Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe PHILIPS ComfortCare GC2710/02

Żelazko parowe PHILIPS ComfortCare GC2710/02

Funkcjonalne żelazko parowe PHILIPS ComfortCare GC2710/02, o mocy 2000 W, wyposażone stopę grzejną z nieprzywierającego materiału; wytwarzana ilość pary do 30 g/min, z możliwością regulacji, dodatkową funkcja silnego wyrzutu (90 g) oraz funkcją prasowania w pionie. Wbudowane rozwiązanie antywapienne. Żelazko wyposażone w długi (1,9 m), obrotowy przewód zasilania i wygodny wlew wody.
Interesuje Cię zakup żelazka
Philips Comfortcare gc2710/02?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Philips Comfortcare gc2710/02

Żelazko PHILIPS ComfortCare GC2710/02 o mocy 2000 W umożliwiającej szybkie nagrzewanie i utrzymywanie stałej temperatury podczas prasowania, to dobre rozwiązanie dla każdego domu.

Dzięki wbudowanej wytwornicy, żelazko stale produkuje parę w ilości do 30 g/min. Zdecydowanie ułatwia to prasowanie nawet najbardziej zagniecionych tkanin. Możliwość regulacji strumienia pozwoli dobrać ilość pary na optymalnym poziomie, w zależności od grubości materiału. Wartości niższe przeznaczone są do prasowania bardziej delikatnych tkanin, takich jak jedwab, a maksymalna moc pary doskonale sprawdzi się przy twardszych powierzchniach (np. len). Dodatkowy, silny wyrzut pary (90 g) w połączeniu z możliwością prasowania w pionie, pozwoli z łatwością rozprasować zagniecenia na wiszących materiałach, np. na zasłonach, bez konieczności zdejmowania ich z karnisza lub żakietach bezpośrednio na wieszaku. Wmontowany spryskiwacz umożliwia zmoczenie tkaniny strumieniem rozpylonej wody. Dzięki dodatkowemu nawilżeniu, tkanina stanie się bardziej miękka i łatwiej podda się żelazku.

Konstruktorzy żelazka PHILIPS ComfortCare GC2710/02 wyposażyli je w dobrej jakości stopę, pokrytą specjalną, nieprzywierającą powłoką zapewniającą dobry poślizg na wszystkich rodzajach tkanin. Stopa łatwo przesuwa się po fakturach różnego rodzaju materiałów przeznaczonych do prasowania, pozwalając uzyskać doskonałe rezultaty pracy.

System antywapienny, zastosowany w urządzeniu powoduje, że żelazko nie wymaga użycia wody destylowanej i możemy ją nalewać prosto z kranu. Łatwa w obsłudze funkcja samoczyszczenia pomoże udrożnić kanały parowe i utrzymywać je w czystości, wolne od osadu wapiennego. Regularne używanie opcji zapobiegających odkładaniu się kamienia, pozwoli nam dbać o wysoką jakość urządzenia i znacznie przedłuży okres jego bezawaryjnego użytkowania.

Dodatkową funkcjonalność zapewnia żelazku PHILIPS ComfortCare GC2710/02 długi przewód zasilający ( 1,9 m). Umożliwia on wygodne poruszanie się podczas pracy i zapewnia optymalny zasięg przy prasowaniu. Dodatkowo, przewód obraca się o 360°, co zapobiega jego skręcaniu. Pojemny zbiorniczek na wodę (300 ml) pozwoli wyprasować znaczną ilość ubrań, bez konieczności uzupełniania płynu. Wlew zbiorniczka na wodę otwiera się na boki, co ułatwia uzupełnianie płynu i zmniejsza prawdopodobieństwo zalania żelazka wodą.

Parametry techniczne żelazka Philips Comfortcare gc2710/02

Moc (W)2000
Długość kabla (m)1,9
Waga (kg)1,2
Wyrzut pary (g)90
Stała dystrybucja pary (g/min)30

Wyposażenie żelazka Philips Comfortcare gc2710/02

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaNie
Automatyczne wyłączanieNie
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Philips Comfortcare gc2710/02?

Philips – telewizory, golarki i inne AGD

Philips jest jednym z najbardziej znanych na świecie producentów urządzeń elektronicznych jak telewizory, odbiorniki radiowe, sprzęt audio-video, kamery. Jest też silnym graczem na rynku urządzeń AGD. Słynie z produkcji golarek, suszarek do włosów, żelazek i drobnych urządzeń kuchennych.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Philips Comfortcare gc2710/02

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o żelazku Philips Comfortcare gc2710/02

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)