Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1650G

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1650G

System do prasowania DeLonghi Stirella VVX1650G, to urządzenie o mocy 2200 W, wytwarzające parę pod ciśnieniem do 4,5 bara, w ilości do 90 g/min ciągłego strumienia; dodatkowa możliwość prasowania w pozycji pionowej. Żelazko wyposażono w opatentowaną stopę DUAL, system antywapienny oraz kompletny panel kontrolny. Uzyskuje pełną gotowość do pracy w ciągu dwóch minut. W zestawie podkładka pod żelazko.
Interesuje Cię zakup żelazka
Delonghi Stirella vvx1650g?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Delonghi Stirella vvx1650g

System do prasowania DeLonghi Stirella VVX1650G, to urządzenie stawiające na łatwość obsługi i wydajność, jest więc polecany w przypadku konieczności szybszego prasowania dużej ilości ubrań.

Zewnętrzna wytwornica pary charakteryzuje się wydajnością 90 g/min, dzięki czemu możliwe jest dotarcie w najgłębsze warstwy materiału i skrócenie czasu prasowania nawet o połowę. Możliwość emisji pary w pionie pozwoli nam w szybki sposób odświeżyć garderobę nie wymagającą pełnego prasowania lub zaprasować zagniecenia bezpośrednio na wiszącej zasłonie. Dzięki mocy 2200 W, urządzenie osiąga pełną gotowość do pracy w 2 minuty, utrzymuje równą temperaturę stopy żelazka podczas prasowania i szybko reaguje na zmianę ustawień. Możliwość regulowania emisji pary umożliwia dobre dopasowanie jej ilości do wymagań różnych typów materiału.

Żelazko wyposażone jest w doskonałą, opatentowaną stopę DUAL, która dzięki połączeniu dwóch różnych tworzyw (ceramika i stal nierdzewna), zapewnia doskonałą płynność przesuwania żelazka po tkaninie oraz gwarantuje idealny przepływ ciepła. Precyzyjnie rozmieszczone otwory wylotu pary w stopie żelazka, gwarantują jej równą dystrybucję do każdego fragmentu tkaniny.

DeLonghi Stirella VVX1650G to system do prasowania, w którym zastosowano wiele udogodnień. Zdejmowana podkładka pod żelazko jest idealna, aby postawić je na desce. Generator zewnętrzny można wtedy rozstawić obok stanowiska pracy, zwiększając przestrzeń na rozłożenie tkaniny. Poprawia to komfort użytkowania. Możliwość zwinięcia kabla zasilającego oraz przewodu pary, zapewnia wygodę przechowywania oraz przenoszenia systemu. Specjalny schowek na przewody w podstawie żelazka, bardzo dobrze spełnia swoje zadanie.

Konstruktorzy urządzenia zadbali o jego efektywną komunikację z użytkownikiem. Kompletny panel kontrolny umieszczony z tyłu podstawy, zapewnia prosty sposób sterowania funkcjami oraz monitorowania stanu urządzenia. W panelu zamontowano: włącznik ON-OFF z lampką kontrolną, lampkę kontrolną gotowości pary i pustego zbiornika wody oraz pokrętło regulacji emisji pary w celu dopasowania jej do różnego rodzaju materiałów.

Ponadto, system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1650G posiada system zapobiegający osadzaniu się kamienia. Bojler ze stali nierdzewnej z zatyczką pozwalającą na jego opłukanie, zapewnia dobrą ochronę przed kamieniem i minerałami.

System dostosowany jest do potrzeb leworęcznych i praworęcznych użytkowników.

Parametry techniczne żelazka Delonghi Stirella vvx1650g

Moc (W)2200
Długość kabla (m)bd
Waga (kg)4,8
Wyrzut pary (g)bd
Stała dystrybucja pary (g/min)90

Wyposażenie żelazka Delonghi Stirella vvx1650g

SpryskiwaczNie
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaNie
Automatyczne wyłączanieNie
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieNie
Interesuje Cię zakup żelazka
Delonghi Stirella vvx1650g?

De’Longhi – włoskie ekspresy do kawy i żelazka

De’Longhi to włoska firma rodzinna, producent ekspresów do kawy, klimatyzatorów, grzejników, żelazek , systemów do prasowania i odkurzaczy. Jej produkty charakteryzują się wyjątkowym wzornictwem i funkcjonalnością.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Delonghi Stirella vvx1650g

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1420

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1420

Stacje parowe (systemowe), Żelazka ze stopą inną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, DeLonghi

System do prasowania DeLonghi Stirella VVX1420, to generator pary o mocy 2200 W i ciśnieniu 4 barów. Umożliwia nieprzerwane wytwarzanie strumienia pary do 80 g/min, z możliwością pionowego prasowania parą wodną. Stopa ze stali nierdzewnej, zapewniająca idealny przepływ ciepła, regulowany termostat żelazka oraz panel sterowania. Wygodny schowek na kabel i przewód pary w podstawie żelazka.

czytaj więcej
Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1470GA

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1470GA

Stacje parowe (systemowe), Żelazka ze stopą inną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, DeLonghi

System do prasowania DeLonghi Stirella VVX1470GA, oferujący moc maksymalną 2200 W, parę pompowaną pod ciśnieniem do 4,5 bara, w ciągłej dystrybucji do 90 g/min oraz możliwość prasowania w pionie. Ceramiczno-stalowa stopa grzejna DUAL, panel sterowania ułatwiający komunikację z urządzeniem oraz automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa. Praktyczny lejek do napełniania bojlera w zestawie.

czytaj więcej
Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1660DualVap

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1660DualVap

Stacje parowe (systemowe), Żelazka ze stopą inną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, DeLonghi

DeLonghi Stirella VVX1660DualVap to system do prasowania o mocy maksymalnej 2200 W, wytwarzający parę pod ciśnieniem 5 barów, ciągłe wytwarzanie pary do 100 g/min, przełącznik DUAL VAP – dwie pozycje silnego uderzenia pary (160 g). Żelazko wyposażone w opatentowaną stopę grzejną DUAL VAP, blokadę ułatwiającą przenoszenie systemu oraz rozwiązanie antywapienne. Dostosowany dla osób prawo i leworęcznych.

czytaj więcej
Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1880DualVap

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1880DualVap

Stacje parowe (systemowe), Żelazka ze stopą inną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, DeLonghi

System do prasowania DeLonghi Stirella VVX1880DualVap, to generator pary o mocy 2200 W, wytwarzający ciągły strumień pary (120 g/min) pod wysokim ciśnieniem (5 barów). Wyposażony w opatentowaną stopę DUAL VAP, dwa ustawienia silnego wyrzutu pary (200 g) i strefę ECO ZONE, która pozwala na oszczędność do 40% wody i energii. Blokada żelazka w podstawie oraz rozwiązanie antywapienne.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Delonghi Stirella vvx1650g

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)