Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe BOSCH QuickFilling TDA2365

Żelazko parowe BOSCH QuickFilling TDA2365

Żelazko parowe BOSCH QuickFilling TDA2365, o mocy maksymalnej 2200 W, ze stopą ceramiczną Palladium-glissée; wyposażone w system antywapienny 3AntiCalc oraz funkcję prasowania w pionie. Regulowane wytwarzanie pary do 22 g/min, dodatkowe uderzenie pary 80 g. Lampka kontrolna informująca o stanie urządzenia; pojemnik do nalewania wody w zestawie.
Interesuje Cię zakup żelazka
Bosch Quickfilling tda2365?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Bosch Quickfilling tda2365

Żelazko parowe BOSCH QuickFilling TDA2365 to dobre rozwiązanie dla każdego domu. Zostało wyposażone w stopę Palladium-glissée, z trzema strefami rozmieszczenia otworów wylotu pary. Dzięki takiemu rozmieszczeniu, para dociera do całej powierzchni tkaniny, dając znakomite rezultaty. Zwężający się kształt stopy pozwala wygodnie uprasować miejsca trudno dostępne, takie jak falbany, plisy czy przestrzenie wokół guzików. Ceramiczna powłoka ma oprócz tego doskonałe właściwości ślizgowe. Dzięki niej żelazko z łatwością przesuwa się zarówno po delikatnych, jak i twardszych tkaninach. Jest ponadto bardzo odporna na zarysowania guzikami, czy innymi elementami garderoby o ostrej krawędzi, dzięki czemu bez obaw możemy uprasować ubrania ozdobione takimi elementami.

Moc 2200 oraz wewnętrzny generator, umożliwiają żelazku ciągłe wytwarzanie pary do 22 g/min. Para znacznie poprawia efekty prasowania i pozwala skrócić czas pracy. Dzięki regulacji temperatury oraz trzem stopniom regulacji strumienia pary, idealnie dostosujemy parametry do każdego rodzaju tkaniny i dokładnie rozprostujemy nawet najoporniejsze materiały, takie jak len, czy gruba bawełna. Lampka kontrolna na bieżąco poinformuje nas o aktualnym stanie urządzenia.

Dodatkowe uderzenie pary (80 g) przyda się w przypadku szczególnie zagniecionych fragmentów tkaniny. Dzięki większemu zwilżeniu tkanina zrobi się bardziej miękka, a przez to podatniejsza na prasowanie. Spryskiwacz umożliwia zmoczenie tkaniny rozpyloną wodą, co jest przydatne w przypadku materiałów łatwiej rozprostowujących się, kiedy są wilgotne. Dzięki opcji prasowania w pionie, wygładzimy zagniecenia na tych materiałach, które trudno jest rozłożyć na desce do prasowania, np. zasłony, firany.

Konstruktorzy urządzenia BOSCH QuickFilling TDA2365, wyposażyli je w zintegrowany system 3AntiCalc. System ten automatycznie odkamienia żelazko, przedłużając jego trwałość i bezawaryjność. Systematyczne oczyszczanie żelazka za pomocą mechanicznego czyszczenia, zmiękczania wody i odkamieniania jest podstawą utrzymywania stopy żelazka w dobrej kondycji. Okresowe używanie rozwiązań antywapiennych zapobiegnie zaplamieniu prasowanych tkanin osadem wapiennym, wydostającym się wraz z parą z otworów w stopie żelazka.

Dodatkowym atutem żelazka BOSCH QuickFilling TDA2365 jest to, że dzięki dużemu, wygodnie zamykanemu otworowi w zbiorniczku wody, żelazko bezpiecznie się napełnia. Unikamy zalania wodą mechanizmu żelazka. Do zestawu producent dołączył poręczny pojemnik do nalewania wody.

Parametry techniczne żelazka Bosch Quickfilling tda2365

Moc (W)2200
Długość kabla (m)1,8
Waga (kg)1,1
Wyrzut pary (g)80
Stała dystrybucja pary (g/min)22

Wyposażenie żelazka Bosch Quickfilling tda2365

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaTak
Automatyczne wyłączanieNie
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Bosch Quickfilling tda2365?

Bosch – nie tylko producent AGD

Bosch to globalny gigant zatrudniający kilkaset tysięcy osób, posiadający ponad 300 różnych spółek i kilkanaście tysięcy zakładów serwisowych na całym świecie. Aktualnie Bosch jest producentem części i komponentów motoryzacyjnych, produktów gospodarstwa domowego, elementów wyposażenia budynków i automatyki przemysłowej. Produkty Bosch od zawsze kojarzą nam się z bardzo wysoką jakością. Słowa twórcy przedsiębiorstwa: „lepiej stracić pieniądze niż zaufanie" są aktualne do dzisiaj.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Bosch Quickfilling tda2365

Żelazko parowe BOSCH Sensixx B1 secure TDA2630

Żelazko parowe BOSCH Sensixx B1 secure TDA2630

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Bosch

Żelazko parowe BOSCH Sensixx B1 secure TDA2630, o mocy maksymalnej 2100 W, ze stopą ceramiczną Palladium-glissée i trzema strefami kanałów parowych; wyposażone w system antywapienny 3AntiCalc oraz automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa Secure. Regulowane wytwarzanie pary do 25 g/min, dodatkowe uderzenie pary 80 g. Pojemnik do nalewania wody w zestawie.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Bosch Quickfilling tda2365

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)