Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko – stacja pary BOSCH Sensixx DS37 EditionRosso TDS373110P

Żelazko – stacja pary BOSCH Sensixx DS37 EditionRosso TDS373110P

Stacja pary BOSCH Sensixx DS37 EditionRosso TDS373110P, o wyjątkowej mocy 3100 W i ciśnieniu 5,5 bara; trzy intensywne uderzenia pary UltimateSteam (230 g), możliwość energoszczędnego ustawienia ECO. Stopa ceramiczna Palladium-glissée z systemem AdvancedSteam; blokada ułatwiająca przenoszenie, rozwiązanie antywapienne oraz automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa.
Interesuje Cię zakup żelazka
Bosch Sensixx ds37 editionrosso tds373110p?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Bosch Sensixx ds37 editionrosso tds373110p

Stacja pary BOSCH Sensixx DS37 EditionRosso TDS373110P, posiada wyjątkową moc grzewczą 3100 W, dzięki której może pompować parę pod ciśnieniem 5,5 bara.

Stopa ceramiczna, emaliowana Palladium-glissée z trzema strefami rozmieszczenia kanałów parowych idealnie rozprowadza parę i ma znakomite właściwości ślizgowe. Para rozprowadzana jest równomiernie po całej powierzchni materiału, co wpływa na doskonały efekt prasowania. Możliwość regulacji pozwala dobrać odpowiednią ilość pary do rodzaju prasowanej tkaniny. Dzięki UltimateSteam – trzem intensywnym uderzeniom pary o mocy 230 g dla głębszego przenikania w tkaninę, prasuje się zdecydowanie szybciej, a sama czynność wymaga mniejszego wysiłku. Pionowe uderzenie pary 120 g/min pozwala odświeżyć ubrania bezpośrednio na wieszaku lub zaprasować zagniecenia na zasłonach, bez zdejmowania ich z karnisza. Funkcja ta doskonale sobie radzi nawet z silnymi zagnieceniami. Konstruktorzy urządzenia zadbali o możliwość zadbania o ekologię, wyposażając je w funkcję ECO. ECO to energooszczędne ustawienie pozwalające zmniejszyć pobór do 30% energii i do 40% wody w porównaniu z ustawieniami maksymalnymi.

Urządzenie BOSCH Sensixx DS37 EditionRosso TDS373110P zostało wyposażone w automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa secure. Jeżeli podczas prasowania przycisk uwalniania pary na uchwycie żelazka nie zostanie wciśnięty przez 8 minut, stacja pary wyłączy się automatycznie.

Blokada żelazka SecurLock System została zastosowana dla większego bezpieczeństwa podczas przechowywania oraz przenoszenia urządzenia. Dzięki niej stopa żelazka nie spadnie z podstawy.

Rozwiązanie antywapienne Calc’n'Clean Advanced to specjalny filtr gromadzący kamień, który można z łatwością wyjąć i wyczyścić. Systematyczne stosowanie tej funkcji zapobiegnie odkładaniu się kamienia powstającego z osadu w twardej wodzie. Timer calc´n clean przypomni o konieczności przepłukania zbiornika stacji pary. Pomoże to zadbać o dobry stan żelazka i przedłużyć jego żywotność.

Stacja pary BOSCH Sensixx DS37 EditionRosso TDS373110P ma ergonomiczną konstrukcję. Przewód pary, o długości 2 m, pozwala swobodnie manewrować żelazkiem. Ponadto łatwo się też zwija, co ułatwia jego przechowywanie. Wskaźnik pustego zbiornika i wskaźnik gotowości pozwolą nam w prosty sposób monitorować stan urządzenia. Wyjmowany pojemnik o pojemności 1,4 l umożliwia uzupełnienie wody w każdej chwili, a antypoślizgowe nóżki na podstawie zbiornika, czynią go bardziej stabilnym.

Parametry techniczne żelazka Bosch Sensixx ds37 editionrosso tds373110p

Moc (W)3100
Długość kabla (m)2
Waga (kg)4,81
Wyrzut pary (g)230
Stała dystrybucja pary (g/min)120

Wyposażenie żelazka Bosch Sensixx ds37 editionrosso tds373110p

SpryskiwaczNie
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaNie
Automatyczne wyłączanieTak
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieNie
Interesuje Cię zakup żelazka
Bosch Sensixx ds37 editionrosso tds373110p?

Bosch – nie tylko producent AGD

Bosch to globalny gigant zatrudniający kilkaset tysięcy osób, posiadający ponad 300 różnych spółek i kilkanaście tysięcy zakładów serwisowych na całym świecie. Aktualnie Bosch jest producentem części i komponentów motoryzacyjnych, produktów gospodarstwa domowego, elementów wyposażenia budynków i automatyki przemysłowej. Produkty Bosch od zawsze kojarzą nam się z bardzo wysoką jakością. Słowa twórcy przedsiębiorstwa: „lepiej stracić pieniądze niż zaufanie" są aktualne do dzisiaj.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Bosch Sensixx ds37 editionrosso tds373110p

Żelazko – stacja pary BOSCH B22L UltimatePower TDS2229

Żelazko – stacja pary BOSCH B22L UltimatePower TDS2229

Stacje parowe (systemowe), Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, Bosch

Stacja pary BOSCH B22L UltimatePower TDS2229, o mocy 3100 W i ciśnieniu 5,5 bara; stała ilość pary do 110 g/min, trzy intensywne uderzenia pary UltimateSteam (220 g), możliwość energoszczędnego ustawienia ECO. Stopa ceramiczna Palladium-glissée z systemem AdvancedSteam; blokada ułatwiająca przenoszenie, rozwiązanie antywapienne oraz automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa. Czas nagrzewania – 2 minuty.

czytaj więcej
Żelazko – stacja pary BOSCH Sensixx B22L TDS2220

Żelazko – stacja pary BOSCH Sensixx B22L TDS2220

Stacje parowe (systemowe), Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, Bosch

Stacja pary BOSCH Sensixx B22L TDS2220, o mocy 2400 W i ciśnieniu 5 barów; stała ilość pary do 110 g/min, trzy intensywne uderzenia pary UltimateSteam (200 g). System antywapienny Calc'nClean Advanced, automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa secure oraz blokada żelazka ułatwiająca przenoszenie. Trójfazowa stopa ceramiczna Palladium-glissée oraz funkcja ECO. W zestawie nakładka do prasowania delikatnych tkanin TDZ2045.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Bosch Sensixx ds37 editionrosso tds373110p

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)