Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe ZELMER Navigator Fine 28Z020

Żelazko parowe ZELMER Navigator Fine 28Z020

Nowoczesne żelazko parowe ZELMER Navigator Fine 28Z020, o mocy 2200 W, wyposażone stopę grzejną podwójnie ceramiczną; wytwarzana ilość pary do 25 g/min, z możliwością regulacji; funkcja uderzenia pary w pionie; wbudowane rozwiązanie antywapienne i system anty-kapania. Żelazko z łatwo napełnianym, pojemnym zbiornikiem na wodę (280 ml).
Interesuje Cię zakup żelazka
Zelmer Navigator fine 28z020?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Zelmer Navigator fine 28z020

Żelazko parowe ZELMER Navigator Fine 28Z020 to nowoczesne urządzenie, wyposażone w bardzo trwałą, podwójnie ceramiczną stopę. Moc żelazka (2200 W) umożliwia jego szybkie nagrzewanie się i utrzymywanie stałej temperatury podczas prasowania. Podwójnie ceramiczna stopa grzejna, zapewnia dobry poślizg na wszystkich rodzajach tkanin. Stopa łatwo przesuwa się po fakturach różnego rodzaju materiałów przeznaczonych do prasowania, pozwalając uzyskać doskonałe rezultaty pracy. Ponadto, posiada duży stopień odporności na zarysowania i zadrapania, dlatego bezpiecznie możemy prasować ubrania z guzikami, suwakami i innymi twardymi wykończeniami.

Dzięki wbudowanej wytwornicy, żelazko stale produkuje parę w ilości do 25 g/min. Zdecydowanie ułatwia to prasowanie nawet najbardziej zagniecionych tkanin i pozwala znacznie skrócić czas pracy. Para w tej ilości jest wystarczająca do wyprasowania nawet kilku warstw materiału, bez konieczności zwiększenia siły nacisku na powierzchnię. Możliwość regulacji strumienia pozwoli dobrać ilość pary na optymalnym poziomie, w zależności od grubości materiału. Wartości niższe przeznaczone są do prasowania bardziej delikatnych tkanin, takich jak tkaniny syntetyczne, a maksymalna moc pary doskonale sprawdzi się przy twardszych powierzchniach (np. len). Dodatkowy, pionowy wyrzut pary, umożliwi łatwe rozprasowanie zagnieceń na wiszących materiałach, np. na firanach, bez konieczności zdejmowania ich z karnisza lub marynarkach bezpośrednio na wieszaku. Wmontowany spryskiwacz umożliwia zmoczenie tkaniny strumieniem rozpylonej wody. Dzięki dodatkowemu nawilżeniu, tkanina stanie się bardziej miękka i łatwiej podda się żelazku.

System antywapienny, zastosowany w żelazku parowym ZELMER Navigator Fine 28Z020 umożliwia nieskomplikowaną konserwację urządzenia. Łatwa w obsłudze funkcja samoczyszczenia pomoże udrożnić kanały parowe i utrzymywać je w czystości, wolne od osadu wapiennego. Regularne używanie tej funkcji zapobiegnie odkładaniu się kamienia i pozwoli nam utrzymać wysoką jakość prasowania przez długi czas.

Praktyczne rozwiązanie przeciwko kapaniu, zapobiega wydostawaniu się wody z otworów wylotu pary podczas pracy w niskich temperaturach. Chroni to tkaninę przed zabrudzeniem wydostającym się wraz z wodą białym pyłem wapiennym. Blokada działa również wtedy, kiedy żelazko jest wyłączone, dzięki czemu możemy je przechowywać w pozycji poziomej, a woda pozostanie w zbiorniku.

Dodatkową funkcjonalność zapewnia urządzeniu ZELMER Navigator Fine 28Z020 przewód zasilający o kulkowym połączeniu z korpusem. Umożliwia on wygodne poruszanie się podczas pracy i podąża za użytkownikiem nie przeszkadzając mu w manewrowaniu żelazkiem. Pojemny zbiorniczek na wodę (280 ml) pozwoli wyprasować znaczną ilość ubrań, bez konieczności uzupełniania płynu. Zbiorniczek umożliwia łatwe uzupełnianie wody.

