Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1660DualVap

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1660DualVap

DeLonghi Stirella VVX1660DualVap to system do prasowania o mocy maksymalnej 2200 W, wytwarzający parę pod ciśnieniem 5 barów, ciągłe wytwarzanie pary do 100 g/min, przełącznik DUAL VAP – dwie pozycje silnego uderzenia pary (160 g). Żelazko wyposażone w opatentowaną stopę grzejną DUAL VAP, blokadę ułatwiającą przenoszenie systemu oraz rozwiązanie antywapienne. Dostosowany dla osób prawo i leworęcznych.
Interesuje Cię zakup żelazka
Delonghi Stirella vvx1660dualvap?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Delonghi Stirella vvx1660dualvap

System do prasowania DeLonghi Stirella VVX1660DualVap to urządzenie systemowe, umożliwiające prasowanie bez wysiłku. Zewnętrzna jednostka wytwarzająca parę pod ciśnieniem, dostarcza żelazku nieprzerwany jej strumień w ilości do 100 g/min. Para pod ciśnieniem wnikająca głęboko w tkaninę, umożliwia błyskawiczne oraz wygodne prasowanie nawet kilku warstw materiału jednocześnie.

Uwagę przyciąga stopa grzejna żelazka DUAL VAP, która dzięki zastosowaniu dwóch rodzajów tworzywa (ceramicznego i stali nierdzewnej) pozwala uzyskać doskonałe efekty prasowania. Jest łatwa w czyszczeniu i niezwykle gładko przesuwa się po powierzchni tkanin. Ceramiczna powłoka stopy zabezpiecza przed zarysowaniem, na które żelazko jest narażone w przypadku kontaktu z metalowymi wykończeniami ubrań. Dzięki przełącznikowi DUAL VAP, w prosty sposób możemy dobrać opcję dodatkowego silnego uderzenia pary (160 g), w zależności od potrzeb. Wyrzut pary z czubka stopy pomoże usunąć nawet najbardziej uciążliwe zagniecenia, a uderzenie z całej powierzchni stopy umożliwi dokładne rozprasowanie większych powierzchni.

Blokada, zastosowana w systemie do prasowania DeLonghi Stirella VVX1660DualVap umożliwia zablokowanie żelazka w podstawie i stanowi dodatkowe zabezpieczenie na czas przenoszenia systemu w inne miejsce. To rozwiązanie pozwala wyeliminować ryzyko związane z upadkiem stopy żelazka na podłogę.

Generator pary jest także wyposażony w prosty system łatwego płukania zapewniający skuteczną ochronę antywapienną. Bojler ze stali nierdzewnej posiada zatyczkę, umożliwiającą regularne jego przepłukiwanie. Producent zaleca okresowe stosowanie rozwiązań antywapiennych w celu wydłużenia bezawaryjnej pracy urządzenia. Dzięki temu, długo będziemy mogli cieszyć się rezultatami prasowania na najwyższym poziomie.

Dodatkowe funkcjonalności systemu do prasowania DeLonghi Stirella VVX1660DualVap to, m.in.: możliwość zwinięcia kabla sieciowego i przewodu pary oraz ukrycia ich w podstawie, zapewniająca wygodę przechowywania; zdejmowana podkładka pod żelazko, idealna, aby postawić je na desce dla większej wygody prasowania. Dzięki niej, generator pary nie musi zajmować miejsca na desce do prasowania i można go spokojnie postawić obok niej.

Ponadto, urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, by wygodnie służyć zarówno osobom praworęcznym, jak i leworęcznym.

Parametry techniczne żelazka Delonghi Stirella vvx1660dualvap

Moc (W)2200
Długość kabla (m)bd
Waga (kg)4,5
Wyrzut pary (g)160
Stała dystrybucja pary (g/min)100

Wyposażenie żelazka Delonghi Stirella vvx1660dualvap

SpryskiwaczNie
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaNie
Automatyczne wyłączanieNie
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieNie
Interesuje Cię zakup żelazka
Delonghi Stirella vvx1660dualvap?

De’Longhi – włoskie ekspresy do kawy i żelazka

De’Longhi to włoska firma rodzinna, producent ekspresów do kawy, klimatyzatorów, grzejników, żelazek , systemów do prasowania i odkurzaczy. Jej produkty charakteryzują się wyjątkowym wzornictwem i funkcjonalnością.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Delonghi Stirella vvx1660dualvap

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1420

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1420

Stacje parowe (systemowe), Żelazka ze stopą inną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, DeLonghi

System do prasowania DeLonghi Stirella VVX1420, to generator pary o mocy 2200 W i ciśnieniu 4 barów. Umożliwia nieprzerwane wytwarzanie strumienia pary do 80 g/min, z możliwością pionowego prasowania parą wodną. Stopa ze stali nierdzewnej, zapewniająca idealny przepływ ciepła, regulowany termostat żelazka oraz panel sterowania. Wygodny schowek na kabel i przewód pary w podstawie żelazka.

czytaj więcej
Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1470GA

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1470GA

Stacje parowe (systemowe), Żelazka ze stopą inną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, DeLonghi

System do prasowania DeLonghi Stirella VVX1470GA, oferujący moc maksymalną 2200 W, parę pompowaną pod ciśnieniem do 4,5 bara, w ciągłej dystrybucji do 90 g/min oraz możliwość prasowania w pionie. Ceramiczno-stalowa stopa grzejna DUAL, panel sterowania ułatwiający komunikację z urządzeniem oraz automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa. Praktyczny lejek do napełniania bojlera w zestawie.

czytaj więcej
Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1650G

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1650G

Stacje parowe (systemowe), Żelazka ze stopą inną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, DeLonghi

System do prasowania DeLonghi Stirella VVX1650G, to urządzenie o mocy 2200 W, wytwarzające parę pod ciśnieniem do 4,5 bara, w ilości do 90 g/min ciągłego strumienia; dodatkowa możliwość prasowania w pozycji pionowej. Żelazko wyposażono w opatentowaną stopę DUAL, system antywapienny oraz kompletny panel kontrolny. Uzyskuje pełną gotowość do pracy w ciągu dwóch minut. W zestawie podkładka pod żelazko.

czytaj więcej
Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1880DualVap

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1880DualVap

Stacje parowe (systemowe), Żelazka ze stopą inną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, DeLonghi

System do prasowania DeLonghi Stirella VVX1880DualVap, to generator pary o mocy 2200 W, wytwarzający ciągły strumień pary (120 g/min) pod wysokim ciśnieniem (5 barów). Wyposażony w opatentowaną stopę DUAL VAP, dwa ustawienia silnego wyrzutu pary (200 g) i strefę ECO ZONE, która pozwala na oszczędność do 40% wody i energii. Blokada żelazka w podstawie oraz rozwiązanie antywapienne.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Delonghi Stirella vvx1660dualvap

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)