Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko parowe DeLonghi EASYTURBO-S FXK23AT

Żelazko parowe DeLonghi EASYTURBO-S FXK23AT

Żelazko parowe DeLonghi EASYTURBO-S FXK23AT, o mocy maksymalnej 2300 W, z opatentowaną stopą grzejną DUAL o specjalnej konstrukcji i regulowanym termostatem. Wyposażone w automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa, system Anti-Drip przeciwko kapaniu w niskich temperaturach oraz podwójny system antywapienny. Regulowane wytwarzanie pary do 35 g/min, dodatkowe uderzenie pary 120 g. Pojemnik do nalewania wody w zestawie.
Interesuje Cię zakup żelazka
Delonghi Easyturbo-s fxk23at?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Delonghi Easyturbo-s fxk23at

Żelazko parowe DeLonghi EASYTURBO-S FXK23AT to innowacyjne technologie i większa skuteczność prasowania. Opatentowana stopa grzejna DUAL pokryta jest dwiema warstwami materiału – zewnętrzną ramą ceramiczną i wewnętrzną częścią ze stali nierdzewnej. Podwójny profil żelazka wpływa na dokładność dostarczania pary do całej powierzchni materiału, zapewniając doskonały poślizg na tkaninie i wydajniejsze prasowanie. Stopa żelazka DeLonghi EASYTURBO-S FXK23AT ma odpowiednio rozmieszczone kanały parowe, co zapewnia idealną dystrybucję pary i daje znakomite właściwości ślizgowe. Zwężona końcówka stożka stopy ze specjalnym rowkiem, ułatwia prasowanie miejsc trudno dostępnych, jak przestrzeni pomiędzy guzikami. Ceramiczna powłoka stopy nadaje jej dużą odporność na zarysowania ostrymi krawędziami części garderoby (guzikami, zamkami, napami), dzięki czemu żelazko długo utrzymuje swoją najwyższą skuteczność. Możemy więc prasować odzież ozdobioną takimi elementami, bez obaw o uszkodzenie powierzchni.

Dzięki mocy 2300 W oraz wbudowanemu generatorowi, żelazko DeLonghi EASYTURBO-S FXK23AT nieprzerwanie wytwarza parę w ilości do 35 g/min. Zastosowanie pary podczas prasowania pozwala znacznie skrócić czas pracy i polepsza jej efekty. Do rozprasowania trudnych zagnieceń posłuży funkcja Turbo z wyrzutem pary 120 g. Jest to silne, skoncentrowane uderzenie strumienia pary, umożliwiające zwilżenie szczególnie zagniecionych fragmentów tkaniny. Strumień pary wniknie we włókna materiału, dzięki czemu łatwiej się rozprostują. Użycie spryskiwacza pozwoli delikatnie zmoczyć tkaninę mgiełką rozpylonej wody, co jest szczególnie przydatne przy pracy z tymi materiałami, które prasują się szybciej, gdy są lekko wilgotne. Dzięki trzem stopniom regulacji strumienia pary oraz regulowanej temperaturze, idealnie dostosujemy parametry do każdego rodzaju tkaniny.

Dla większego bezpieczeństwa, urządzenie wyposażono w funkcję automatycznego wyłączania. Żelazko wyłączy się po określonym czasie bez ruchu, zapobiegając negatywnym skutkom pozostawienia go bez nadzoru. Pozwala to zadbać o środowisko i zaoszczędzić energię, poprzez wyeliminowanie niepotrzebnego poboru prądu, gdy urządzenie nie jest używane.

W żelazku DeLonghi EASYTURBO-S FXK23AT zastosowano system antywapienny. Stały filtr zapobiegający osadzaniu się kamienia zatrzyma osad powstający z twardej wody, a system automatycznego czyszczenia Self Clean ułatwi udrożnienie przewodów parowych. Systematyczne odkamienianie żelazka pozwoli na przedłużenie okresu jego bezawaryjnego użytkowania i utrzyma jakość prasowania na najwyższym poziomie.

Ponadto, blokada kapania Anti-Drip zabezpiecza przed skraplaniem się wody w niskich temperaturach i wyciekaniem jej na tkaninę poprzez otwory wylotu pary w stopie żelazka.

W zestawie pojemnik do nalewania wody.

Parametry techniczne żelazka Delonghi Easyturbo-s fxk23at

Moc (W)2300
Długość kabla (m)2
Waga (kg)1,2
Wyrzut pary (g)120
Stała dystrybucja pary (g/min)35

Wyposażenie żelazka Delonghi Easyturbo-s fxk23at

SpryskiwaczTak
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaTak
Automatyczne wyłączanieTak
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieTak
Interesuje Cię zakup żelazka
Delonghi Easyturbo-s fxk23at?

De’Longhi – włoskie ekspresy do kawy i żelazka

De’Longhi to włoska firma rodzinna, producent ekspresów do kawy, klimatyzatorów, grzejników, żelazek , systemów do prasowania i odkurzaczy. Jej produkty charakteryzują się wyjątkowym wzornictwem i funkcjonalnością.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Delonghi Easyturbo-s fxk23at

Żelazko parowe DeLonghi EASYTURBO FXG24AT

Żelazko parowe DeLonghi EASYTURBO FXG24AT

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą inną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, DeLonghi

Żelazko parowe DeLonghi EASYTURBO FXG24AT, o mocy 2400 W; wyposażone w stopę grzejną DUAL z dwóch rodzajów tworzywa, o wyprofilowanym czubku. Regulowane wytwarzanie pary do 30 g/min (4 pozycje), dodatkowe uderzenie pary 120 g. Spryskiwacz, blokada kapania Anti-Drip, system antywapienny oraz ergonomiczna konstrukcja. Długi (3 m) przewód zasilający z połączeniem kulkowym.

czytaj więcej
Żelazko parowe DeLonghi EASYTURBO FXG24TS

Żelazko parowe DeLonghi EASYTURBO FXG24TS

Żelazka parowe, Żelazka ze stopą inną, Żelazka o mocy powyżej 2200 W, DeLonghi

Nowoczesne żelazko parowe DeLonghi EASYTURBO FXG24TS, moc 2400 W; stopa Dual Thermolon z wąską końcówką stożka parowego; 4-stopniowy regulator emisji pary do 35 g/min, dodatkowe uderzenie pary 120 g. Urządzenie wyposażone w rozwiązania antywapienne oraz funkcję blokady kapania w niskich temperaturach. Pojemność zbiorniczka na wodę – 300 ml.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Delonghi Easyturbo-s fxk23at

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)