Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe DeLonghi EASYTURBO-S FXK22T

Żelazko parowe DeLonghi EASYTURBO-S FXK22T

Żelazko parowe DeLonghi EASYTURBO-S FXK22T, o mocy maksymalnej 2200 W, ze stopą ceramiczną; wyposażone w system antywapienny oraz blokadę kapania Anti- Drip. Regulowane wytwarzanie pary do 35 g/min, dodatkowe uderzenie pary Turbo 110 g. Lampka kontrolna gotowości do pracy, regulacja temperatury i duży otwór z przodu żelazka do napełniania zbiornika.
Interesuje Cię zakup żelazka
Delonghi Easyturbo-s fxk22t?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Delonghi Easyturbo-s fxk22t

DeLonghi EASYTURBO-S FXK22T, to żelazko parowe o mocy 2200 W, posiadające udogodnienia, ułatwiające prasowanie. Zostało wyposażone w dużą stopę o ceramicznej warstwie wierzchniej. Gwarantuje ona szybkie i równomierne grzanie na całej powierzchni i z łatwością prasuje tkaninę. Ceramiczna powłoka posiada też doskonałe właściwości ślizgowe. Dzięki niej żelazko z łatwością przesuwa się zarówno po delikatnych, jak i twardszych tkaninach. Stopa jest bardzo odporna na zarysowania guzikami, czy innymi elementami garderoby o ostrych kantach, więc bez obaw możemy uprasować ubrania ozdobione takimi elementami. Ponadto, odpowiednio rozmieszczone otwory wylotu pary, równomiernie rozprowadzają ją po całej powierzchni tkaniny, dając naprawdę znakomite rezultaty.

Żelazko wytwarza parę w ilości do 35 g/min. Para znacznie poprawia efekty prasowania i pozwala skrócić czas pracy. Dzięki regulacji temperatury oraz trzem ustawieniom strumienia pary, idealnie dostosujemy parametry do każdego rodzaju tkaniny i dokładnie rozprostujemy nawet najoporniejsze materiały, takie jak len, czy gruba bawełna. Lampka kontrolna na bieżąco poinformuje nas o aktualnym stanie urządzenia. Dodatkowe uderzenie pary Turbo (110 g) przyda się w przypadku szczególnie zagniecionych fragmentów ubrania. Dzięki niemu, tkanina zrobi się bardziej miękka, a przez to podatniejsza na prasowanie. Spryskiwacz umożliwia delikatne zmoczenie tkaniny rozpyloną wodą, co jest przydatne w przypadku materiałów sztywniejszych, które łatwiej rozprostowują się, kiedy są lekko wilgotne. Spryskiwacz świetnie się też sprawdza w przypadku prasowania kołnierzyków i mankietów.

Producent żelazka DeLonghi EASYTURBO-S FXK22T zadbał o prostotę jego czyszczenia i wyposażył je w system antywapienny. Automatycznie odkamienia on żelazko, przedłużając jego trwałość i bezawaryjność. Urządzenie działa z użyciem zwykłej wody z kranu, a stały filtr zapobiega osadzaniu się kamienia. Systematyczne oczyszczanie żelazka jest podstawą utrzymywania go w dobrej kondycji. Ponadto, okresowe używanie rozwiązań antywapiennych zapobiegnie plamieniu prasowanych tkanin osadem wapiennym, mogącym wydostawać się wraz z parą z otworów w stopie żelazka. Oprócz tego, system zabezpieczenia przed kapaniem Anti-Drip blokuje automatycznie parę, jeśli temperatura termostatu jest zbyt niska, chroniąc dodatkowo nasze ubrania przed zaplamieniem kropelkami wody.

Dodatkowy atut żelazka DeLonghi EASYTURBO-S FXK22T to pojemny zbiornik na wodę (300 ml), z system łatwego napełniania. Duży otwór do napełniania zbiornika umieszczony jest z przodu żelazka i ułatwia uzupełnianie wody, bez obawy o zalanie mechanizmu.

Parametry techniczne żelazka Delonghi Easyturbo-s fxk22t

Moc (W)2200
Długość kabla (m)2
Waga (kg)1,2
Wyrzut pary (g)110
Stała dystrybucja pary (g/min)35

Wyposażenie żelazka Delonghi Easyturbo-s fxk22t

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaTak
Automatyczne wyłączanieNie
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Delonghi Easyturbo-s fxk22t?

De’Longhi – włoskie ekspresy do kawy i żelazka

De’Longhi to włoska firma rodzinna, producent ekspresów do kawy, klimatyzatorów, grzejników, żelazek , systemów do prasowania i odkurzaczy. Jej produkty charakteryzują się wyjątkowym wzornictwem i funkcjonalnością.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Delonghi Easyturbo-s fxk22t

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o żelazku Delonghi Easyturbo-s fxk22t

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)