Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 740

Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 740

Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 740, o wysokiej mocy 2400 W, wyposażone w stalową stopę Eloxal z końcówką Precision Tip i unikalną funkcją precyzyjnego uderzenia pary Precision Shot. Żelazko posiada system antywapienny oraz funkcję samooczyszczania. Wytwarzanie pary do 50 g/min, z blokadą kapania oraz dodatkowym uderzeniem pary (120 g). W zestawie nakładka na stopę żelazka Textile Protector.
Interesuje Cię zakup żelazka
Braun Texstyle control 740?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Braun Texstyle control 740

Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 740, posiada wysoką moc grzewczą (2400 W), co, w połączeniu z zastosowanymi rozwiązaniami ułatwiającymi prasowanie, czyni je wyjątkowo efektywnym. System TexStyle Control gwarantuje świetne rezultaty prasowania nawet najdrobniejszych elementów garderoby. Stalowa stopa Eloxal z rozmieszczonymi w trzech strefach wylotami pary, nieustannie produkuje dużą jej ilość (do 50 g/min), co gwarantuje idealny efekt prasowania nawet twardych tkanin. Ułożenie otworów w końcówce stożka parowego (Precision Tip) powoduje, że strumień pary kierowany jest bliżej czubka żelazka, pozwalając dokładnie rozprasować nawet tak trudno dostępne miejsca, jak przestrzenie pomiędzy guzikami, mankiety koszul, czy zakładki. Wyjątkowo trudne do usunięcia zagniecenia można dodatkowo nawilżyć dzięki unikalnej funkcji precyzyjnego uderzenia pary (Precision Shot). Dodatkowa opcja pionowego wyrzutu pary, pozwala na prasowanie ubrań wiszących, bez zdejmowania ich z wieszaków oraz na błyskawiczne odświeżenie garderoby.

Urządzenie BRAUN TexStyle Control 740 wyposażono w ważne funkcje eliminujące czynniki ryzyka. Podwójne zabezpieczenie przed przegrzaniem wyłącza urządzenie, gdy pozostaje ono w bezczynności przez dłuższy czas, a ponadto natychmiast odcina zasilanie żelazka w przypadku awarii termostatu.

Zastosowany w żelazku system antywapienny zmiękczający wodę pomaga zadbać o wnętrze żelazka. Systematyczne stosowanie tej funkcji pozwoli utrzymać kanaliki parowe wolne od osadu wapiennego, zapobiegając nadmiernemu odkładaniu się kamienia i usuwając osad z przewodów. Dzięki temu, żelazko utrzyma swoją maksymalną skuteczność przez dłuższy czas, wydłużając okres bezawaryjnej eksploatacji.

Nakładka Textile Protector dołączona do urządzenia błyskawicznie obniża temperaturę stopy do odpowiedniego poziomu, umożliwiając bezpieczne prasowanie najdelikatniejszych tkanin przy użyciu pary o pełnej mocy. Nakładka jest łatwa w użyciu i umożliwia skuteczne prasowanie bez obawy o przypalenie materiału lub nadanie mu niepożądanego połysku.

Ponadto, żelazko BRAUN TexStyle Control 740 ma wbudowany bardzo pojemny zbiorniczek na wodę (400 ml). Taka pojemność zmniejsza częstotliwość uzupełniania płynu w żelazku, a dzięki temu, że pojemnik jest przezroczysty, łatwo możemy kontrolować zużycie wody. Obrotowy kabel dostosowuje się do ruchów żelazka pozwalając na pełną swobodę pracy. Ponadto łatwo się zwija, co ułatwia jego przechowywanie. Komfortowa, miękka rączka żelazka zapewnia wygodę pracy nawet podczas długiego prasowania.

Parametry techniczne żelazka Braun Texstyle control 740

Moc (W)2400
Długość kabla (m)b.d.
Waga (kg)b.d.
Wyrzut pary (g)120
Stała dystrybucja pary (g/min)50

Wyposażenie żelazka Braun Texstyle control 740

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaNie
Automatyczne wyłączanieTak
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Braun Texstyle control 740?

Braun – urządzenia do pielęgnacji ciała I sprzęt AGD z Niemiec

Braun to czołowa niemiecka marka urządzeń elektrycznych. Jest znana jako producent urządzeń do pielęgnacji ciała i włosów: golarek i trymerów, depilatorów, suszarek do włosów, lokówek, prostownic, ale także niewielkich urządzeń AGD, jak roboty kuchenne, wyciskarki, czajniki, ekspresy do kawy i żelazka.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Braun Texstyle control 740

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o żelazku Braun Texstyle control 740

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)