 

Parametry techniczne żelazka Zelmer Navigator fine 28z020

Moc (W)2200
Długość kabla (m)1,8
Waga (kg)bd
Wyrzut pary (g)60
Stała dystrybucja pary (g/min)25

Wyposażenie żelazka Zelmer Navigator fine 28z020

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaTak
Automatyczne wyłączanieNie
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Zelmer Navigator fine 28z020?

Zelmer – polskie AGD

Zelmer jest producentem urządzeń AGD, jakie znajdziemy zapewne w każdym polskim domu: odkurzaczy, sprzętu kuchennego od sokowirówek poczynając na wypiekaczach do chleba kończąc, urządzeń do pielęgnacji ciała, żelazek i innych urządzeń elektronicznych, jakie wykorzystujemy w domu.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Zelmer Navigator fine 28z020

Żelazko parowe ZELMER 28Z010

Żelazko parowe ZELMER 28Z010

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Żelazko parowe ZELMER 28Z010, o mocy maksymalnej 2200 W, ze stopą ceramiczną; wyposażone w system antywapienny, funkcję samooczyszczania oraz blokadę kapania Anti-Drip. Regulowane wytwarzanie pary do 35 g/min, dodatkowe uderzenie pary 70 g, opcja prasowania w pionie. Zamontowany automatyczny wyłącznik czasowy i lampka kontrolna gotowości do pracy. Pojemny zbiornik na wodę (300 ml) ze wskaźnikiem poziomu płynu.

czytaj więcej
Żelazko parowe ZELMER Comforto 28Z016

Żelazko parowe ZELMER Comforto 28Z016

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Proste w użyciu żelazko parowe ZELMER Comforto 28Z016 to urządzenie o mocy 1650 W, wytwarzające ciągły strumień pary (do 18 g/min), z dodatkowym super uderzeniem pary (15 g). Wyposażone w podwójnie ceramiczną stopę, system antywapienny i funkcję samooczyszczania. Blokada kapania Anti-Drip, łatwy do zwinięcia przewód zasilający z kulkowym połączeniem.

czytaj więcej
Żelazko parowe ZELMER Navigator Comfort 28Z021

Żelazko parowe ZELMER Navigator Comfort 28Z021

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Nowoczesne żelazko parowe ZELMER Navigator Comfort 28Z021, moc 2200 W; stopa podwójnie ceramiczna, o dużej wytrzymałości i dobrym ślizgu; regulator emisji pary do 25 g/min, uderzenie pary w pionie oraz spryskiwacz. Urządzenie wyposażone w rozwiązania antywapienne, funkcję blokady kapania w niskich temperaturach oraz funkcję Auto-off z sygnalizacją dźwiękową. Pojemność zbiorniczka na wodę – 280 ml.

czytaj więcej
Żelazko parowe ZELMER Navigator Economic 28Z019

Żelazko parowe ZELMER Navigator Economic 28Z019

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Poręczne żelazko parowe ZELMER Navigator Economic 28Z019, o mocy 2000 W, wyposażone w podwójnie ceramiczną stopę o świetnym poślizgu; ciągły strumień pary 15 g/min; z rozwiązaniem antywapiennym, systemem anty-kapania oraz lampką gotowości do pracy. Obrotowy przewód sieciowy; zbiornik na wodę (300 ml) ze wskaźnikiem poziomu płynu i systemem łatwego nalewania.

czytaj więcej
Żelazko parowe ZELMER Navigator Premier 28Z030

Żelazko parowe ZELMER Navigator Premier 28Z030

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Żelazko parowe ZELMER Navigator Premier 28Z030 o mocy 1800 W, z uderzeniem pary w pionie oraz ciągłym, regulowanym strumieniem pary do 30 g/min; wyposażone w podwójnie ceramiczną stopę grzejną, wbudowaną funkcję samooczyszczania oraz system anty-kapania. Przewód sieciowy obracający się o 360°, łatwy do zwinięcia po zakończonej pracy. W zestawie pojemnik do nalewania wody.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Zelmer Navigator fine 28z020

★☆☆☆☆
- Anna

nie polecam

Blkokada kapania? nic z tych rzeczy, kapie z kazdej strony podczas prasowania.I to jest najwiekszy bubel, slabo rozprasowuje, dosc ciezkie. Kabel 1,8 zdecydowanie za krotki..”

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)