Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 760

Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 760

Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 760, o bardzo wysokiej mocy 2400 W, wyposażone w szafirową stopę grzejną Eloxal z otworami Precision Tip oraz unikalną funkcją uderzenia pary Precision Shot. Żelazko posiada system antywapienny oraz funkcję samooczyszczania. Wytwarzanie pary do 50 g/min, z funkcją antykapania oraz dodatkowym uderzeniem pary (120 g). W zestawie nakładka na stopę żelazka Textile Protector.
Interesuje Cię zakup żelazka
Braun Texstyle control 760?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Braun Texstyle control 760

Konstruktorzy żelazka BRAUN TexStyle Control 760 zastosowali w nim innowacyjne rozwiązania, gwarantujące idealne rezultaty prasowania nawet najdrobniejszych detali garderoby. Dzięki wysokiej mocy grzewczej, żelazko szybko osiąga pożądaną temperaturę i jest gotowe do użycia już kilkanaście sekund od włączenia zasilania. Urządzenie wyposażone jest w stopę grzejną o wyjątkowo odpornej na ścieranie powłoce szafirowej. Stopa jest łatwa w czyszczeniu i nie zaszkodzi jej nawet druciana gąbka. Dzięki dużej mocy i wbudowanej wytwornicy pary, żelazko generuje ciągły jej strumień w ilości do 50 g/min. Dodatkowo, rozmieszczone w trzech strefach otwory do wyrzutu pary, umożliwiają jej idealne rozprowadzenie po całej powierzchni prasowanego materiału. Unikalne rozmieszczenie otworów kieruje ponadto strumień pary bliżej czubka żelazka, czyli tam, gdzie para jest najbardziej potrzebna. Zapewnia to znacznie lepsze rezultaty prasowania i jest szczególnie przydatne w trudno dostępnych miejscach, takich jak przestrzenie pomiędzy guzikami. Szczególnie oporne zagniecenia staną się łatwiejsze do rozprostowania dzięki funkcji precyzyjnego uderzenia pary Precision Shot (120 g). Funkcja ta pozwala dodatkowo zwilżyć tkaninę w miejscu szczególnie zagniecionym. Strumień gorącej pary wniknie głęboko we włókna tkaniny rozszerzając je, dzięki czemu materiał łatwiej podda się żelazku.

System antywapienny żelazka BRAUN TexStyle Control 760 powoduje, że możemy uzupełniać zbiornik wodą prosto z kranu, urządzenie nie wymaga wody destylowanej. Regularne dbanie o drożność kanalików parowych pozwoli utrzymać żelazko w wysokiej formie, bez zmniejszania jego skuteczności. Pomoże to przedłużyć okres użytkowania sprzętu.

W trosce o bezpieczeństwo użytkownika i prasowanej odzieży, urządzenie wyposażono w funkcje eliminujące czynniki ryzyka. Podwójne zabezpieczenie przed przegrzaniem wyłącza urządzenie, gdy pozostaje ono w bezruchu, zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej, a ponadto natychmiastowo kończy pracę żelazka w przypadku awarii termostatu.

Dołączona do żelazka nakładka Textile Protector do prasowania tkanin delikatnych jest łatwa w użyciu i umożliwia prasowanie nawet najdelikatniejszych tkanin przy użyciu pełnej mocy pary bez obaw o wyświecenie lub przypalenie materiału. Nakładka błyskawicznie obniża temperaturę stopy grzejnej do bezpiecznego poziomu, przy zachowaniu pełnej skuteczności prasowania.

Dodatkowe funkcjonalności żelazka BRAUN TexStyle Control 760 to obrotowy, łatwy do zwinięcia przewód sieciowy, ergonomiczny, miękki uchwyt zapobiegający przesuwaniu się żelazka w dłoni oraz bardzo pojemny (400 ml) zbiorniczek na wodę.

Parametry techniczne żelazka Braun Texstyle control 760

Moc (W)2400
Długość kabla (m)b.d.
Waga (kg)b.d.
Wyrzut pary (g)120
Stała dystrybucja pary (g/min)50

Wyposażenie żelazka Braun Texstyle control 760

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaTak
Automatyczne wyłączanieTak
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Braun Texstyle control 760?

Braun – urządzenia do pielęgnacji ciała I sprzęt AGD z Niemiec

Braun to czołowa niemiecka marka urządzeń elektrycznych. Jest znana jako producent urządzeń do pielęgnacji ciała i włosów: golarek i trymerów, depilatorów, suszarek do włosów, lokówek, prostownic, ale także niewielkich urządzeń AGD, jak roboty kuchenne, wyciskarki, czajniki, ekspresy do kawy i żelazka.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Braun Texstyle control 760

Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 770

Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 770

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą szafirową, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, Braun

Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 770, o wysokiej mocy grzewczej 2400 W, wyposażone w szafirową stopę Eloxal, końcówkę stożka parowego Precision Tip oraz unikalną funkcję precyzyjnego uderzenia pary Precision Shot. Żelazko posiada system antywapienny oraz funkcję samooczyszczania. Wytwarzanie pary do 50 g/min, z blokadą kapania oraz dodatkowym uderzeniem pary (120 g). W zestawie nakładka na stopę żelazka Textile Protector.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Braun Texstyle control 760

★★★★☆
- maja

mam to żelazko

mam i jest ok. Nie jest to jakaś nie wiem jaka rewelacja ale śmiało mogę je polecić. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest stopa szafirowa, którą wszystkim polecam. Nie potrzebowałam aż tak duzego rozwiązania jak stacja systemowa i okazało sie ze ten braun w zupełności mi wystarcza.”

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)