Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko – generator pary pod ciśnieniem PHILIPS 6400 series GC6450/02

Żelazko – generator pary pod ciśnieniem PHILIPS 6400 series GC6450/02

Generator pary pod ciśnieniem PHILIPS 6400 series GC6450/02, o mocy 800 W, wyposażony w stopę o nieprzywierającej powłoce, z końcówką stożka parowego Steam Tip; para pod ciśnieniem do 4 barów; regulowany, ciągły strumień pary do 100 g/min. Żelazko wyposażone w blokadę ułatwiającą przenoszenie oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem. Możliwość ustawienia ECO.
Interesuje Cię zakup żelazka
Philips 6400 series gc6450/02?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Philips 6400 series gc6450/02

Generator pary pod ciśnieniem PHILIPS 6400 series GC6450/02 to połączenie wygodnego, małego, przenośnego żelazka systemowego i dwukrotnie szybszego prasowania dzięki parze pod ciśnieniem.

Para pod ciśnieniem wnika głęboko w tkaninę, zapewniając szybkie i wygodne prasowanie, nawet trudnych do rozprostowywania tkanin. Żelazko wytwarza nieprzerwanie ciągły strumień pary o mocy do 100 g/min. Pozwala to na uprasowanie złożonych zasłon lub obrusów, ponieważ para bez trudu przejdzie przez kilka warstw tkaniny. Regulacja wielkości strumienia pary pozwala na jej idealne dostosowanie do rodzaju materiału. Ponadto, żelazko posiada funkcję prasowania w pionie, która daje doskonałe efekty, jeśli nie możemy rozłożyć firany na desce do prasowania i musimy ją zaprasować bezpośrednio na karniszu.

Stopa żelazka jest pokryta specjalną, nieprzywierającą powłoką zapewniającą dobry poślizg na wszystkich rodzajach tkanin. Optymalne rozmieszczenie otworów wentylacyjnych powoduje równomierne rozprowadzanie pary po wszystkich fragmentach tkaniny, co daje doskonałe rezultaty prasowania. Specjalna konstrukcja końcówki stożka parowego Steam Tip oraz rowek do prasowania wokół guzików ułatwią dotarcie nawet do tych fragmentów odzieży, do których trudno jest się dostać żelazkom nie posiadającym takiego kształtu. Dzięki temu, idealnie wyprasujemy również te ubrania, które zawierają wiele, utrudniających prasowanie, detali.

Ergonomiczna konstrukcja generatora pary pod ciśnieniem PHILIPS 6400 series GC6450/02 zapewnia wygodne prasowanie dzięki mniejszemu obciążeniu nadgarstka. Żelazko ustawione jest pod kątem, a jego uchwyt nachylony ku górze, co zapewnia naturalne ułożenie ręki, zmniejszając obciążenie podczas prasowania. Dzięki temu nawet długotrwałe prasowanie stanie się mniej wyczerpujące.

Dzięki blokadzie Carry Lock, generator pary transportuje się łatwo i bezpiecznie. Zabezpieczenie żelazka w podstawie za pomocą dźwigni blokującej znajdującej się z tyłu żelazka, pozwoli na przeniesienie całego systemu jedną ręką.

Projektanci Philipsa zastosowali w urządzeniu rozwiązania, pozwalające zadbać o środowisko naturalne, poprzez zmniejszenie zużycia energii. Ustawienie ekologiczne pozwala oszczędzić o 20% energii i 40% wody, zapewniając wspaniałe efekty prasowania w możliwie najskuteczniejszy sposób.

Generator pary pod ciśnieniem PHILIPS 6400 series GC6450/02 wyposażony jest ponadto we wskaźnik gotowości pary, wskaźnik odpowiedniej temperatury oraz wskaźnik pustego zbiorniczka wody, co ułatwia monitorowanie aktualnego stanu żelazka. Zabezpieczenie przed przegrzaniem automatycznie odetnie zasilanie w przypadku pozostawienia urządzenia w bezruchu przez określony czas.

Parametry techniczne żelazka Philips 6400 series gc6450/02

Moc (W)800
Długość kabla (m)1,9
Waga (kg)5,25
Wyrzut pary (g)bd
Stała dystrybucja pary (g/min)100

Wyposażenie żelazka Philips 6400 series gc6450/02

SpryskiwaczNie
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaNie
Automatyczne wyłączanieTak
System antywapiennyNie
SamoczyszczenieNie
Interesuje Cię zakup żelazka
Philips 6400 series gc6450/02?

Philips – telewizory, golarki i inne AGD

Philips jest jednym z najbardziej znanych na świecie producentów urządzeń elektronicznych jak telewizory, odbiorniki radiowe, sprzęt audio-video, kamery. Jest też silnym graczem na rynku urządzeń AGD. Słynie z produkcji golarek, suszarek do włosów, żelazek i drobnych urządzeń kuchennych.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Philips 6400 series gc6450/02

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o żelazku Philips 6400 series gc6450/02

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)