Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe TEFAL Ultimate Autoclean 300 FV9530E1

Żelazko parowe TEFAL Ultimate Autoclean 300 FV9530E1

Żelazko parowe TEFAL Ultimate Autoclean 300 FV9530E1, o mocy 2600 W, wyposażone w samoczyszczącą stopę Autoclean Catalys; z funkcją antykapania Anti Drip, systemem Aquaspeed ułatwiającym napełnianie zbiornika oraz możliwością prasowania w pionie. Ciągłe wytwarzanie pary do 50 g/min i automatyczne dostosowanie jej dystrybucji do wybranej temperatury. Dodatkowe uderzenie pary – 170 g.
Interesuje Cię zakup żelazka
Tefal Fv9530e1?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Tefal Fv9530e1

Żelazko TEFAL Ultimate Autoclean 300 FV9530E1 posiada wysoką moc (2600 W), dzięki której już po kilkunastu sekundach od włączenia jest gotowe do użycia. Wysoka moc urządzenia wpływa na dokładność i łatwość prasowania oraz pozwala zaoszczędzić energię.

Świetnej jakości stopa Autoclean Catalys ma właściwości samoczyszczące, dzięki czemu bez trudu utrzymamy ją w nienagannym stanie. Ponadto, dzięki ceramicznej powłoce jest bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne i bez problemu przesuwa się po materiałach o różnym stopniu gładkości.

W urządzeniu zastosowano system blokady kapania Anti Drip, który uniemożliwia wypływ wody z urządzenia poprzez otwory parowe w stopie żelazka. Funkcja ta skutecznie zapobiegnie wyciekaniu wody z urządzenia, zarówno podczas jego pracy w niskich temperaturach, jak i wtedy, kiedy nie jest ono włączone.

Aby jak najbardziej uprościć obsługę żelazka TEFAL Ultimate Autoclean 300 FV9530E1, konstruktorzy wyposażyli je w Aquaspeed System – duży, zamykany otwór wlewowy ułatwiający napełnianie zbiornika wodą. Szeroki otwór w tylnej części żelazka zapewnia łatwe i szybkie napełnianie zbiornika. Posiada bezpieczny system zamykania, korek zabezpieczony przed zgubieniem lub wyłamaniem.

Inne udogodnienia, polepszające komfort użytkowania urządzenia to długi (2,5 m) przewód sieciowy, obracający się o 360°, który ułatwia manewry żelazkiem i daje większą swobodę w doborze miejsca prasowania. Kabel można wygodnie zwinąć, a szeroka podstawa z nakładką antypoślizgową ułatwia bezpieczne przechowywanie sprzętu.

Żelazko TEFAL Ultimate Autoclean 300 FV9530E1 generuje ciągły, silny strumień pary (do 50 g/min), dzięki któremu nie wymaga dociskania do prasowanej powierzchni. Pozwala on na dokładne wyprasowanie całej powierzchni materiału, nawet jeśli ze względu na wielkość, trudno jest go rozłożyć. Dodatkowy system silnego uderzenia pary (170 g) sprawi, że bez trudu rozprostują się nawet najbardziej trudne zagniecenia. Strumień pary wnika głęboko we włókna dodatkowo je zwilżając, dzięki czemu tkanina staje się bardziej miękka i łatwiej poddaje się prasowaniu. Dzięki funkcji pionowego wyrzutu pary, możliwe jest usunięcie zagnieceń bezpośrednio na wiszących ubraniach, bez obaw o przypalenie materiału. Funkcja ta umożliwia prasowanie samą parą, bez dotykania tkaniny. Można w ten sposób odświeżyć ubrania bezpośrednio na wieszaku.

Konstrukcja żelazka pozwala optymalnie dobrać program prasowania do każdego rodzaju materiału. Osiem zaprogramowanych ustawień pozwoli bezpiecznie wyprasować zarówno tkaniny bardziej delikatne, jak i te, wymagające więcej pracy. Dzięki dużemu okienku odczytu w prosty sposób można monitorować ustawienia. Ponadto żelazko wyposażone jest w automatyczny system dostosowywania dystrybucji pary do wybranej temperatury, co ułatwia optymalny dobór parametrów.

Projektanci marki Tefal wyposażyli urządzenie w skuteczny i łatwy w użyciu zintegrowany system Anti Calc oraz funkcję samooczyszczania. System antywapienny zapobiega osadzaniu się kamienia wewnątrz żelazka, dzięki czemu przedłuża jego żywotność. System ten odkamienia żelazko w sposób automatyczny, przedłużając jego trwałość i bezawaryjność.

Parametry techniczne żelazka Tefal Fv9530e1

Moc (W)2600
Długość kabla (m)2,5
Waga (kg)b.d.
Wyrzut pary (g)170
Stała dystrybucja pary (g/min)50

Wyposażenie żelazka Tefal Fv9530e1

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaTak
Automatyczne wyłączanieNie
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Tefal Fv9530e1?

Tefal – patelnie, garnki i drobne AGD prosto z Francji

Firma Tefal kojarzona jest w Polsce głównie z patelniami i garnkami pokrytymi tą specjalną powłoką, ale jest także producentem drobnych urządzeń elektrycznych wykorzystywanych w gospodarstwie domowym. Słynie głównie z żelazek, robotów kuchennych, frytkownic, mikserów, blenderów, czajników, ekspresów do kawy, parowarów, tosterów, opiekaczy czy wag.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Tefal Fv9530e1

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o żelazku Tefal Fv9530e1

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)