Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 770

Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 770

Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 770, o wysokiej mocy grzewczej 2400 W, wyposażone w szafirową stopę Eloxal, końcówkę stożka parowego Precision Tip oraz unikalną funkcję precyzyjnego uderzenia pary Precision Shot. Żelazko posiada system antywapienny oraz funkcję samooczyszczania. Wytwarzanie pary do 50 g/min, z blokadą kapania oraz dodatkowym uderzeniem pary (120 g). W zestawie nakładka na stopę żelazka Textile Protector.
Interesuje Cię zakup żelazka
Braun Texstyle control 770?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Braun Texstyle control 770

BRAUN TexStyle Control 770 to żelazko o dużej mocy grzewczej (2400 W), dzięki której jest gotowe do użycia już kilkanaście sekund od włączenia urządzenia. Wbudowany mały generator oraz wysoka moc żelazka powodują, że stale generuje ono dużą ilość pary (do 50 g/min). W połączeniu z zastosowanymi w urządzeniu rozwiązaniami ułatwiającymi prasowanie, gwarantuje to doskonałe rezultaty prasowania nie tylko delikatnych, ale i twardych tkanin. Zastosowano szafirową powłokę stopy, nadając jej wyjątkową wytrzymałość. Szafirowa powłoka jest 4 razy bardziej wytrzymała niż stal szlachetna, zatem garderobę z guzikami, zamkami czy suwakami możemy prasować bez obaw o uszkodzenie powierzchni. Ponadto, doskonale rozmieszczone otwory wyrzutu pary (trzy aktywne obszary) nadają stopie żelazka bardzo dobre właściwości ślizgowe. Stopa przesuwa się z równą łatwością po tkaninach o różnej fakturze. Dzięki innowacyjnemu ułożeniu otworów blisko końcówki stożka parowego (Precision Tip), strumień pary kierowany jest bliżej czubka żelazka, dzięki czemu z łatwością rozprasujemy nawet tak trudno dostępne miejsca, jak przestrzenie pomiędzy guzikami, mankiety, plisy. Dzięki wbudowanej funkcji precyzyjnego uderzenia pary Precision Shot (120 g) dodatkowo nawilżymy ten fragment tkaniny, który do dokładnego rozprostowania potrzebuje większej wilgoci. Ponadto, funkcja prasowania w pionie, pozwala odświeżyć ubrania bezpośrednio na wieszakach, lub zaprasować zagniecenia na firanie, bez konieczności zdejmowania jej z wieszaka.

W urządzeniu BRAUN TexStyle Control 770 zastosowano system przeciwko odkładaniu się kamienia. Rozwiązania antywapienne pozwalają na utrzymanie maksymalnej skuteczności żelazka przez dłuższy czas, znacznie zmniejszając ryzyko awarii urządzenia. Systematyczne używanie tych funkcji pozwoli utrzymać przewody parowe w czystości, wolne od osadu kamiennego. Dzięki samooczyszczaniu, żelazko z łatwością pozbędzie się zalegających we wnętrzu drobin.

Podwójne zabezpieczenie przed przegrzaniem, jakie zastosowali projektanci Brauna, pozwala wyeliminować czynniki ryzyka. Czujnik automatycznie wyłącza żelazko po określonym czasie bezczynności (bez względu na pozycję, w jakiej pozostawimy żelazko), co eliminuje niepotrzebny pobór prądu. Ponadto, czujnik zareaguje natychmiast na awarię termostatu, odcinając zasilanie sprzętu. Zamontowana blokada kapania, skutecznie zapobiegnie wydostawaniu wody z żelazka podczas pracy w niskich temperaturach. Przeciwdziała to zaplamieniu tkaniny wciekającą z otworów parowych wodą.

Dzięki dołączonej do żelazka nakładce Textile Protector, wyprasujemy najdelikatniejsze tkaniny bez obaw o ich przypalenie lub wyświecenie. Nakładka błyskawicznie obniża temperaturę stopy do odpowiedniego poziomu, umożliwiając prasowanie najdelikatniejszych tkanin przy użyciu pary o pełnej mocy. Jest ona łatwa w użyciu i umożliwia skuteczne prasowanie odzieży bez konieczności jej wcześniejszego sortowania. Pozwala to zaoszczędzić czas pracy i wykorzystać go bardziej efektywnie.

Ponadto, żelazko BRAUN TexStyle Control 740 jest wyposażone w kabel obracający się wokół własnej osi, dzięki czemu łatwo dostosowuje się do ruchów żelazka, pozwalając na pełną swobodę pracy. Przewód łatwo się zwija, co ułatwia jego przechowywanie.

Parametry techniczne żelazka Braun Texstyle control 770

Moc (W)2400
Długość kabla (m)bd
Waga (kg)bd
Wyrzut pary (g)120
Stała dystrybucja pary (g/min)50

Wyposażenie żelazka Braun Texstyle control 770

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaTak
Automatyczne wyłączanieTak
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Braun Texstyle control 770?

Braun – urządzenia do pielęgnacji ciała I sprzęt AGD z Niemiec

Braun to czołowa niemiecka marka urządzeń elektrycznych. Jest znana jako producent urządzeń do pielęgnacji ciała i włosów: golarek i trymerów, depilatorów, suszarek do włosów, lokówek, prostownic, ale także niewielkich urządzeń AGD, jak roboty kuchenne, wyciskarki, czajniki, ekspresy do kawy i żelazka.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Braun Texstyle control 770

Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 760

Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 760

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą szafirową, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, Braun

Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 760, o bardzo wysokiej mocy 2400 W, wyposażone w szafirową stopę grzejną Eloxal z otworami Precision Tip oraz unikalną funkcją uderzenia pary Precision Shot. Żelazko posiada system antywapienny oraz funkcję samooczyszczania. Wytwarzanie pary do 50 g/min, z funkcją antykapania oraz dodatkowym uderzeniem pary (120 g). W zestawie nakładka na stopę żelazka Textile Protector.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Braun Texstyle control 770

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)