Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko – generator pary TEFAL Easy Pressing GV5225E0

Żelazko – generator pary TEFAL Easy Pressing GV5225E0

Generator pary TEFAL Easy Pressing GV5225E0, o mocy całkowitej 2320 W i ciśnieniu pary 4,2 bara. Wyposażony w stopę Ultragliss pokrytą palladem; stałe wytwarzanie pary 90 g/min z możliwością prasowania w pionie. System zabezpieczający na czas przenoszenia, rozwiązanie antywapienne oraz wbudowany zbiornik na wodę o pojemności 1 l. Czas nagrzewania – ok. 7 minut.
Interesuje Cię zakup żelazka
Tefal Easy pressing gv5225e0?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Tefal Easy pressing gv5225e0

TEFAL Easy Pressing GV5225E0 to stacja pary o mocy 2320 W, która dzięki idealnej kombinacji temperatury i pary, pompowanej pod ciśnieniem 4,2 bara, dba o doskonałe rezultaty prasowania. Dzięki zewnętrznej wytwornicy, żelazko produkuje stałą ilość pary o mocy 90 g/min. Dzięki takiej ilości pary możemy znacząco skrócić czas pracy, jest ona bowiem wystarczająca do prasowania nawet kilku warstw tkaniny na raz.

Generator pary wyposażono w stopę Ultragliss pokrytą palladem. Dzięki swojej powłoce, stopa ma właściwości samoczyszczące. Drobne nieczystości ulegają utlenianiu i zamieniają się w parę wodną, dzięki czemu stopa zachowuje swoją maksymalną skuteczność przez długi czas i zapewnia długotrwały idealny ślizg po materiale. Optymalne rozmieszczenie otworów wylotu pary pozwala na idealną jej dystrybucję, a stopa gładko przesuwa się po różnych powierzchniach materiałów podlegających prasowaniu. Jest też bardzo odporna na zarysowania ostrymi krawędziami elementów garderoby. Dzięki takiej wytrzymałości, możemy śmiało prasować kurtki lub spodnie z guzikami, bez obaw o uszkodzenie powierzchni stopy. Dodatkowo, żelazko ma możliwość pionowego prasowania, co pozwoli odświeżyć garderobę bezpośrednio na wieszakach lub zaprasować zagniecenia na wiszącej zasłonie.

Konstruktorzy generatora pary TEFAL Easy Pressing GV5225E0 zadbali o bezpieczeństwo jego przenoszenia i przechowywania. Zastosowana blokada unieruchomi żelazko na podstawie, dzięki czemu nie zsunie się ono podczas transportu. Pozwala to wyeliminować ryzyko upuszczenia stopy i jej uszkodzenia przy upadku.

Stosowanie odkamieniacza jest prostym rozwiązaniem pozwalającym zadbać o wnętrze żelazka. Dzięki niemu kanały parowe żelazka pozostaną drożne, a kamień nie będzie odkładał się we wnętrzu urządzenia. Zapobiegnie to zaplamieniu ubrań osadem wapiennym, podczas prasowania. Jeśli żelazko nie jest systematycznie odkamieniane, zalegający w kanałach parowych pył może brudzić tkaninę, wydostając się wraz z parą poprzez otwory w stopie żelazka. Systematyczne używanie funkcji antywapiennych pomoże nam wydłużyć okres bezawaryjnej pracy urządzenia.

TEFAL Easy Pressing GV5225E0 bardzo szybko nagrzewa się do maksymalnej mocy pary . Czas ten wynosi około 2 minut.

Parametry techniczne żelazka Tefal Easy pressing gv5225e0

Moc (W)2320
Długość kabla (m)bd
Waga (kg)bd
Wyrzut pary (g)brak
Stała dystrybucja pary (g/min)90

Wyposażenie żelazka Tefal Easy pressing gv5225e0

SpryskiwaczNie
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaNie
Automatyczne wyłączanieNie
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieNie
Interesuje Cię zakup żelazka
Tefal Easy pressing gv5225e0?

Tefal – patelnie, garnki i drobne AGD prosto z Francji

Firma Tefal kojarzona jest w Polsce głównie z patelniami i garnkami pokrytymi tą specjalną powłoką, ale jest także producentem drobnych urządzeń elektrycznych wykorzystywanych w gospodarstwie domowym. Słynie głównie z żelazek, robotów kuchennych, frytkownic, mikserów, blenderów, czajników, ekspresów do kawy, parowarów, tosterów, opiekaczy czy wag.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Tefal Easy pressing gv5225e0

Żelazko – generator pary TEFAL Easy Pressing GV5245

Żelazko – generator pary TEFAL Easy Pressing GV5245

Stacje parowe (systemowe), Żelazka ze stopą inną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, Tefal

Generator pary TEFAL Easy Pressing GV5245, o mocy całkowitej 2320 W i ciśnieniu pary 4,5 bara. Wyposażony w samoczyszczącą stopę pokrytą palladem; stałe wytwarzanie pary 90 g/min, z możliwością prasowania w pionie. System zabezpieczający na czas przenoszenia, rozwiązanie AntiCalc oraz możliwość ustawienia ECO. Długie, chowane przewody, Easycord System i automatyczny zwijacz kabla sieciowego.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Tefal Easy pressing gv5225e0

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)