Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe ZELMER Navigator Premier 28Z030

Żelazko parowe ZELMER Navigator Premier 28Z030

Żelazko parowe ZELMER Navigator Premier 28Z030 o mocy 1800 W, z uderzeniem pary w pionie oraz ciągłym, regulowanym strumieniem pary do 30 g/min; wyposażone w podwójnie ceramiczną stopę grzejną, wbudowaną funkcję samooczyszczania oraz system anty-kapania. Przewód sieciowy obracający się o 360°, łatwy do zwinięcia po zakończonej pracy. W zestawie pojemnik do nalewania wody.
Interesuje Cię zakup żelazka
Zelmer Navigator premier 28z030?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Zelmer Navigator premier 28z030

Żelazko parowe ZELMER Navigator Premier 28Z030 to urządzenie o mocy 1800 W, do codziennego stosowania. Dzięki wewnętrznemu generatorowi, urządzenie nieprzerwanie wytwarza parę wodną (do 30 g/min), co ułatwia usuwanie zagnieceń na różnych rodzajach powierzchni. Dzięki regulowanemu strumieniowi pary, możliwe jest dobranie optymalnej jej ilości do rodzaju prasowanego materiału. Para podczas prasowania lekko nawilża materiał, powodując rozszerzanie się jego włókien i większą podatność na prasowanie. Dodatkowa możliwość prasowania w pionie, pozwala na szybkie odświeżenie odzieży bezpośrednio na wieszaku lub zaprasowanie fragmentów zasłony, bez konieczności zdejmowania jej z karnisza. Jest to sposób prasowania bezpieczny dla tkanin, bez kontaktu ze stopą żelazka – prasowanie w pionie odbywa się samą parą. W przypadku bardzo trudnych do wygładzenia materiałów, z pewnością przyda się spryskiwacz. Umożliwia on delikatne zmoczenie tkaniny strumieniem rozpylonej wody, jeśli dla lepszego prasowania potrzebuje ona więcej wilgoci (np. len).

W urządzeniu zastosowano doskonałej jakości stopę o podwójnej powłoce ceramicznej. Warstwa ta nadaje jej olbrzymią wytrzymałość i odporność na zarysowania, można więc używać żelazka nawet do prasowania odzieży z dużą ilością zamków czy suwaków. Ponadto, stopa ma świetne właściwości ślizgowe i z równą łatwością przesuwa się po materiałach o odmiennych fakturach.

Konstruktorzy żelazka parowego ZELMER Navigator Premier 28Z030 wyposażyli je w bardzo prostą w obsłudze funkcję samooczyszczania. Jej regularne używanie usunie osad z wnętrza kanalików parowych i uniemożliwi osadzanie się kamienia we wnętrzu żelazka. W ten sposób bez wysiłku utrzymamy żelazko w dobrej formie, przedłużając jego żywotność i znacząco zmniejszając niebezpieczeństwo awarii.

W urządzeniu zastosowano ponadto system anty-kapania. W niskich temperaturach pracy żelazka, woda skrapla się w kanalikach parowych i wydostaje na powierzchnię materiału poprzez stopę grzejną. Może to spowodować zaplamienie odzieży. Blokada kapania skutecznie uniemożliwi wyciekanie wody nawet wtedy, kiedy żelazko nie pracuje. Możliwe jest zatem jego przechowywanie w pozycji poziomej.

Dodatkowym, usprawniającym pracę atutem jest wystarczająco długi przewód zasilający , który pozwala na swobodne poruszanie się podczas prasowania oraz manewrowanie żelazkiem, a możliwość obracania o 360° skutecznie zapobiega jego skręcaniu. Po zakończeniu pracy można go ponadto owinąć wokół żelazka.

