Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe ZELMER Navigator Economic 28Z019

Żelazko parowe ZELMER Navigator Economic 28Z019

Poręczne żelazko parowe ZELMER Navigator Economic 28Z019, o mocy 2000 W, wyposażone w podwójnie ceramiczną stopę o świetnym poślizgu; ciągły strumień pary 15 g/min; z rozwiązaniem antywapiennym, systemem anty-kapania oraz lampką gotowości do pracy. Obrotowy przewód sieciowy; zbiornik na wodę (300 ml) ze wskaźnikiem poziomu płynu i systemem łatwego nalewania.
Interesuje Cię zakup żelazka
Zelmer Navigator economic 28z019?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Zelmer Navigator economic 28z019

Praktyczne i poręczne żelazko parowe ZELMER Navigator Economic 28Z019, to urządzenie o mocy 2000 W. Podwójnie ceramiczna stopa żelazka, zapewnia dobry poślizg na wszystkich rodzajach tkanin. Dodatkowo, precyzyjny układ otworów dystrybuujących parę sprawia, że jest ona dostarczana równomiernie do całej prasowanej powierzchni, co wpływa na dokładność i szybkość pracy. Żelazko szybko się nagrzewa i utrzymuje równą temperaturę podczas prasowania, ułatwiając dokładne usunięcie zagnieceń. Dzięki wbudowanej niewielkiej wytwornicy, urządzenie może wytwarzać nieprzerwany strumień pary w ilości do 15 g/min. Ciągły strumień ułatwia rozprasowywanie fałd, skraca pracę i poprawia jej efektywność. Producent umożliwia manualną regulację wytwarzania pary, dzięki czemu dobierzemy odpowiednią jej ilość do aktualnych potrzeb materiału. Możliwe jest również prasowanie bez pary na sucho, jeśli wymaga tego tkanina. Bardzo przydatna funkcja pionowego wyrzutu pary umożliwia prasowanie w pozycji pionowej, dzięki czemu z łatwością można zaprasować zagniecenie na firance, bez konieczności zdejmowania jej z karnisza. Opcja ta pozwala również na odświeżenie odzieży bezpośrednio na wieszaku, bez konieczności rozkładania jej na desce do prasowania. Dzięki spryskiwaczowi zwilżymy dodatkowo tkaninę mgiełką wody, co ułatwi rozprostowanie zwłaszcza trudnych do prasowania powierzchni, jak np. lniane obrusy, czy grube narzuty na łóżko.

Dzięki zastosowaniu systemu antywapiennego, żelazko ZELMER Navigator Economic 28Z019 nie wymaga użycia wody destylowanej. Można używać wody z kranu, a system antywapienny zapobiegnie osadzaniu się kamienia wewnątrz żelazka. Dzięki funkcji samoczyszczenia z łatwością udrożnimy kanały parowe, w których gromadzi się osad z twardej wody. Pod wpływem dużego ciśnienia, para wraz z zanieczyszczeniami wyrzucana jest z otworów w stopie żelazka. Jest to bardzo łatwy i skuteczny sposób, który zagwarantuje prawidłową pracę żelazka przez bardzo długi czas.

Blokada kapania jest funkcjonalnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy często prasują delikatne materiały. Przy niskich temperaturach woda skrapla się, a następnie wydostaje poprzez stopę. Wyciekająca woda może plamić ubranie, niwecząc efekty prasowania. Dzięki systemowi anty-kapania woda nie wydostanie się na zewnątrz również wtedy, kiedy żelazko jest wyłączone. Można je więc bezpiecznie przenosić po zakończonej pracy, a woda pozostanie w zbiorniczku.

Duży zbiornik wody (300 ml) umożliwia wyprasowanie większej ilości ubrań za jednym razem, bez konieczności uzupełniania płynu w żelazku. Wskaźnik wody poinformuje nas o konieczności jej dolania. Zbiornik ma też system ułatwiający wygodne nalewanie.

Dodatkowa zaleta żelazka ZELMER Navigator Economic 28Z019 to kabel, połączony z żelazkiem kulkowo, umożliwiający wygodne poruszanie się i zapewniający optymalny zasięg przy prasowaniu. Przewód zasilający łatwo jest zwinąć po zakończeniu pracy, co ułatwia transport i przechowywanie urządzenia.

