Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe MPM AJ-2017/C

Żelazko parowe MPM AJ-2017/C

Żelazko parowe MPM ze stopą ceramiczną AJ-2017/C, o mocy 2000 W; wyposażone w funkcję samooczyszczania Self Clean oraz automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem. Regulowane wytwarzanie pary do 25 g/min, dodatkowe uderzenie 80 g. Lampka kontrolna i wbudowany spryskiwacz. Do żelazka dołączono pojemnik do nalewania wody.
Interesuje Cię zakup żelazka
Mpm Aj-2017/c?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Mpm Aj-2017/c

Dzięki silnemu uderzeniu i wyrzutowi pary oraz wysokiej mocy grzewczej (2000 W), żelazko parowe MPM ze stopą ceramiczną AJ-2017/C gwarantuje pełen sukces w prasowaniu. Dzięki ceramicznej powłoce, stopa z łatwością sunie po materiałach o różnych fakturach, ułatwiając prasowanie. Jest też bardzo odporna na zarysowania i zadrapania. Umożliwia to prasowanie kurtek czy spodni z guzikami, bez obaw o uszkodzenie zewnętrznej powłoki stopy. Ponadto, stopy ceramiczne łatwo wyczyścić, a dobrze utrzymana stopa żelazka jest podstawą skuteczności prasowania.

Wysoka moc urządzenia powoduje, że stopa żelazka szybko się nagrzewa i jest gotowa do pracy w bardzo krótkim czasie od włączenia zasilania. Lampka kontrolna, w każdej chwili poinformuje nas o stanie urządzenia. Moc wpływa również na szybkość reakcji stopy żelazka na podwyższenie i obniżenie temperatury prasowania.

Dzięki wewnętrznej wytwornicy, żelazko generuje ciągły strumień pary do 25 g/min. Zastosowanie pary podczas prasowania zdecydowanie ułatwia tę czynność. Tkaniny stają się bardziej podatne na rozprostowywanie, bez konieczności użycia większej siły nacisku. Dzięki regulacji strumienia pary, idealnie dostosujemy jej poziom do każdego rodzaju tkaniny i dokładnie rozprostujemy nawet najoporniejsze materiały, takie jak len, czy gruba bawełna.

Żelazko MPM ze stopą ceramiczną AJ-2017/C ma symetrycznie rozmieszczone otwory wylotu pary w stopie żelazka. Równomiernie dystrybuują parę, dzięki czemu dociera ona do każdego fragmentu tkaniny z równą skutecznością. Funkcja dodatkowego wyrzutu pary (80 g) jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku najbardziej zgniecionych części tkaniny. Dzięki gorącemu strumieniowi pary wodnej, włókna tkaniny zmiękną i łatwiej poddadzą się żelazku. Zamontowany spryskiwacz dodatkowo nawilży te materiały, których prasowanie staje się łatwiejsze, gdy są lekko wilgotne (np. len).

Zastosowana w urządzeniu funkcja samooczyszczania z osadu Self Clean ułatwia udrożnianie kanalików parowych, w których zbiera się osad wapienny z twardej wody. Systematyczne używanie tej funkcji pozwoli przedłużyć okres bezawaryjnego działania żelazka. Zabezpieczenie przed przegrzaniem zadba o bezpieczeństwo i automatycznie wyłączy zasilanie w przypadku uszkodzenia termostatu.

Dodatkowe funkcjonalności żelazka parowego MPM ze stopą ceramiczną AJ-2017/C to, m.in.: przewód, połączony kulkowo z korpusem żelazka. Ten sposób połączenia zapobiega łamaniu się kabla i pozwala swobodnie manewrować urządzeniem; komfortowa rączka pokryta powłoką antypoślizgową umożliwi wygodne prasowanie przez dłuższy czas. W zestawie pojemnik do nalewania wody.

Parametry techniczne żelazka Mpm Aj-2017/c

Moc (W)2000
Długość kabla (m)bd
Waga (kg)bd
Wyrzut pary (g)80
Stała dystrybucja pary (g/min)25

Wyposażenie żelazka Mpm Aj-2017/c

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaNie
Automatyczne wyłączanieNie
System antywapiennyNie
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Mpm Aj-2017/c?

MPM – polski producent sprzętu AGD

MPM to polska firma, która od 1989 roku zajmuje się produkcją elektronicznych urządzeń do gotowania, sprzątania i pielęgnacji ciała, ale także dużych urządzeń AGD, jak lodówek, kuchenek czy pralek.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Mpm Aj-2017/c

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o żelazku Mpm Aj-2017/c

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)