 

Parametry techniczne żelazka Zelmer Navigator premier 28z030

Moc (W)1800
Długość kabla (m)1,8
Waga (kg)bd
Wyrzut pary (g)60
Stała dystrybucja pary (g/min)30

Wyposażenie żelazka Zelmer Navigator premier 28z030

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaTak
Automatyczne wyłączanieNie
System antywapiennyNie
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Zelmer Navigator premier 28z030?

Zelmer – polskie AGD

Zelmer jest producentem urządzeń AGD, jakie znajdziemy zapewne w każdym polskim domu: odkurzaczy, sprzętu kuchennego od sokowirówek poczynając na wypiekaczach do chleba kończąc, urządzeń do pielęgnacji ciała, żelazek i innych urządzeń elektronicznych, jakie wykorzystujemy w domu.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Zelmer Navigator premier 28z030

Żelazko parowe ZELMER 28Z010

Żelazko parowe ZELMER 28Z010

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Żelazko parowe ZELMER 28Z010, o mocy maksymalnej 2200 W, ze stopą ceramiczną; wyposażone w system antywapienny, funkcję samooczyszczania oraz blokadę kapania Anti-Drip. Regulowane wytwarzanie pary do 35 g/min, dodatkowe uderzenie pary 70 g, opcja prasowania w pionie. Zamontowany automatyczny wyłącznik czasowy i lampka kontrolna gotowości do pracy. Pojemny zbiornik na wodę (300 ml) ze wskaźnikiem poziomu płynu.

czytaj więcej
Żelazko parowe ZELMER Comforto 28Z016

Żelazko parowe ZELMER Comforto 28Z016

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Proste w użyciu żelazko parowe ZELMER Comforto 28Z016 to urządzenie o mocy 1650 W, wytwarzające ciągły strumień pary (do 18 g/min), z dodatkowym super uderzeniem pary (15 g). Wyposażone w podwójnie ceramiczną stopę, system antywapienny i funkcję samooczyszczania. Blokada kapania Anti-Drip, łatwy do zwinięcia przewód zasilający z kulkowym połączeniem.

czytaj więcej
Żelazko parowe ZELMER Navigator Comfort 28Z021

Żelazko parowe ZELMER Navigator Comfort 28Z021

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Nowoczesne żelazko parowe ZELMER Navigator Comfort 28Z021, moc 2200 W; stopa podwójnie ceramiczna, o dużej wytrzymałości i dobrym ślizgu; regulator emisji pary do 25 g/min, uderzenie pary w pionie oraz spryskiwacz. Urządzenie wyposażone w rozwiązania antywapienne, funkcję blokady kapania w niskich temperaturach oraz funkcję Auto-off z sygnalizacją dźwiękową. Pojemność zbiorniczka na wodę – 280 ml.

czytaj więcej
Żelazko parowe ZELMER Navigator Economic 28Z019

Żelazko parowe ZELMER Navigator Economic 28Z019

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Poręczne żelazko parowe ZELMER Navigator Economic 28Z019, o mocy 2000 W, wyposażone w podwójnie ceramiczną stopę o świetnym poślizgu; ciągły strumień pary 15 g/min; z rozwiązaniem antywapiennym, systemem anty-kapania oraz lampką gotowości do pracy. Obrotowy przewód sieciowy; zbiornik na wodę (300 ml) ze wskaźnikiem poziomu płynu i systemem łatwego nalewania.

czytaj więcej
Żelazko parowe ZELMER Navigator Fine 28Z020

Żelazko parowe ZELMER Navigator Fine 28Z020

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Zelmer

Nowoczesne żelazko parowe ZELMER Navigator Fine 28Z020, o mocy 2200 W, wyposażone stopę grzejną podwójnie ceramiczną; wytwarzana ilość pary do 25 g/min, z możliwością regulacji; funkcja uderzenia pary w pionie; wbudowane rozwiązanie antywapienne i system anty-kapania. Żelazko z łatwo napełnianym, pojemnym zbiornikiem na wodę (280 ml).

czytaj więcej

Opinie o żelazku Zelmer Navigator premier 28z030

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)