 

Parametry techniczne żelazka Zelmer Navigator economic 28z019

Moc (W)2000
Długość kabla (m)1,8
Waga (kg)bd
Wyrzut pary (g)60
Stała dystrybucja pary (g/min)15

Wyposażenie żelazka Zelmer Navigator economic 28z019

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaTak
Automatyczne wyłączanieNie
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Zelmer Navigator economic 28z019?

Zelmer – polskie AGD

Zelmer jest producentem urządzeń AGD, jakie znajdziemy zapewne w każdym polskim domu: odkurzaczy, sprzętu kuchennego od sokowirówek poczynając na wypiekaczach do chleba kończąc, urządzeń do pielęgnacji ciała, żelazek i innych urządzeń elektronicznych, jakie wykorzystujemy w domu.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Zelmer Navigator economic 28z019

Żelazko parowe ZELMER 28Z010

Żelazko parowe ZELMER 28Z010

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Żelazko parowe ZELMER 28Z010, o mocy maksymalnej 2200 W, ze stopą ceramiczną; wyposażone w system antywapienny, funkcję samooczyszczania oraz blokadę kapania Anti-Drip. Regulowane wytwarzanie pary do 35 g/min, dodatkowe uderzenie pary 70 g, opcja prasowania w pionie. Zamontowany automatyczny wyłącznik czasowy i lampka kontrolna gotowości do pracy. Pojemny zbiornik na wodę (300 ml) ze wskaźnikiem poziomu płynu.

czytaj więcej
Żelazko parowe ZELMER Comforto 28Z016

Żelazko parowe ZELMER Comforto 28Z016

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Proste w użyciu żelazko parowe ZELMER Comforto 28Z016 to urządzenie o mocy 1650 W, wytwarzające ciągły strumień pary (do 18 g/min), z dodatkowym super uderzeniem pary (15 g). Wyposażone w podwójnie ceramiczną stopę, system antywapienny i funkcję samooczyszczania. Blokada kapania Anti-Drip, łatwy do zwinięcia przewód zasilający z kulkowym połączeniem.

czytaj więcej
Żelazko parowe ZELMER Navigator Comfort 28Z021

Żelazko parowe ZELMER Navigator Comfort 28Z021

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Nowoczesne żelazko parowe ZELMER Navigator Comfort 28Z021, moc 2200 W; stopa podwójnie ceramiczna, o dużej wytrzymałości i dobrym ślizgu; regulator emisji pary do 25 g/min, uderzenie pary w pionie oraz spryskiwacz. Urządzenie wyposażone w rozwiązania antywapienne, funkcję blokady kapania w niskich temperaturach oraz funkcję Auto-off z sygnalizacją dźwiękową. Pojemność zbiorniczka na wodę – 280 ml.

czytaj więcej
Żelazko parowe ZELMER Navigator Fine 28Z020

Żelazko parowe ZELMER Navigator Fine 28Z020

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Nowoczesne żelazko parowe ZELMER Navigator Fine 28Z020, o mocy 2200 W, wyposażone stopę grzejną podwójnie ceramiczną; wytwarzana ilość pary do 25 g/min, z możliwością regulacji; funkcja uderzenia pary w pionie; wbudowane rozwiązanie antywapienne i system anty-kapania. Żelazko z łatwo napełnianym, pojemnym zbiornikiem na wodę (280 ml).

czytaj więcej
Żelazko parowe ZELMER Navigator Premier 28Z030

Żelazko parowe ZELMER Navigator Premier 28Z030

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Żelazko parowe ZELMER Navigator Premier 28Z030 o mocy 1800 W, z uderzeniem pary w pionie oraz ciągłym, regulowanym strumieniem pary do 30 g/min; wyposażone w podwójnie ceramiczną stopę grzejną, wbudowaną funkcję samooczyszczania oraz system anty-kapania. Przewód sieciowy obracający się o 360°, łatwy do zwinięcia po zakończonej pracy. W zestawie pojemnik do nalewania wody.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Zelmer Navigator economic 28z019

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)