Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe ZELMER Navigator Supreme 28Z025

Żelazko parowe ZELMER Navigator Supreme 28Z025

Żelazko parowe ZELMER Navigator Supreme 28Z025 o mocy 2400 W, z uderzeniem pary w pionie i regulowanym, ciągłym strumieniem pary do 25 g/min. Wyposażone w specjalnie profilowaną stopę PROSTEAM, z dużą ilością otworów. System antywapienny, funkcja automatycznego wyłączania Auto-off oraz blokada kapania. Wyświetlacz LCD z automatycznymi programami prasowania.
Interesuje Cię zakup żelazka
Zelmer Navigator supreme 28z025?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Zelmer Navigator supreme 28z025

Żelazko parowe ZELMER Navigator Supreme 28Z025 o mocy 2400 W to silne urządzenie pozwalające na doskonałe efekty prasowania. Konstruktorzy marki Zelmer wyposażyli je w technologie zwiększające wygodę użytkowania oraz efektywność pracy. Żelazko jest ma idealnie wyprofilowaną i niezwykle trwałą stopę grzejną PROSTEAM, zaopatrzoną w 112 otworów, dzięki którym prasowanie z parą jest jeszcze skuteczniejsze. Stopa PROSTEAM ma znakomite właściwości ślizgowe i bez trudu sunie zarówno po miękkich, jak i twardszych materiałach. Dzięki zwężającemu się ku czubkowi kształcie, doskonale radzi sobie z najbardziej niedostępnymi fragmentami odzieży, jak przestrzenie między guzikami, zakładki czy falbany. Jest ponadto bardzo odporna, co pozwala bezpiecznie uprasować ubrania z guzikami, dżetami lub innymi wykończeniami o chropowatych powierzchniach.

Urządzenie produkuje bardzo duże ilości pary (do 25 g/min). Ciągły strumień pary pozwala skutecznie rozprasować wszystkie zagniecenia, nawet na kilku warstwach materiału jednocześnie. Strumień gorącej pary wnika głęboko we włókna dodatkowo je zwilżając, dzięki czemu tkanina robi się bardziej miękka, a przez to podatniejsza na rozprostowywanie. Żelazkiem możemy prasować również w pionie samą parą, nie dotykając prasowanej powierzchni gorącą stopą żelazka.

Zastosowane rozwiązania antywapienne czynią żelazko ZELMER Navigator Supreme 28Z025 przyjazne w podstawowej konserwacji i pozwalają utrzymywać je w doskonałej formie przez długi czas. Dzięki regularnemu używaniu funkcji przeciwko odkładaniu się kamienia, utrzymamy drożność kanalików parowych i zapobiegniemy brudzeniu tkaniny wydostającym się z otworów osadem wapiennym. Dodatkowo, funkcja samooczyszczania usunie resztki osadu z otworów wylotu pary w stopie żelazka. Aby zapewnić jak najlepsze działanie urządzenia, producent zaleca systematyczne stosowanie funkcji antywapiennych.

Urządzenie ma wbudowaną blokadę kapania, eliminującą zjawisko wyciekania wody podczas prasowania. Zabezpiecza ona przed skraplaniem się wody i kapaniem z otworów parowych podczas prasowania w niskich temperaturach. Chroni też przed wyciekaniem wody wtedy, gdy żelazko nie jest podłączone do zasilania. Ułatwia to jego przechowywanie oraz przenoszenie.

Autowyłącznik Auto-off odetnie zasilanie urządzenia po określonym czasie jego bezczynności. Jest to ważna funkcja, nie tylko zapobiega skutkom pozostawienia urządzenia bez opieki, ale i pozwala dokonać oszczędności. Koszty prasowania zmniejszą się, dzięki ograniczeniu poboru energii w czasie kiedy nie pracujemy. Ponadto nie będziemy musieli się martwić, czy wyłączyliśmy żelazko, bo system zrobi to za nas. Auto-off zapewnia zatem bezpieczeństwo i dba o ekonomię.

Niewątpliwym atutem żelazka ZELMER Navigator Supreme 28Z025 jest czytelny wyświetlacz LCD z automatycznymi programami prasowania, np. jeansu. Urządzenie samo podpowie, jakiego programu powinniśmy użyć, by prasowanie było skuteczne.

 

Parametry techniczne żelazka Zelmer Navigator supreme 28z025

Moc (W)2400
Długość kabla (m)3
Waga (kg)bd
Wyrzut pary (g)60
Stała dystrybucja pary (g/min)25

Wyposażenie żelazka Zelmer Navigator supreme 28z025

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaTak
Automatyczne wyłączanieTak
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Zelmer Navigator supreme 28z025?

Zelmer – polskie AGD

Zelmer jest producentem urządzeń AGD, jakie znajdziemy zapewne w każdym polskim domu: odkurzaczy, sprzętu kuchennego od sokowirówek poczynając na wypiekaczach do chleba kończąc, urządzeń do pielęgnacji ciała, żelazek i innych urządzeń elektronicznych, jakie wykorzystujemy w domu.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Zelmer Navigator supreme 28z025

Żelazko parowe ZELMER Navigator Quality 28Z022

Żelazko parowe ZELMER Navigator Quality 28Z022

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą inną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, Zelmer

ZELMER Navigator Quality 28Z022 to żelazko parowe o wysokiej mocy 2400 W; wyposażone w trwałą i specjalnie wyprofilowaną stopę PROSTEAM o precyzyjnym rozmieszczeniu 112 otworów wylotowych; regulowane wytwarzanie pary do 35 g/min, funkcja pionowego uderzenia pary. Spryskiwacz, blokada kapania, zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia oraz obrotowy przewód zasilający.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Zelmer Navigator supreme 28z025

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)