Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko z generatorem pary Zelmer Steam Generator 28Z014

Żelazko z generatorem pary Zelmer Steam Generator 28Z014

Żelazko z generatorem pary Zelmer Steam Generator 28Z014, z aluminiową stopą grzejną, o mocy maksymalnej 2400 W; stałe wytwarzanie pary 90 g/min, uderzenie w pionie i 3 opcje kontroli pary. Zastosowany system zmiękczania wody, ze wskaźnikiem wymiany wkładu antywapiennego, funkcja Auto-off (strażak) oraz blokada kapania. Odłączany zbiornik na wodę (1100 ml) i obrotowy przewód zasilający.
Interesuje Cię zakup żelazka
Zelmer 28z014?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Zelmer 28z014

Zastosowane w żelazku z generatorem pary Steam Generator 28Z014 rozwiązania sprawiają, że urządzenie to prawdziwy tytan prasowania! To żelazko o niezwykle dużej mocy (2400 W), wyposażone w stację parową, jest idealne do użytku zarówno w domu jak i przez profesjonalistów. Wysoka moc grzewcza sprawia, że stopa żelazka szybko osiąga pożądaną temperaturę i utrzymuje ją na równym poziomie podczas prasowania. Gruba, aluminiowa stopa ochroni prasowane tkaniny przed nabłyszczeniem. Dzięki zewnętrznemu generatorowi pary pod ciśnieniem, stopa stale dystrybuuje parę o maksymalnej mocy 90 g/min. Dzięki takiej ilości pary, żelazko doskonale radzi sobie z prasowaniem nawet kilku warstw materiału jednocześnie. Para pod ciśnieniem wnika głęboko w tkaninę, zapewniając szybkie i wygodne prasowanie, nawet w przypadku trudnych tkanin. Silne uderzenie pary w pionie, gwarantuje idealne i szybkie rozprasowanie nawet najtrudniejszych zagnieceń na wiszących tkaninach. Nie musimy już zdejmować zasłony z karnisza, by usunąć z niej fałdy i zmarszczki. Dodatkowo, 3 opcje kontroli pary, pozwolą na jej odpowiednie dobranie do potrzeb prasowanego materiału.

Konstruktorzy żelazka z generatorem pary Steam Generator 28Z014 wyposażyli je w rozwiązania antywapienne gwarantujące dłuższą żywotność urządzenia. Zastosowany wkład, zmniejsza twardość wody i zabezpiecza przed osadzaniem się kamienia, który mógłby prowadzić do wystąpienia plam na prasowanej odzieży. System antywapienny pozwala oczyścić wodę i utrzymać drożność kanalików parowych. Systematyczne odkamienianie żelazka pozwoli nam zadbać o wnętrze żelazka i uniknąć awarii związanych z zaleganiem osadu. Dodatkowo, o konieczności wymiany wkładu antywapiennego poinformuje nas specjalny wskaźnik.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa użytkowania żelazko posiada funkcję Auto-off, która wyłączy żelazko po określonym czasie bez ruchu, jeśli my zapomnimy to zrobić. Funkcja ta pozwala również zadbać o środowisko, zmniejszając pobór prądu.

Dzięki blokadzie kapania, woda skraplająca się w niskich temperaturach pracy żelazka, nie wydostanie się na zewnątrz otworów parowych, przez co delikatne tkaniny nie ulegną zabrudzeniu. Blokada kapania zapobiega wydostawaniu się wody z otworów parowych nawet wtedy, gdy żelazko jest wyłączone.

Odłączany zbiorniczek wody żelazka z generatorem pary Steam Generator 28Z014 ma pojemność 1100 ml i umożliwia łatwe jej uzupełnianie, a dzięki panelowi sterowania, obsługa systemu jest naprawdę intuicyjna.

Parametry techniczne żelazka Zelmer 28z014

Moc (W)2400
Długość kabla (m)b.d.
Waga (kg)b.d.
Wyrzut pary (g)b.d.
Stała dystrybucja pary (g/min)90

Wyposażenie żelazka Zelmer 28z014

SpryskiwaczNie
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaTak
Automatyczne wyłączanieTak
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Zelmer 28z014?

Zelmer – polskie AGD

Zelmer jest producentem urządzeń AGD, jakie znajdziemy zapewne w każdym polskim domu: odkurzaczy, sprzętu kuchennego od sokowirówek poczynając na wypiekaczach do chleba kończąc, urządzeń do pielęgnacji ciała, żelazek i innych urządzeń elektronicznych, jakie wykorzystujemy w domu.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Zelmer 28z014

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o żelazku Zelmer 28z014

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)