Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 780

Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 780

Żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 780, o bardzo wysokiej mocy 2400 W, wyposażone w szafirową stopę, precyzyjną końcówkę wylotu pary oraz funkcję silnego uderzenia pary Precision Shot; z systemem antywapiennym, funkcją samooczyszczania oraz automatycznym wyłączaniem Shut off. Wytwarzanie pary do 50 g/min, dodatkowe uderzenie pary (120 g). W zestawie nakładka Textile Protector.
Interesuje Cię zakup żelazka
Braun Texstyle control 780?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Braun Texstyle control 780

Dzięki zastosowanej stopie pokrytej powłoką szafirową, żelazko parowe BRAUN TexStyle Control 780 może w pełni wykorzystać swoją wysoką moc. Rozmieszczone w innowacyjny sposób otwory wylotu pary (trzy aktywne obszary), nadają stopie żelazka doskonałe właściwości ślizgowe. Dzięki nim, para dystrybuowana jest równomiernie po całej powierzchni tkaniny, a stopa przesuwa się z równą łatwością po różnych fakturach nadających się do prasowania. Wbudowana wytwornica pary sprawia, że żelazko ciągle wytwarza dużą jej ilość (do 50 g/min). W połączeniu z zastosowanymi w urządzeniu rozwiązaniami ułatwiającymi prasowanie, gwarantuje to doskonałe rezultaty prasowania nie tylko delikatnych, ale i twardych tkanin. Dzięki specjalnemu rozmieszczeniu otworów na końcówce stożka parowego Precision Tip, para z łatwością dociera do trudno dostępnych miejsc, takich jak mankiety koszuli, plisy, czy koronka. Zastosowanie funkcji dodatkowego, silnego uderzenia pary Precision Shot (120 g) pozwoli dodatkowo zwilżyć ten fragment tkaniny, który jest szczególnie zagnieciony i do dokładnego rozprostowania potrzebuje więcej wilgoci. Możliwość prasowania w pionie pozwoli uporać się z zagnieceniami nawet na wiszących materiałach (firany, zasłony), bez konieczności rozkładania ich na desce do prasowania. Ponadto, szafirowa powłoka stopy nadaje jej olbrzymią wytrzymałość i odporność na mechaniczne uszkodzenia takie jak, zarysowania ostrymi elementami garderoby (guziki, dżety, napy), dzięki czemu dłużej będziemy mogli się cieszyć maksymalną skutecznością urządzenia.

Projektanci żelazka BRAUN TexStyle Control 770 pomyśleli o łatwej i skutecznej konserwacji. Zaproponowany przez nich system antywapienny, w prosty sposób pozwala zadbać o czystość wnętrza żelazka, znacznie ograniczając odkładanie się kamienia w kanalikach parowych. Dzięki funkcji samooczyszczania, żelazko samoczynnie udrożni przewody parowe. Systematyczne stosowanie rozwiązań antywapiennych pozwala znacznie wydłużyć okres bezawaryjnego używania sprzętu.

Wbudowany autowyłącznik Shut off zabezpieczy żelazko przed przegrzaniem, nie tylko zwiększając poczucie bezpieczeństwa użytkowników, ale i eliminując zużycie prądu, co pozwala dokonać oszczędności. Czujnik automatycznie wyłącza żelazko po określonym czasie bezczynności (bez względu na pozycję, w jakiej pozostawimy żelazko), co eliminuje niepotrzebny pobór prądu. Ponadto, czujnik zareaguje natychmiast na awarię termostatu, odcinając zasilanie sprzętu.

Nakładka Textile Protector, dołączona do żelazka BRAUN TexStyle Control 770 to doskonałe rozwiązanie, pozwalające znacznie skrócić czas pracy. Nakładka błyskawicznie obniża temperaturę stopy do odpowiedniego poziomu, umożliwiając prasowanie najdelikatniejszych tkanin przy użyciu pary o pełnej mocy. Pozwala to wyeliminować przerwy, związane z koniecznością ochłodzenia stopy żelazka i dostosowania jej temperatury do prasowania tkanin delikatniejszych. Nakładka jest łatwa w użyciu i umożliwia skuteczne prasowanie odzieży bez konieczności jej wcześniejszego sortowania.

Ponadto, żelazko BRAUN TexStyle Control 740 jest podłączone do kabla obracającego się wokół własnej osi. Dzięki temu, łatwo dostosowuje się on do ruchów użytkownika, pozwalając na pełną swobodę pracy. Przewód wygodnie się zwija, dzięki czemu żelazko łatwiej się transportuje oraz przechowuje.

 

Parametry techniczne żelazka Braun Texstyle control 780

Moc (W)2400
Długość kabla (m)bd
Waga (kg)bd
Wyrzut pary (g)120
Stała dystrybucja pary (g/min)50

Wyposażenie żelazka Braun Texstyle control 780

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaTak
Automatyczne wyłączanieTak
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Braun Texstyle control 780?

Philips – telewizory, golarki i inne AGD

Philips jest jednym z najbardziej znanych na świecie producentów urządzeń elektronicznych jak telewizory, odbiorniki radiowe, sprzęt audio-video, kamery. Jest też silnym graczem na rynku urządzeń AGD. Słynie z produkcji golarek, suszarek do włosów, żelazek i drobnych urządzeń kuchennych.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Braun Texstyle control 780

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o żelazku Braun Texstyle control 780

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)