Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko – stacja pary BOSCH B22L UltimatePower TDS2229

Żelazko – stacja pary BOSCH B22L UltimatePower TDS2229

Stacja pary BOSCH B22L UltimatePower TDS2229, o mocy 3100 W i ciśnieniu 5,5 bara; stała ilość pary do 110 g/min, trzy intensywne uderzenia pary UltimateSteam (220 g), możliwość energoszczędnego ustawienia ECO. Stopa ceramiczna Palladium-glissée z systemem AdvancedSteam; blokada ułatwiająca przenoszenie, rozwiązanie antywapienne oraz automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa. Czas nagrzewania – 2 minuty.
Interesuje Cię zakup żelazka
Bosch Tds2229?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Bosch Tds2229

BOSCH B22L UltimatePower TDS2229 to stacja pary o mocy 3100 W gwarantująca wyjątkowy komfort i szybkość prasowania. Ciągły strumień pary, zarówno w poziomie, jak i w pionie regulowany do 110 g/min pozwala prasować nawet kilka warstw tkaniny na raz, bez konieczności obracania ich na drugą stronę. Funkcja UltimateSteam, czyli 3 silne wyrzuty pary o mocy 220 g przyda się szczególnie w przypadku trudnych zagnieceń lub opornych materiałów. Pozwala dodatkowo zwilżyć tkaninę, dzięki czemu jej włókna rozszerzają się i łatwiej poddają żelazku. Regulowane wytwarzanie pary i płynna regulacja temperatury umożliwiają dobranie optymalnego programu do bezpiecznego wyprasowania każdej powierzchni.

Rozmieszczenie kanałów parowych w trzech strefach sprawia, że stopa Palladium-glissée idealnie dystrybuuje parę. Dzięki ceramicznej powłoce oraz optymalnie rozmieszczonym otworom wylotu pary, ma znakomite właściwości ślizgowe oraz wysoką odporność na zarysowania. Możliwe jest więc prasowanie odzieży o bardzo różnych fakturach, dodatkowo ozdobionej elementami o chropowatych powierzchniach (jak guziki, dżety, suwaki), bez obaw o uszkodzenie powierzchni stopy.

Bosch zadbał o środowisko naturalne. Funkcja energooszczędnego ustawienia ECO pozwala zaoszczędzić do 30% energii i do 40% wody w porównaniu z ustawieniami maksymalnymi, przy zachowaniu pełnej efektywności prasowania generatorem pary BOSCH B22L UltimatePower TDS2229. W oszczędności pomoże również czujnik automatycznego wyłączania secure. Jeżeli podczas prasowania przycisk uwalniania pary na uchwycie żelazka nie zostanie wciśnięty przez 8 minut, stacja wyłączy się automatycznie. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić energię, niepotrzebnie zużywaną, kiedy żelazko nie pracuje, ale i zadbać o bezpieczeństwo użytkowania.

Blokada stacji pary SecurLock System to udogodnienie ułatwiające bezpieczne przenoszenie i przechowywanie urządzenia. Dzięki niemu stopa żelazka pozostaje stabilnie na podstawie i nie zachodzi niebezpieczeństwo jej upuszczenia podczas przenoszenia generatora pary.

Rozwiązanie antywapienne Calc’n'Clean Advanced, zastosowane w stacji pary to specjalny, wyjmowany kolektor gromadzący kamień. Jego regularne oczyszczanie pozwala przedłużyć czas bezawaryjnej pracy żelazka i utrzymać jego działanie na najwyższym poziomie.

W stacji pary BOSCH B22L UltimatePower TDS2229 zadbano również o ergonomiczną konstrukcję. Przewód pary o długości 2 m pozwala swobodnie manewrować żelazkiem, a dzięki schowkowi można go w całości schować, kiedy urządzenie nie pracuje. Wskaźnik pustego zbiornika i wskaźnik gotowości, pozwolą nam w prosty sposób monitorować stan urządzenia. Antypoślizgowe nóżki na podstawie zbiornika, czynią go bardziej stabilnym.

Czas nagrzewania do pełnej mocy: ok. 2 min. Wyposażenie dodatkowe: nakładka do prasowania zapobiegająca nabłyszczeniu TDZ2045.

Parametry techniczne żelazka Bosch Tds2229

Moc (W)3100
Długość kabla (m)2
Waga (kg)4,45
Wyrzut pary (g)220
Stała dystrybucja pary (g/min)110

Wyposażenie żelazka Bosch Tds2229

SpryskiwaczNie
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaNie
Automatyczne wyłączanieTak
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieNie
Interesuje Cię zakup żelazka
Bosch Tds2229?

Bosch – nie tylko producent AGD

Bosch to globalny gigant zatrudniający kilkaset tysięcy osób, posiadający ponad 300 różnych spółek i kilkanaście tysięcy zakładów serwisowych na całym świecie. Aktualnie Bosch jest producentem części i komponentów motoryzacyjnych, produktów gospodarstwa domowego, elementów wyposażenia budynków i automatyki przemysłowej. Produkty Bosch od zawsze kojarzą nam się z bardzo wysoką jakością. Słowa twórcy przedsiębiorstwa: „lepiej stracić pieniądze niż zaufanie" są aktualne do dzisiaj.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Bosch Tds2229

Żelazko – stacja pary BOSCH Sensixx B22L TDS2220

Żelazko – stacja pary BOSCH Sensixx B22L TDS2220

Stacje parowe (systemowe), Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, Bosch

Stacja pary BOSCH Sensixx B22L TDS2220, o mocy 2400 W i ciśnieniu 5 barów; stała ilość pary do 110 g/min, trzy intensywne uderzenia pary UltimateSteam (200 g). System antywapienny Calc'nClean Advanced, automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa secure oraz blokada żelazka ułatwiająca przenoszenie. Trójfazowa stopa ceramiczna Palladium-glissée oraz funkcja ECO. W zestawie nakładka do prasowania delikatnych tkanin TDZ2045.

czytaj więcej
Żelazko – stacja pary BOSCH Sensixx DS37 EditionRosso TDS373110P

Żelazko – stacja pary BOSCH Sensixx DS37 EditionRosso TDS373110P

Stacje parowe (systemowe), Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, Bosch

Stacja pary BOSCH Sensixx DS37 EditionRosso TDS373110P, o wyjątkowej mocy 3100 W i ciśnieniu 5,5 bara; trzy intensywne uderzenia pary UltimateSteam (230 g), możliwość energoszczędnego ustawienia ECO. Stopa ceramiczna Palladium-glissée z systemem AdvancedSteam; blokada ułatwiająca przenoszenie, rozwiązanie antywapienne oraz automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Bosch Tds2229

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)