Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko turystyczne MPM MZE-05

Żelazko turystyczne MPM MZE-05

Niezastąpione w podróży żelazko turystyczne MPM MZE-05, o mocy 1100 W, z pokrętłem regulacji temperatury oraz automatycznym zabezpieczeniem przed przegrzaniem; wytwarzanie pary, przezroczysty zbiornik na wodę oraz wbudowany spryskiwacz. Długi (1,75 m), obrotowy przewód zasilający , składana rączka i niewielkie gabaryty. W wyposażeniu pojemnik na wodę.
Interesuje Cię zakup żelazka
Mpm Mze-05?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Mpm Mze-05

Parowe żelazko turystyczne MPM MZE-05, o mocy 1100 W, jest idealne do zabrania w każdą podróż. To kompaktowe urządzenie zostało przygotowane dla osób, którym zależy na eleganckim wyglądzie nawet w tych miejscach, w których prasowalnia jest niedostępna. Zostało zaprojektowane w taki sposób, by łączyć niewielkie rozmiary z pełnym zakresem niezbędnych funkcji, typowych dla urządzeń do prasowania.

Urządzenie ma możliwość pionowego wyrzutu pary, które umożliwi zaprasowanie zagniecenia na koszuli, bez konieczności zdejmowania jej z wieszaka. Dzięki uderzeniu pary, jest też skuteczniejsze w prasowaniu. Zastosowanie pary pozwala znacząco skrócić czas pracy i ograniczyć siłę wkładaną w dociskanie stopy żelazka. Para równomiernie wnika w tkaninę, dzięki czemu czyni ją bardziej miękką, a przez to podatniejszą na rozprasowanie. Wbudowany spryskiwacz umożliwia zmoczenie tkaniny strumieniem rozpylonej wody. Dzięki niemu możliwe jest skierowanie niewielkiego strumienia wody w określone miejsce na materiale, które dzięki temu będzie się lepiej prasowało. Jest przydatny zwłaszcza przy kołnierzykach i mankietach koszul i z pewnością znajdzie swoje zastosowanie podczas podróży służbowych.

Dzięki możliwości regulacji temperatury, dostosujemy parametry żelazka turystycznego MPM MZE-05 do aktualnych potrzeb. Żelazko wyposażono w termostat, który utrzymuje stałą temperaturę podczas prasowania, co wpływa na szybkość i dokładność pracy.

Konstruktorzy marki MPM zadbali również o bezpieczeństwo użytkowania urządzenia. Żelazko turystyczne wyposażone jest w automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem. W razie awarii termostatu, specjalny czujnik natychmiast odłączy zasilanie żelazka, chroniąc nas przed negatywnymi skutkami awarii.

Zbiornik na wodę żelazka parowego MPM MZE-05 znajduje się w rączce żelazka i jest przezroczysty. Dzięki temu w prosty sposób możemy monitorować zużycie płynu podczas prasowania i zadbać o uzupełnienie zbiorniczka, kiedy poziom wody spadnie do wartości minimalnej.

Dodatkową funkcjonalnością żelazka turystycznego jest długi kabel, dzięki któremu swobodnie poruszamy się podczas pracy. Przewód zasilający jest połączony kulkowo z korpusem żelazka, dzięki czemu nie przeszkadza w prasowaniu, nie skręca się i nie łamie.

Turystyczne żelazko parowe MPM MZE-05 doskonale sprawdzi się w podróży, domku letniskowym czy hotelu, a dzięki jego małym gabarytom i składanej rączce, znajdzie się na nie miejsce w każdej walizce.

Parametry techniczne żelazka Mpm Mze-05

Moc (W)1100
Długość kabla (m)1,75
Waga (kg)b.d.
Wyrzut pary (g)b.d.
Stała dystrybucja pary (g/min)b.d.

Wyposażenie żelazka Mpm Mze-05

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaNie
Automatyczne wyłączanieNie
System antywapiennyNie
SamoczyszczenieNie
Interesuje Cię zakup żelazka
Mpm Mze-05?

MPM – polski producent sprzętu AGD

MPM to polska firma, która od 1989 roku zajmuje się produkcją elektronicznych urządzeń do gotowania, sprzątania i pielęgnacji ciała, ale także dużych urządzeń AGD, jak lodówek, kuchenek czy pralek.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Mpm Mze-05

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o żelazku Mpm Mze-05

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)