Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1880DualVap

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1880DualVap

System do prasowania DeLonghi Stirella VVX1880DualVap, to generator pary o mocy 2200 W, wytwarzający ciągły strumień pary (120 g/min) pod wysokim ciśnieniem (5 barów). Wyposażony w opatentowaną stopę DUAL VAP, dwa ustawienia silnego wyrzutu pary (200 g) i strefę ECO ZONE, która pozwala na oszczędność do 40% wody i energii. Blokada żelazka w podstawie oraz rozwiązanie antywapienne.
Interesuje Cię zakup żelazka
Delonghi Stirella vvx1880dualvap?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Delonghi Stirella vvx1880dualvap

System do prasowania DeLonghi Stirella VVX1880DualVap został opracowany z myślą o szybkim, wygodnym i bardzo dokładnym prasowaniu. Z pełnego potencjału generatora można korzystać już w 2 minuty po podłączeniu. Ponadto, moc tego urządzenia (2200 W) sprawia, że prasowanie staje się zdecydowanie szybsze niż w przypadku tradycyjnych żelazek parowych. Sprężona para (120 g/min pod ciśnieniem do 5 barów) wnika głębiej w tkaninę i błyskawicznie usuwa zagniecenia. Jeśli zagniecenia są wyjątkowo oporne, możemy skorzystać z dodatkowego uderzenia pary (200 g), które, w zależności od potrzeb, możemy ustawić na dwa sposoby. Wyrzut pary z czubka stopy pozwoli uporać się z najbardziej uciążliwymi fałdami, a uderzenie z całej powierzchni stopy umożliwi uprasowanie większego fragmentu tkaniny, trudniej poddającej się żelazku.

W opatentowanej stopie grzejnej DUAL VAP, w którą wyposażono żelazko systemowe, zastosowano dwa rodzaje tworzywa: ceramiczne oraz stal nierdzewną, co pozwala uzyskać doskonałe efekty prasowania. Dzięki ceramicznej warstwie, stopa jest też wysoce odporna na uszkodzenia krawędziami guzików czy zamków, dzięki czemu kurtki i spodnie możemy prasować bez obaw o uszkodzenie powierzchni.

System do prasowania DeLonghi Stirella VVX1880DualVap wyposażono w wyjmowany zbiornik na wodę (700 ml), który możemy napełniać w dowolnej chwili, bez względu na stan pracy żelazka. Urządzenie może być zaopatrywane w zwykłą wodę z kranu. Zastosowany filtr antywapienny na bazie żywic, zmniejsza twardość wody i zabezpiecza przed osadzaniem się kamienia, który mógłby prowadzić do wystąpienia plam na prasowanej odzieży. Ponadto, bojler ze stali nierdzewnej posiada zatyczkę, umożliwiającą regularne jego płukanie. Producent zaleca systematyczne stosowanie rozwiązań antywapiennych w celu wydłużenia bezawaryjnej pracy urządzenia.

Konstruktorzy marki DeLonghi zadbali też o możliwość ochrony środowiska. Strefa ECO ZONE pozwala na oszczędność nawet do 40% wody i energii, przy utrzymaniu doskonałych rezultatów prasowania.

Blokada żelazka w podstawie stanowi dodatkowe zabezpieczenie na czas przenoszenia systemu w inne miejsce. Zabezpieczenie „bezpieczny transport” pozwala na zablokowanie stopy żelazka w stałej pozycji, dzięki czemu zapobiegniemy jej uszkodzeniu podczas upadku. Ponadto, kabel sieciowy systemu do prasowania DeLonghi Stirella VVX1880DualVap zwija się w podstawie, co dodatkowo wpływa na wygodę przenoszenia i przechowywania sprzętu.

Urządzenie z pewnością zainteresuje osoby leworęczne, jest bowiem dostosowane do obsługi zarówno prawą, jak i lewą ręką.

Parametry techniczne żelazka Delonghi Stirella vvx1880dualvap

Moc (W)2200
Długość kabla (m)bd
Waga (kg)4,5
Wyrzut pary (g)200
Stała dystrybucja pary (g/min)120

Wyposażenie żelazka Delonghi Stirella vvx1880dualvap

SpryskiwaczNie
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaNie
Automatyczne wyłączanieNie
System antywapiennyTak
SamoczyszczenieNie
Interesuje Cię zakup żelazka
Delonghi Stirella vvx1880dualvap?

De’Longhi – włoskie ekspresy do kawy i żelazka

De’Longhi to włoska firma rodzinna, producent ekspresów do kawy, klimatyzatorów, grzejników, żelazek , systemów do prasowania i odkurzaczy. Jej produkty charakteryzują się wyjątkowym wzornictwem i funkcjonalnością.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Delonghi Stirella vvx1880dualvap

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1420

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1420

Stacje parowe (systemowe), Żelazka ze stopą inną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, DeLonghi

System do prasowania DeLonghi Stirella VVX1420, to generator pary o mocy 2200 W i ciśnieniu 4 barów. Umożliwia nieprzerwane wytwarzanie strumienia pary do 80 g/min, z możliwością pionowego prasowania parą wodną. Stopa ze stali nierdzewnej, zapewniająca idealny przepływ ciepła, regulowany termostat żelazka oraz panel sterowania. Wygodny schowek na kabel i przewód pary w podstawie żelazka.

czytaj więcej
Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1470GA

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1470GA

Stacje parowe (systemowe), Żelazka ze stopą inną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, DeLonghi

System do prasowania DeLonghi Stirella VVX1470GA, oferujący moc maksymalną 2200 W, parę pompowaną pod ciśnieniem do 4,5 bara, w ciągłej dystrybucji do 90 g/min oraz możliwość prasowania w pionie. Ceramiczno-stalowa stopa grzejna DUAL, panel sterowania ułatwiający komunikację z urządzeniem oraz automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa. Praktyczny lejek do napełniania bojlera w zestawie.

czytaj więcej
Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1650G

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1650G

Stacje parowe (systemowe), Żelazka ze stopą inną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, DeLonghi

System do prasowania DeLonghi Stirella VVX1650G, to urządzenie o mocy 2200 W, wytwarzające parę pod ciśnieniem do 4,5 bara, w ilości do 90 g/min ciągłego strumienia; dodatkowa możliwość prasowania w pozycji pionowej. Żelazko wyposażono w opatentowaną stopę DUAL, system antywapienny oraz kompletny panel kontrolny. Uzyskuje pełną gotowość do pracy w ciągu dwóch minut. W zestawie podkładka pod żelazko.

czytaj więcej
Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1660DualVap

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1660DualVap

Stacje parowe (systemowe), Żelazka ze stopą inną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, DeLonghi

DeLonghi Stirella VVX1660DualVap to system do prasowania o mocy maksymalnej 2200 W, wytwarzający parę pod ciśnieniem 5 barów, ciągłe wytwarzanie pary do 100 g/min, przełącznik DUAL VAP – dwie pozycje silnego uderzenia pary (160 g). Żelazko wyposażone w opatentowaną stopę grzejną DUAL VAP, blokadę ułatwiającą przenoszenie systemu oraz rozwiązanie antywapienne. Dostosowany dla osób prawo i leworęcznych.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Delonghi Stirella vvx1880dualvap

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)