Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe ZELMER Navigator Quality 28Z022

Żelazko parowe ZELMER Navigator Quality 28Z022

ZELMER Navigator Quality 28Z022 to żelazko parowe o wysokiej mocy 2400 W; wyposażone w trwałą i specjalnie wyprofilowaną stopę PROSTEAM o precyzyjnym rozmieszczeniu 112 otworów wylotowych; regulowane wytwarzanie pary do 35 g/min, funkcja pionowego uderzenia pary. Spryskiwacz, blokada kapania, zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia oraz obrotowy przewód zasilający.
Interesuje Cię zakup żelazka
Zelmer Navigator quality 28z022?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Zelmer Navigator quality 28z022

Żelazko parowe ZELMER Navigator Quality 28Z022, to urządzenie o wysokiej mocy (2400 W) zapewniającej szybkie nagrzewanie stopy żelazka, utrzymywanie równej temperatury podczas pracy oraz skuteczne wytwarzanie pary. Stopa PROSTEAM, zaprojektowana z myślą o docieraniu do trudno dostępnych miejsc, posiada specjalny kształt, który umożliwia wyprasowanie takich fragmentów odzieży jak plisy, zakładki, czy przestrzenie pomiędzy guzikami. Duża ilość otworów w stopie żelazka (112 wylotów) oraz sposób rozmieszczenia kanałów parowych wpływa na efektywność rozprowadzania pary, co znacznie skraca czas pracy i ułatwia prasowanie. Dzięki gładkiej, wytrzymałej powłoce, stopa ma doskonałe możliwości ślizgowe i jest odporna na zarysowania twardymi wykończeniami garderoby. W przypadku szczególnie zagniecionych powierzchni, spryskiwacz pozwoli dodatkowo je zwilżyć. Dzięki niemu skierujemy niewielki strumień wody w określone miejsce na materiale, co ułatwi jego rozprostowanie. Funkcja prasowania w pionie umożliwi odświeżenie firany lub zasłony bez konieczności rozkładania ich na desce do prasowania.

Funkcjonalność żelazka ZELMER Navigator Quality 28Z022 pozwala na jego bezpieczne stosowanie do różnych rodzajów tkanin. Dzięki regulacji wytwarzania pary, z łatwością dobierzemy odpowiedni program do rodzaju prasowanej powierzchni. Dzięki wmontowanej w żelazko blokadzie kapania, bezpiecznie możemy prasować nawet w niskich temperaturach, bez obaw o wyciekanie wody z otworów wylotu pary. Blokada kapania zabezpiecza przed skraplaniem się wody w niskich temperaturach i, w konsekwencji, powstawaniem plam na tkaninach. Chroni też przed kapaniem wody wtedy, gdy żelazko jest wyłączone. Dzięki temu można je przechowywać w pozycji na stopie, nie martwiąc się o wylanie zawartości pojemnika z wodą.

Aby zadbać o dobrą formę żelazka, producenci zalecają systematyczne stosowanie funkcji antywapiennych. Ochronią one wnętrze żelazka przed odkładaniem się kamienia i umożliwią bezawaryjną eksploatację sprzętu. Funkcja samooczyszczania ułatwia udrożnianie kanalików parowych, w których zbiera się osad z wody. Regularne stosowanie tej funkcji, pozwoli nam zadbać o czystość wnętrza urządzenia.

Dodatkowe atuty żelazka ZELMER Navigator Quality 28Z022, to zbiornik na wodę (280 ml) ze wskaźnikiem jej poziomu oraz obrotowy przewód zasilający, który można owinąć na żelazku po zakończonej pracy. Dla zwiększenia bazpieczeństwa użytkowania żelazko posiada funkcję Auto-off z sygnalizatorem dźwiękowym, która wyłączy żelazko po określonym czasie bez ruchu, jeśli my zapomnimy to zrobić.

Parametry techniczne żelazka Zelmer Navigator quality 28z022

Moc (W)2400
Długość kabla (m)3
Waga (kg)bd
Wyrzut pary (g)60
Stała dystrybucja pary (g/min)35

Wyposażenie żelazka Zelmer Navigator quality 28z022

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaTak
Automatyczne wyłączanieTak
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Zelmer Navigator quality 28z022?

Zelmer – polskie AGD

Zelmer jest producentem urządzeń AGD, jakie znajdziemy zapewne w każdym polskim domu: odkurzaczy, sprzętu kuchennego od sokowirówek poczynając na wypiekaczach do chleba kończąc, urządzeń do pielęgnacji ciała, żelazek i innych urządzeń elektronicznych, jakie wykorzystujemy w domu.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Zelmer Navigator quality 28z022

Żelazko parowe ZELMER Navigator Supreme 28Z025

Żelazko parowe ZELMER Navigator Supreme 28Z025

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą inną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, Zelmer

Żelazko parowe ZELMER Navigator Supreme 28Z025 o mocy 2400 W, z uderzeniem pary w pionie i regulowanym, ciągłym strumieniem pary do 25 g/min. Wyposażone w specjalnie profilowaną stopę PROSTEAM, z dużą ilością otworów. System antywapienny, funkcja automatycznego wyłączania Auto-off oraz blokada kapania. Wyświetlacz LCD z automatycznymi programami prasowania.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Zelmer Navigator quality 28z022

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)