Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > ze stopą stalową

Jakie żelazko ze stopą stalową wybrać?

Żelazko ze stopą stalową daje się łatwo prowadzić po tkaninie, jego poślizg jest znakomity. Wadą jest niestety większa podatność na zarysowania. Stopa taka jest również trudniejsza w czyszczeniu.

Żelazko ze stopą stalową - wybrane oferty:
Żelazko parowe MPM AJ-2017/S

Żelazko parowe MPM AJ-2017/S

klasa parowe
żelazko ze stopą stalową
moc 2000W

Żelazko parowe ZELMER Easy Move 28Z013

Żelazko parowe ZELMER Easy Move 28Z013

klasa parowe
żelazko ze stopą stalową
moc 2000W

Żelazko - stacja parowa ZELMER IR8100

Żelazko - stacja parowa ZELMER IR8100

klasa stacja parowa (systemowa)
żelazko ze stopą stalową
moc 2400W

Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 740

Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 740

klasa parowe
żelazko ze stopą stalową
moc 2400W


Jakie żelazko ze stopą stalową - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jakie żelazko wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany żelazkiem ze stopą stalową. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych żelazek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy żelazek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Żelazko Braun ze stopą stalową

Żelazko Braun ze stopą stalową (1)

Żelazko Braun ze stopą stalową to zawsze duże wsparcie w udręce prasowania. Niemiecka jakość i precyzja, nowoczesne rozwiązania globalnego koncernu.

Żelazko MPM ze stopą stalową

Żelazko MPM ze stopą stalową (1)

Żelazko MPM ze stopą stalową to polskie systemy do prasowania. Ciekawe rozwiązania, skuteczne i funkcjonalne urządzenia.

Żelazko Zelmer ze stopą stalową

Żelazko Zelmer ze stopą stalową (2)

Żelazko Zelmer ze stopą stalową to polski sprzęt do prasowania. Zelmer od lat oferuje nowoczesne urządzenia, w szerokiej gamie produktów, z różnego rodzaju rozwiązaniami. To dobre żelazko.

Żelazko parowe ze stopą stalową

Żelazko parowe ze stopą stalową (3)

Żelazko parowe ze stopą stalową to najpopularniejsze urządzenie do prasowania. Zastosowanie pary podczas procesu prasowania, znacznie ułatwia i skraca tę czynność. Aplikacja pary na tkaninę odbywa się za pomocą specjalnych otworów umieszczonych na stopie żelazka. Dużą zaletą tego typu żelazek jest ich niewielka waga. Para na tyle pomaga w prasowaniu, że nie musimy działać na tkaninę dodatkowo ciężarem urządzenia.

Żelazko stacja parowa (systemowa) ze stopą stalową

Żelazko stacja parowa (systemowa) ze stopą stalową (1)

Stacja parowa ze stopą stalową to samoistna wytwornica pary. To w pełni profesjonalne urządzenie, zapewniające wysoką wydajność i skuteczność prasowania. Idealne dla osób, które dużo i często prasują. Posiada zewnętrzny generator pary o dużej mocy. Jest to baza, w której umieszczono wytwornicę pary oraz zbiornik na wodę. Posiada podobne funkcje, co typowe żelazka parowe jednak ma zazwyczaj znacznie większą moc i wyrzuca parę ze znacznie większym ciśnieniem.

Żelazko ze stopą stalową o mocy od 1600 W do 2200 W

Żelazko ze stopą stalową o mocy od 1600 W do 2200 W (2)

Żelazko o mocy poniżej od 1600 W do 2200 W ze stopą stalową to najbardziej powszechne urządzenie, przeznaczone dla typowego użytkownika o typowych potrzebach. Średnia moc takiego żelazka skraca czas pracy, urządzenie nagrzewa się stosunkowo szybko, szybko też reaguje na zmianę ustawień. Żelazko o średniej mocy wyrzuca parę z wystarczającą mocą.

Żelazko ze stopą stalową o mocy powyżej 2200 W

Żelazko ze stopą stalową o mocy powyżej 2200 W (2)

Żelazko o mocy powyżej 2200 W ze stopą stalową to najmocniejsze urządzenie przeznaczone do osób mających dużo prasowania i oczekujących wsparcia w tej niewątpliwie przykrej konieczności. Mają bardzo dużą moc, niektóre już chwilę po włączeniu do sieci są gotowe do pracy. Parę wyrzucają z bardzo dużą siłą. Skracają znacząco czas prasowania.