Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko – stacja pary BOSCH Sensixx B22L TDS2220

Żelazko – stacja pary BOSCH Sensixx B22L TDS2220

Stacja pary BOSCH Sensixx B22L TDS2220, o mocy 2400 W i ciśnieniu 5 barów; stała ilość pary do 110 g/min, trzy intensywne uderzenia pary UltimateSteam (200 g). System antywapienny Calc'nClean Advanced, automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa secure oraz blokada żelazka ułatwiająca przenoszenie. Trójfazowa stopa ceramiczna Palladium-glissée oraz funkcja ECO. W zestawie nakładka do prasowania delikatnych tkanin TDZ2045.
Interesuje Cię zakup żelazka
Bosch Sensixx b22l tds2220?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Bosch Sensixx b22l tds2220

BOSCH Sensixx B22L TDS2220 to stacja pary o mocy 2400 W, która dzięki idealnej kombinacji pary, pompowanej pod ciśnieniem 5 barów i temperatury, dba o doskonałe rezultaty prasowania. Dzięki zewnętrznej wytwornicy, żelazko ciągle produkuje dużą ilość pary do 110 g/min. Taka ilość pary znacząco skraca czas pracy, jest ona bowiem wystarczająca do prasowania nawet kilku warstw tkaniny na raz. 3 intensywne uderzenia pary UltimateSteam o mocy 200 g mają na celu wzmocnienie efektów prasowania na najbardziej zagniecionych powierzchniach. Dodatkowe uderzenia pary z dużą mocą wnikną w tkaninę, dzięki czemu jej włókna rozszerzą się i będą bardziej podatne na rozprostowanie. Dzięki stopniom regulacji strumienia pary oraz możliwości płynnej regulacji temperatury, idealnie dostosujemy program do każdego rodzaju tkaniny.

Zastosowanie kolektora gromadzącego kamień Calc’n'Clean Advanced jest prostym rozwiązaniem pozwalającym zadbać o wnętrze żelazka. W każdej chwili można go z łatwością wyjąć i wyczyścić. Dzięki niemu kanały parowe żelazka pozostaną drożne, a kamień nie będzie odkładał się we wnętrzu urządzenia. Timer calc´n clean przypomni nam o konieczności przepłukania zbiornika stacji pary.

Stację pary BOSCH Sensixx B22L TDS2220 wyposażono ponadto w czujnik autowyłączania secure. Jeżeli podczas prasowania przycisk uwalniania pary na uchwycie żelazka nie zostanie wciśnięty przez 8 minut, stacja pary wyłączy się automatycznie. Funkcja secure poprawia bezpieczeństwo użytkowania i reaguje, gdy zapomnimy o wyłączeniu żelazka. Pozwala to również zaoszczędzić energię, eliminując niepotrzebny pobór prądu, gdy urządzenie nie jest używane.

Żelazko wyposażono w stopę o ceramicznej powłoce Palladium-glissée, z systemem AdvancedSteam oraz trzema strefami rozmieszczenia otworów wylotu pary. Takie rozmieszczenie pozwala na idealną dystrybucję pary, a stopa gładko przesuwa się po powierzchniach materiałów podlegających prasowaniu. Jest również bardzo odporna na zarysowania ostrymi krawędziami elementów garderoby. Dzięki takiej wytrzymałości, możemy śmiało prasować kurtki lub spodnie z guzikami, bez obaw o uszkodzenie powierzchni stopy. Dodatkowo, żelazko ma możliwość pionowego uderzenia pary (120 g), co pozwoli odświeżyć garderobę bezpośrednio na wieszakach.

Zastosowana w urządzeniu funkcja ECO to ustawienie pozwalające oszczędzić energię do 25% w porównaniu z ustawieniami maksymalnymi. Ponadto, blokada stacji pary SecurLock System umożliwia bezpieczne przenoszenie i przechowywanie urządzenia. Czas nagrzewania do maksymalnej mocy pary – około 2 min. W zestawie nakładka do prasowania delikatnych tkanin TDZ2045.

Parametry techniczne żelazka Bosch Sensixx b22l tds2220

Moc (W)2400
Długość kabla (m)2
Waga (kg)4,45
Wyrzut pary (g)200
Stała dystrybucja pary (g/min)110

Wyposażenie żelazka Bosch Sensixx b22l tds2220

SpryskiwaczNie
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaNie
Automatyczne wyłączanieTak
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieNie
Interesuje Cię zakup żelazka
Bosch Sensixx b22l tds2220?

Bosch – nie tylko producent AGD

Bosch to globalny gigant zatrudniający kilkaset tysięcy osób, posiadający ponad 300 różnych spółek i kilkanaście tysięcy zakładów serwisowych na całym świecie. Aktualnie Bosch jest producentem części i komponentów motoryzacyjnych, produktów gospodarstwa domowego, elementów wyposażenia budynków i automatyki przemysłowej. Produkty Bosch od zawsze kojarzą nam się z bardzo wysoką jakością. Słowa twórcy przedsiębiorstwa: „lepiej stracić pieniądze niż zaufanie" są aktualne do dzisiaj.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Bosch Sensixx b22l tds2220

Żelazko – stacja pary BOSCH B22L UltimatePower TDS2229

Żelazko – stacja pary BOSCH B22L UltimatePower TDS2229

Stacje parowe (systemowe), Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, Bosch

Stacja pary BOSCH B22L UltimatePower TDS2229, o mocy 3100 W i ciśnieniu 5,5 bara; stała ilość pary do 110 g/min, trzy intensywne uderzenia pary UltimateSteam (220 g), możliwość energoszczędnego ustawienia ECO. Stopa ceramiczna Palladium-glissée z systemem AdvancedSteam; blokada ułatwiająca przenoszenie, rozwiązanie antywapienne oraz automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa. Czas nagrzewania – 2 minuty.

czytaj więcej
Żelazko – stacja pary BOSCH Sensixx DS37 EditionRosso TDS373110P

Żelazko – stacja pary BOSCH Sensixx DS37 EditionRosso TDS373110P

Stacje parowe (systemowe), Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, Bosch

Stacja pary BOSCH Sensixx DS37 EditionRosso TDS373110P, o wyjątkowej mocy 3100 W i ciśnieniu 5,5 bara; trzy intensywne uderzenia pary UltimateSteam (230 g), możliwość energoszczędnego ustawienia ECO. Stopa ceramiczna Palladium-glissée z systemem AdvancedSteam; blokada ułatwiająca przenoszenie, rozwiązanie antywapienne oraz automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Bosch Sensixx b22l tds2220

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)