Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1470GA

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1470GA

System do prasowania DeLonghi Stirella VVX1470GA, oferujący moc maksymalną 2200 W, parę pompowaną pod ciśnieniem do 4,5 bara, w ciągłej dystrybucji do 90 g/min oraz możliwość prasowania w pionie. Ceramiczno-stalowa stopa grzejna DUAL, panel sterowania ułatwiający komunikację z urządzeniem oraz automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa. Praktyczny lejek do napełniania bojlera w zestawie.
Interesuje Cię zakup żelazka
Delonghi Stirella vvx1470ga?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Delonghi Stirella vvx1470ga

System do prasowania DeLonghi Stirella VVX1470GA to niezastąpione urządzenie, umożliwiające uzyskanie profesjonalnych rezultatów w domowych warunkach. Odpowiednie ciśnienie sprawia, że dotarcie pary w najgłębsze warstwy tkanin nie jest już problemem.

Zewnętrzna jednostka wytwarzająca parę pod ciśnieniem, dostarcza żelazku stały jej strumień w ilości 90 g/min. Sprawia to, że urządzenie doskonale radzi sobie z prasowaniem nawet kilku warstw materiału jednocześnie. Para pod ciśnieniem, wnikając głęboko w tkaninę, umożliwia szybkie i wygodne jej prasowanie.

Urządzenie uzyskuje pełną gotowość do pracy w 2 minuty od włączenia zasilania. Moc żelazka (2200 W) sprawia, że stopa utrzymuje równą temperaturę podczas prasowania i błyskawicznie reaguje na zmiany, związane z koniecznością dogrzania lub ochłodzenia powierzchni. Opatentowana stopa grzejna DUAL jest łatwa w czyszczeniu i z gładko sunie po powierzchni tkanin. Jej wyprofilowany kształt oraz odpowiednie rozmieszczenie otworów wylotu pary sprawią, że wszystkie fragmenty odzieży zostaną wyprasowane równie perfekcyjnie. Stopę wykonano z dwóch rodzajów tworzywa (ceramicznego i stali nierdzewnej), co pozwala uzyskać doskonałe efekty prasowania. Dodatkowo, ceramiczna warstwa stopy jest odporna na zarysowania, dzięki czemu bezpieczniej uprasujemy garderobę wykończoną guzikami czy suwakami.

System do prasowania DeLonghi Stirella VVX1470GA oferuje szereg rozwiązań usprawniających pracę. Prosty w obsłudze panel sterowania z oddzielnymi przyciskami włączania żelazka i bojlera oraz pokrętłem regulacji emisji pary w zależności od rodzaju materiału, pozwala na wygodną komunikację z urządzeniem. Załączony do zestawu praktyczny lejek do napełniania bojlera posiada system kontroli poziomu wody, co ułatwia jej uzupełnianie. Kabel sieciowy można zwinąć w podstawie, a przewód doprowadzający parę do żelazka schować w specjalnej wnęce pod bojlerem. Bojler ze stali nierdzewnej ma pojemność 0,85 l i wystarcza na ok. 90 minut prasowania. Możemy w ten sposób zapewnić sobie płynną pracę i wyeliminować przerwy związane z koniecznością dolania wody.

Ponadto, producent zadbał, by system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1470GA był urządzeniem bezpiecznym w użytkowaniu. Automatyczny czujnik bezpieczeństwa wyłączy żelazko po 30 sekundach bez ruchu, jeśli pozostawimy je w pozycji poziomej lub po 8 minutach, jeżeli odstawimy je w pionie. Funkcja ta pozwala wyeliminować czynnik ryzyka związany z pozostawieniem systemu bez nadzoru. Pozwala dodatkowo zadbać o ekonomię, eliminując zużycie prądu w czasie, kiedy nie obsługujemy żelazka.

Parametry techniczne żelazka Delonghi Stirella vvx1470ga

Moc (W)2200
Długość kabla (m)bd
Waga (kg)3,9
Wyrzut pary (g)bd
Stała dystrybucja pary (g/min)90

Wyposażenie żelazka Delonghi Stirella vvx1470ga

SpryskiwaczNie
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaNie
Automatyczne wyłączanieTak
System antywapiennyNie
SamoczyszczenieNie
Interesuje Cię zakup żelazka
Delonghi Stirella vvx1470ga?

De’Longhi – włoskie ekspresy do kawy i żelazka

De’Longhi to włoska firma rodzinna, producent ekspresów do kawy, klimatyzatorów, grzejników, żelazek , systemów do prasowania i odkurzaczy. Jej produkty charakteryzują się wyjątkowym wzornictwem i funkcjonalnością.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Delonghi Stirella vvx1470ga

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1420

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1420

Stacje parowe (systemowe), Żelazka ze stopą inną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, DeLonghi

System do prasowania DeLonghi Stirella VVX1420, to generator pary o mocy 2200 W i ciśnieniu 4 barów. Umożliwia nieprzerwane wytwarzanie strumienia pary do 80 g/min, z możliwością pionowego prasowania parą wodną. Stopa ze stali nierdzewnej, zapewniająca idealny przepływ ciepła, regulowany termostat żelazka oraz panel sterowania. Wygodny schowek na kabel i przewód pary w podstawie żelazka.

czytaj więcej
Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1650G

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1650G

Stacje parowe (systemowe), Żelazka ze stopą inną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, DeLonghi

System do prasowania DeLonghi Stirella VVX1650G, to urządzenie o mocy 2200 W, wytwarzające parę pod ciśnieniem do 4,5 bara, w ilości do 90 g/min ciągłego strumienia; dodatkowa możliwość prasowania w pozycji pionowej. Żelazko wyposażono w opatentowaną stopę DUAL, system antywapienny oraz kompletny panel kontrolny. Uzyskuje pełną gotowość do pracy w ciągu dwóch minut. W zestawie podkładka pod żelazko.

czytaj więcej
Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1660DualVap

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1660DualVap

Stacje parowe (systemowe), Żelazka ze stopą inną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, DeLonghi

DeLonghi Stirella VVX1660DualVap to system do prasowania o mocy maksymalnej 2200 W, wytwarzający parę pod ciśnieniem 5 barów, ciągłe wytwarzanie pary do 100 g/min, przełącznik DUAL VAP – dwie pozycje silnego uderzenia pary (160 g). Żelazko wyposażone w opatentowaną stopę grzejną DUAL VAP, blokadę ułatwiającą przenoszenie systemu oraz rozwiązanie antywapienne. Dostosowany dla osób prawo i leworęcznych.

czytaj więcej
Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1880DualVap

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1880DualVap

Stacje parowe (systemowe), Żelazka ze stopą inną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, DeLonghi

System do prasowania DeLonghi Stirella VVX1880DualVap, to generator pary o mocy 2200 W, wytwarzający ciągły strumień pary (120 g/min) pod wysokim ciśnieniem (5 barów). Wyposażony w opatentowaną stopę DUAL VAP, dwa ustawienia silnego wyrzutu pary (200 g) i strefę ECO ZONE, która pozwala na oszczędność do 40% wody i energii. Blokada żelazka w podstawie oraz rozwiązanie antywapienne.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Delonghi Stirella vvx1470ga

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)