Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe TEFAL Supergliss FV3830

Żelazko parowe TEFAL Supergliss FV3830

Żelazko parowe TEFAL Supergliss FV3830, o mocy 2200 W, z funkcją samoczyszczenia i wbudowanym systemem antywapiennym AntiCalc; wyposażone w ceramiczną stopę Ultragliss Diffusion oraz Easycord System zapobiegający gnieceniu materiału przez kabel sieciowy. Stałe wytwarzanie pary do 30 g/min, uderzenie pary 100 g oraz możliwość prasowania w pionie.
Interesuje Cię zakup żelazka
Tefal Supergliss fv3830?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Tefal Supergliss fv3830

Żelazko parowe TEFAL Supergliss FV3830 posiada wysoką moc (2200 W), która wpływa na prędkość nagrzewania stopy grzejnej i jej skuteczną pracę. Projektanci wyposażyli urządzenie w wysokiej jakości stopę Ultragliss Diffusion, która dzięki ceramicznej powłoce z łatwością przesuwa się po różnych powierzchniach przeznaczonych do prasowania. Stopa Ultragliss Diffusion jest też w wysokim stopniu odporna na zadrapania, co ma duże znaczenie w przypadku materiałów ozdobionych elementami o ostrych powierzchniach. Możemy zatem prasować odzież z guzikami lub zamkami błyskawicznymi bez obaw o uszkodzenie powierzchni. Ułatwia to znacznie pracę i daje doskonałe rezultaty. Dzięki ciągłemu wytwarzaniu strumienia pary o mocy do 30 g/min, łatwiejsze staje się rozprostowanie zagnieceń na dowolnej tkaninie. Odpowiedni układ otworów parowych sprawia, że para dociera równomiernie do każdego fragmentu powierzchni. Dodatkowe uderzenie pary (100 g) pozwala szybko nawilżyć, szczególnie zagniecioną część materiału. Gorąca para wniknie głęboko we włókna tkaniny, dzięki czemu rozszerzą się i będą bardziej podatne na wygładzenie. Ponadto, żelazko ma możliwość prasowania w pionie, co daje doskonałe efekty, jeśli trzeba zaprasować ubranie bezpośrednio na wieszaku. Urządzenie ma wbudowany spryskiwacz, dzięki któremu można dodatkowo zwilżyć materiał. Niektóre materiały łatwiej poddają się żelazku, gdy są lekko wilgotne (len, gruba bawełna), spryskiwacz doskonale sprawdza się w tych sytuacjach.

Zadbano również o łatwość konserwacji sprzętu. Urządzenie TEFAL Supergliss FV3830 ma wbudowaną funkcję samooczyszczania. Pozwala to udrożnić przewody parowe i usunąć z nich osad wapienny. Wbudowany system antywapienny Anti Calc zapobiega osadzaniu się kamienia we wnętrzu żelazka, dzięki czemu elementy urządzenia utrzymywane są w dobrym stanie. Regularne używanie funkcji antywapiennych pomoże utrzymać wysoką skuteczność urządzenia przez długi czas.

Dodatkowe funkcjonalności to wystarczająco pojemny (270 ml), przezroczysty zbiornik na wodę, ułatwiający monitorowanie zużycia płynu oraz przewód zasilający o długości 1,8 m, który pozwala na swobodne manewry żelazkiem oraz poruszanie się przy desce do prasowania.

Easycord System zastosowany w żelazku TEFAL Supergliss FV3830 to rozwiązanie, które przeciwdziała gnieceniu się już uprasowanego materiału przez kabel sieciowy, nie zachodzi więc obawa o konieczność dokonania poprawek.

 

Parametry techniczne żelazka Tefal Supergliss fv3830

Moc (W)2200
Długość kabla (m)1,8
Waga (kg)bd
Wyrzut pary (g)100
Stała dystrybucja pary (g/min)30

Wyposażenie żelazka Tefal Supergliss fv3830

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaNie
Automatyczne wyłączanieTak
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Tefal Supergliss fv3830?

Tefal – patelnie, garnki i drobne AGD prosto z Francji

Firma Tefal kojarzona jest w Polsce głównie z patelniami i garnkami pokrytymi tą specjalną powłoką, ale jest także producentem drobnych urządzeń elektrycznych wykorzystywanych w gospodarstwie domowym. Słynie głównie z żelazek, robotów kuchennych, frytkownic, mikserów, blenderów, czajników, ekspresów do kawy, parowarów, tosterów, opiekaczy czy wag.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Tefal Supergliss fv3830

Żelazko parowe TEFAL Primagliss FV2550

Żelazko parowe TEFAL Primagliss FV2550

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą ceramiczną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, Tefal

Żelazko parowe TEFAL Primagliss FV2550, o mocy 2200 W, wyposażone w ceramiczną stopę Ultragliss o bardzo dobrych właściwościach ślizgowych; wbudowany system automatycznego wyłączania Auto Stop oraz system antywapienny AntiCalc. Regulowane wytwarzanie pary do 35 g/min, dodatkowe uderzenie pary 100 g/min, możliwość prasowania w pozycji pionowej.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Tefal Supergliss fv3830

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)