruszania się podczas pracy i nie ogranicza ruchów użytkownika.

 

Parametry techniczne żelazka Zelmer Navigator comfort 28z021

Moc (W)2200
Długość kabla (m)bd
Waga (kg)bd
Wyrzut pary (g)70
Stała dystrybucja pary (g/min)25

Wyposażenie żelazka Zelmer Navigator comfort 28z021

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaTak
Automatyczne wyłączanieTak
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Zelmer Navigator comfort 28z021?

Zelmer – polskie AGD

Zelmer jest producentem urządzeń AGD, jakie znajdziemy zapewne w każdym polskim domu: odkurzaczy, sprzętu kuchennego od sokowirówek poczynając na wypiekaczach do chleba kończąc, urządzeń do pielęgnacji ciała, żelazek i innych urządzeń elektronicznych, jakie wykorzystujemy w domu.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Zelmer Navigator comfort 28z021

Żelazko parowe ZELMER 28Z010

Żelazko parowe ZELMER 28Z010

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Żelazko parowe ZELMER 28Z010, o mocy maksymalnej 2200 W, ze stopą ceramiczną; wyposażone w system antywapienny, funkcję samooczyszczania oraz blokadę kapania Anti-Drip. Regulowane wytwarzanie pary do 35 g/min, dodatkowe uderzenie pary 70 g, opcja prasowania w pionie. Zamontowany automatyczny wyłącznik czasowy i lampka kontrolna gotowości do pracy. Pojemny zbiornik na wodę (300 ml) ze wskaźnikiem poziomu płynu.

czytaj więcej
Żelazko parowe ZELMER Comforto 28Z016

Żelazko parowe ZELMER Comforto 28Z016

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Proste w użyciu żelazko parowe ZELMER Comforto 28Z016 to urządzenie o mocy 1650 W, wytwarzające ciągły strumień pary (do 18 g/min), z dodatkowym super uderzeniem pary (15 g). Wyposażone w podwójnie ceramiczną stopę, system antywapienny i funkcję samooczyszczania. Blokada kapania Anti-Drip, łatwy do zwinięcia przewód zasilający z kulkowym połączeniem.

czytaj więcej
Żelazko parowe ZELMER Navigator Economic 28Z019

Żelazko parowe ZELMER Navigator Economic 28Z019

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Poręczne żelazko parowe ZELMER Navigator Economic 28Z019, o mocy 2000 W, wyposażone w podwójnie ceramiczną stopę o świetnym poślizgu; ciągły strumień pary 15 g/min; z rozwiązaniem antywapiennym, systemem anty-kapania oraz lampką gotowości do pracy. Obrotowy przewód sieciowy; zbiornik na wodę (300 ml) ze wskaźnikiem poziomu płynu i systemem łatwego nalewania.

czytaj więcej
Żelazko parowe ZELMER Navigator Fine 28Z020

Żelazko parowe ZELMER Navigator Fine 28Z020

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Nowoczesne żelazko parowe ZELMER Navigator Fine 28Z020, o mocy 2200 W, wyposażone stopę grzejną podwójnie ceramiczną; wytwarzana ilość pary do 25 g/min, z możliwością regulacji; funkcja uderzenia pary w pionie; wbudowane rozwiązanie antywapienne i system anty-kapania. Żelazko z łatwo napełnianym, pojemnym zbiornikiem na wodę (280 ml).

czytaj więcej
Żelazko parowe ZELMER Navigator Premier 28Z030

Żelazko parowe ZELMER Navigator Premier 28Z030

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Żelazko parowe ZELMER Navigator Premier 28Z030 o mocy 1800 W, z uderzeniem pary w pionie oraz ciągłym, regulowanym strumieniem pary do 30 g/min; wyposażone w podwójnie ceramiczną stopę grzejną, wbudowaną funkcję samooczyszczania oraz system anty-kapania. Przewód sieciowy obracający się o 360°, łatwy do zwinięcia po zakończonej pracy. W zestawie pojemnik do nalewania wody.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Zelmer Navigator comfort 28z021

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)