Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko – generator pary TEFAL Easy Pressing GV5245

Żelazko – generator pary TEFAL Easy Pressing GV5245

Generator pary TEFAL Easy Pressing GV5245, o mocy całkowitej 2320 W i ciśnieniu pary 4,5 bara. Wyposażony w samoczyszczącą stopę pokrytą palladem; stałe wytwarzanie pary 90 g/min, z możliwością prasowania w pionie. System zabezpieczający na czas przenoszenia, rozwiązanie AntiCalc oraz możliwość ustawienia ECO. Długie, chowane przewody, Easycord System i automatyczny zwijacz kabla sieciowego.
Interesuje Cię zakup żelazka
Tefal Easy pressing gv5245?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Tefal Easy pressing gv5245

TEFAL Easy Pressing GV5245 to generator pary pod ciśnieniem 4,5 bara (moc 2320 W), pozwalający szybko i skutecznie poradzić sobie z dużą ilością prasowania. Żelazko stale generuje dużą ilość pary (90 g/min). W połączeniu z zastosowanymi w urządzeniu rozwiązaniami ułatwiającymi pracę, gwarantuje to doskonałe rezultaty prasowania nie tylko delikatnych, ale i twardych tkanin. Zastosowano stopę grzejną pokrytą palladem, nadając jej dużą wytrzymałość. Dzięki temu garderobę z guzikami, zamkami czy suwakami możemy prasować bez obaw o uszkodzenie powierzchni. Gładka powierzchnia i odpowiednio rozmieszczone otwory wyrzutu pary nadają stopie żelazka doskonałe właściwości ślizgowe. Stopa przesuwa się z równą łatwością po tkaninach o różnej fakturze. Dodatkowa funkcja prasowania w pionie parą wodną, pozwala odświeżyć ubrania bezpośrednio na wieszakach, lub zaprasować zagniecenia na firanie, bez konieczności zdejmowania jej z karnisza.

Dzięki warstwie palladu, stopa ma też właściwości samoczyszczące. Drobne nieczystości ulegają utlenieniu i zamieniają się w parę wodną. W wyniku tego, otrzymujemy niezrównany i długotrwały ślizg, a stopa się nie brudzi.

Generator pary TEFAL Easy Pressing GV5245 posiada proste rozwiązanie antywapienne. System oczyszczania bojlera z kamienia Anti Calc Collector pozwala się bez problemu wyjąć z urządzenia i łatwo przepłukać bieżącą wodą. Warto okresowo zastosować funkcje antywapienne, by cieszyć się pełną skutecznością żelazka przez długi czas. Dodatkowo, bojler ze stali nierdzewnej ułatwia utrzymywanie generatora pary w czystości.

Ponadto w urządzeniu zastosowano szereg udogodnień wpływających na wygodę i ekonomię użytkowania. Miękka, wygodna rączka umożliwia komfortową pracę nawet podczas długotrwałego prasowania. Długie przewody (zasilania: 1,8 m; parowy: 1,75 m) pozwalają na swobodny wybór miejsca prasowania oraz wygodę manewrowania żelazkiem. Automatyczny zwijacz kabla oraz schowki na przewody, przydadzą się po zakończeniu pracy. Dzięki dużej, stabilnej podstawie oraz blokadzie żelazka, generator pary można bezpiecznie przenosić oraz przechowywać. Jednym ruchem unieruchomimy żelazko na podstawie eliminując możliwość jego uszkodzenia podczas upadku. Ponadto, Easycord System zapobiegnie zgniataniu materiału przez przewód zasilający.

Dodatkowo, używając ustawień ECO zadbamy zarówno o środowisko naturalne, jak i o własny portfel, eliminując nadmierny pobór prądu.

 

Parametry techniczne żelazka Tefal Easy pressing gv5245

Moc (W)2320
Długość kabla (m)1,8
Waga (kg)bd
Wyrzut pary (g)brak
Stała dystrybucja pary (g/min)90

Wyposażenie żelazka Tefal Easy pressing gv5245

SpryskiwaczNie
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaNie
Automatyczne wyłączanieNie
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Tefal Easy pressing gv5245?

Tefal – patelnie, garnki i drobne AGD prosto z Francji

Firma Tefal kojarzona jest w Polsce głównie z patelniami i garnkami pokrytymi tą specjalną powłoką, ale jest także producentem drobnych urządzeń elektrycznych wykorzystywanych w gospodarstwie domowym. Słynie głównie z żelazek, robotów kuchennych, frytkownic, mikserów, blenderów, czajników, ekspresów do kawy, parowarów, tosterów, opiekaczy czy wag.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Tefal Easy pressing gv5245

Żelazko – generator pary TEFAL Easy Pressing GV5225E0

Żelazko – generator pary TEFAL Easy Pressing GV5225E0

Stacje parowe (systemowe), Żelazka ze stopą inną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, Tefal

Generator pary TEFAL Easy Pressing GV5225E0, o mocy całkowitej 2320 W i ciśnieniu pary 4,2 bara. Wyposażony w stopę Ultragliss pokrytą palladem; stałe wytwarzanie pary 90 g/min z możliwością prasowania w pionie. System zabezpieczający na czas przenoszenia, rozwiązanie antywapienne oraz wbudowany zbiornik na wodę o pojemności 1 l. Czas nagrzewania – ok. 7 minut.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Tefal Easy pressing gv5245

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)