Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko – stacja parowa ZELMER IR8100

Żelazko – stacja parowa ZELMER IR8100

Stacja parowa ZELMER IR8100 o mocy 2400 W, wytwarzająca parę ciągłym strumieniem do 90 g/min, umożliwiająca prasowanie w pionie. Żelazko wyposażone w dwustrefową stopę grzejną ze stali szlachetnej; wbudowany system automatycznego wyłączania, rozwiązanie antywapienne oraz blokada kapania. Elektroniczny panel sterowania LCD z dziewięcioma trybami prasowania.
Interesuje Cię zakup żelazka
Zelmer Ir8100?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Zelmer Ir8100

Stacja parowa ZELMER IR8100 jest idealnym urządzeniem do profesjonalnego użytku w domu. Charakteryzuje się bardzo wysoką mocą (2400 W), dzięki której jest gotowa do pracy w krótkim czasie od włączenia zasilania. Zewnętrzna jednostka wytwarzająca parę na bardzo wysokim poziomie, dostarcza żelazku nieprzerwany jej strumień w ilości do 90 g/min. Taka ilość pary, wnikającej głęboko w tkaninę, umożliwia błyskawiczne oraz wygodne prasowanie nawet kilku warstw materiału na raz. Funkcja prasowania w pionie umożliwi nam szybkie odświeżenie odzieży, bez konieczności zdejmowania jej z wieszaków. Jest to bardzo bezpieczny i efektywny sposób prasowania, odbywający się samą parą, bez kontaktu powierzchni materiału ze stopą żelazka.

Stopa grzejna ma 76 otworów parowych, rozmieszczonych w 2 strefach, dzięki czemu pozwala uzyskać doskonałe efekty prasowania. Jest łatwa w czyszczeniu i niezwykle gładko przesuwa się po powierzchni tkanin. Powłoka ze stali szlachetnej umożliwia idealny przepływ ciepła i równomiernie je rozprowadza, wpływając na dokładność prasowania.

ZELMER IR8100, jest stacją parową bardzo przyjazną w obsłudze. Elektroniczny panel sterowania LCD pozwala na wybór jednego z 9 zaprogramowanych trybów prasowania, dostosowanych do potrzeb konkretnych tkanin. Znacznie usprawnia to pracę i eliminuje problemy decyzyjne, związane z dobraniem stosownych parametrów do potrzeb różnych materiałów. Ponadto, system automatycznego wyłączania odłączy zasilanie urządzenia, kiedy my o tym zapomnimy. Czujnik samoczynnie odetnie dopływ energii do stacji parowej, po dłuższym czasie jej bezczynności. Zareaguje też błyskawicznie na awarię termostatu. Ta bardzo praktyczna funkcja pozwala zadbać nie tylko o bezpieczeństwo, ale i o ekologię, ograniczając zużycie energii. Daje też możliwość dokonania oszczędności.

Zelmer zadbał o prostotę podstawowej konserwacji urządzenia, wyposażając je w system antywapienny. Powstawanie kamienia z wody w zbiorniku i otworach parowych związane jest z wytwarzaniem pary. Kiedy kamień zalega w żelazku, to podczas wyrzucania pary, stopa będzie brudziła nasze ubrania białym, wapiennym płynem. Kamień w otworach parowych powoduje również zmniejszenie efektywności stopy oraz działania pary wodnej. Dlatego, zastosowanie rozwiązań antywapiennych w żelazku, jest kluczowe dla zapewnienia jego najwyższej skuteczności i bezawaryjnej pracy. Oprócz tego, wbudowana blokada kapania zabezpiecza przed skraplaniem się wody w niskich temperaturach i powstawaniem plam na tkaninach.

Miękka, gumowa rączka żelazka wpływa dodatkowo na zwiększony komfort pracy, a odczepiany bojler o pojemności 1200 ml ułatwia uzupełnianie płynu w stacji parowej ZELMER IR8100.

Parametry techniczne żelazka Zelmer Ir8100

Moc (W)2400
Długość kabla (m)bd
Waga (kg)bd
Wyrzut pary (g)90
Stała dystrybucja pary (g/min)25

Wyposażenie żelazka Zelmer Ir8100

SpryskiwaczNie
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaTak
Automatyczne wyłączanieTak
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Zelmer Ir8100?

Zelmer – polskie AGD

Zelmer jest producentem urządzeń AGD, jakie znajdziemy zapewne w każdym polskim domu: odkurzaczy, sprzętu kuchennego od sokowirówek poczynając na wypiekaczach do chleba kończąc, urządzeń do pielęgnacji ciała, żelazek i innych urządzeń elektronicznych, jakie wykorzystujemy w domu.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Zelmer Ir8100

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o żelazku Zelmer Ir8100

★☆☆☆☆
- Norbi

negatyw

Żadna rewelacja po tygodniu jest już w serwisie w Międzychodzie i już tydzeń naprawiają ,para cały czas dawała bez opamiętania to znak że cos jest nie tak nie polecam zelmera !!!!!!!!!!!rn”

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)