Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > turystyczne

Jakie żelazko turystyczne wybrać?

Żelazko turystyczne ma mniejszą moc i mniejsze rozmiary niż żelazka typowe. Może być żelazkiem parowym. Najczęściej posiada składaną rączkę i zajmuje niewiele miejsca w podróży. Często posiada pełen zakres funkcji, co typowe żelazka, łącznie z pionowym wyrzutem pary, który umożliwia zaprasowanie zagnieceń na koszuli bez konieczności zdejmowania jej z wieszaka.

Żelazko turystyczne - wybrane oferty:
Żelazko turystyczne MPM MZE-05

Żelazko turystyczne MPM MZE-05

klasa turystyczne
żelazko ze stopą inną
moc 1100W


Jakie żelazko turystyczne - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jakie żelazko wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany żelazkiem turystyczne. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych żelazek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy żelazek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Żelazko MPM turystyczne

Żelazko MPM turystyczne (1)

Żelazko MPM turystyczne to polskie systemy do prasowania. Ciekawe rozwiązania, skuteczne i funkcjonalne urządzenia.

Żelazko turystyczne ze stopą inną

Żelazko turystyczne ze stopą inną (1)

Żelazko ze stopą inną turystyczne. Producenci żelazek projektują stopy z powłok, których technologia jest głęboko strzeżoną tajemnicą. Wszystko po to, żeby jeszcze bardziej udoskonalić efekty prasowania, ułatwić użytkowanie żelazka i wyróżnić się na rynku.

Żelazko turystyczne o mocy poniżej 1600 W

Żelazko turystyczne o mocy poniżej 1600 W (1)

Żelazko o mocy poniżej 1600 W turystyczne potrzebuje więcej czasu na nagrzanie. Prasowanie żelazkiem o tej mocy zajmie nieco więcej czasu niż żelazkiem o większej mocy. Musimy też pamiętać, że takie żelazko będzie wolniej reagowało na zmianę ustawień temperatury. Rozwiązanie rekomendowane do osób prasujących rzadziej.