Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe PHILIPS GC1490/02

Żelazko parowe PHILIPS GC1490/02

Proste i skuteczne żelazko parowe PHILIPS GC1490/02, o mocy 1400 W, wyposażone w nieprzywierającą do powierzchni stopę o świetnym poślizgu i końcówkę stożka parowego Steam Tip; ciągły strumień pary 20 g/min; z rozwiązaniem antywapiennym, wskaźnikiem temperatury i przewodem sieciowym, obracającym się o 360°.
Interesuje Cię zakup żelazka
Philips Gc1490/02?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Philips Gc1490/02

Wydajne żelazko PHILIPS GC1490/02 o mocy 1400 W, szybko się nagrzewa i utrzymuje równą temperaturę podczas prasowania, ułatwiając dokładne usunięcie zagnieceń. Dzięki takiej mocy oraz wbudowanej niewielkiej wytwornicy, urządzenie może wytwarzać nieprzerwany strumień pary w ilości do 20 g/min. Ciągły strumień pary ułatwia rozprasowywanie fałd, skraca czynność prasowania i poprawia jego efektywność. Bardzo przydatna funkcja pionowego wyrzutu pary umożliwia prasowanie w pozycji pionowej, dzięki czemu z łatwością można zaprasować zagniecenie na firance, bez konieczności zdejmowania jej z karnisza. Pozwala ona również na odświeżenie garderoby bezpośrednio na wieszaku, bez konieczności rozkładania jej na desce do prasowania. Spryskiwacz umożliwi dodatkowe zwilżenie tkaniny mgiełką wody, co ułatwi rozprostowanie zwłaszcza trudnych do prasowania powierzchni, jak np. lniany obrus.

Stopa żelazka firmy Philips jest pokryta specjalną, nieprzywierającą powłoką, zapewniającą dobry poślizg na wszystkich rodzajach tkanin. Dodatkowo, niepowtarzalny układ otworów dystrybuujących parę sprawia, że jest ona dostarczana równomiernie do całej prasowanej powierzchni. Specjalna konstrukcja końcówki stożka parowego Steam Tip pozwoli dotrzeć do trudno dostępnych części ubrań, takich jak zakładki, plisy czy mankiety rękawów. Ułatwi też wyprasowanie przestrzeni pomiędzy guzikami oraz przy szwach.

Dzięki zastosowaniu systemu antywapiennego, żelazko PHILIPS GC1490/02 nie wymaga użycia wody destylowanej. Można używać wody z kranu, a system antywapienny zapobiegnie osadzaniu się kamienia wewnątrz żelazka. Dzięki funkcji samoczyszczenia z łatwością udrożnimy kanały parowe, w których gromadzi się osad z twardej wody. Pod wpływem dużego ciśnienia z otworów w stopie żelazka wyrzucana jest para razem z zanieczyszczeniami. Jest to bardzo łatwy i skuteczny sposób, który zagwarantuje prawidłową pracę żelazka przez bardzo długi czas.

Dzięki dużemu zbiornikowi wody (270 ml) starcza jej na dłużej, co umożliwia wyprasowanie większej ilości ubrań za jednym razem, bez konieczności uzupełniania płynu w żelazku.

Zamontowany w urządzeniu wskaźnik temperatury gaśnie po osiągnięciu przez żelazko wymaganej temperatury prasowania, dzięki czemu wiemy, kiedy jest ono gotowe do pracy.

Dodatkowa zaleta żelazka PHILIPS GC1490/02 to wystarczająco długi kabel (1,8 m), umożliwiający wygodne poruszanie się i zapewniający optymalny zasięg przy prasowaniu. Dodatkowo, przewód obraca się o 360°, co zapobiega jego skręcaniu się. Przewód zasilający łatwo jest zwinąć po zakończeniu pracy, co ułatwia transport i przechowywanie urządzenia.

Parametry techniczne żelazka Philips Gc1490/02

Moc (W)1400
Długość kabla (m)1,8
Waga (kg)1
Wyrzut pary (g)bd
Stała dystrybucja pary (g/min)20

Wyposażenie żelazka Philips Gc1490/02

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaNie
Automatyczne wyłączanieNie
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieNie
Interesuje Cię zakup żelazka
Philips Gc1490/02?

Philips – telewizory, golarki i inne AGD

Philips jest jednym z najbardziej znanych na świecie producentów urządzeń elektronicznych jak telewizory, odbiorniki radiowe, sprzęt audio-video, kamery. Jest też silnym graczem na rynku urządzeń AGD. Słynie z produkcji golarek, suszarek do włosów, żelazek i drobnych urządzeń kuchennych.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Philips Gc1490/02

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o żelazku Philips Gc1490/02

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)