Wszystko o żelazkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1420

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1420

System do prasowania DeLonghi Stirella VVX1420, to generator pary o mocy 2200 W i ciśnieniu 4 barów. Umożliwia nieprzerwane wytwarzanie strumienia pary do 80 g/min, z możliwością pionowego prasowania parą wodną. Stopa ze stali nierdzewnej, zapewniająca idealny przepływ ciepła, regulowany termostat żelazka oraz panel sterowania. Wygodny schowek na kabel i przewód pary w podstawie żelazka.
Interesuje Cię zakup żelazka
Delonghi Stirella vvx1420?
Zdjęcie producenta

Opis żelazka Delonghi Stirella vvx1420

System do prasowania DeLonghi Stirella VVX1420 to urządzenie o prostej obsłudze, pozwalające uzyskać profesjonalne rezultaty prasowania w warunkach domowych. Oferuje ono wysoką wydajność i pozwala wyprasować wiele rzeczy w krótkim czasie.

Stopa grzejna ze stali nierdzewnej pozwala na idealny przepływ ciepła i utrzymuje stałą temperaturę podczas pracy. Rozmieszczenie kanalików parowych umożliwia równomierne rozprowadzenie pary po całej powierzchni prasowanego materiału. Wykorzystanie pary podczas prasowania pozwala na bardziej efektywną pracę i znacznie skraca jej czas. Para, rozprowadzana po powierzchni tkaniny, dodatkowo ją zmiękcza, dzięki czemu wygładzanie fałd i zagnieceń staje się łatwiejsze, a żelazku poddają się nawet najbardziej oporne materiały. Dodatkowo, regulowany termostat pozwala dobrać jej poziom stosownie do aktualnych potrzeb. Producenci zalecają, by rozpocząć prasowanie od rzeczy wymagających niskich temperatur, by następnie dogrzać stopę żelazka i rozprawić się z twardszymi tkaninami, jak len czy gruba bawełna.

System do prasowania DeLonghi Stirella VVX1420 jest urządzeniem z zewnętrznym generatorem pary pod ciśnieniem 4 barów. Pozwala to na wytwarzanie ciągłego strumienia pary w ilości do 80 g/min. Sprawia to, że urządzenie doskonale radzi sobie z prasowaniem nawet kilku warstw materiału jednocześnie i nie wymaga dociskania stopy do prasowanej powierzchni. Para pod ciśnieniem wnikając głęboko w tkaninę, umożliwia szybkie i dokładne prasowanie, nawet w przypadku trudnych tkanin.

Bojler na wodę ze stali nierdzewnej ma pojemność 850 ml. Przy maksymalnym poziomie wody w zbiorniku, umożliwia to prasowanie nawet do 90 minut bez konieczności uzupełniania płynu. Pozwala to zapewnić płynność pracy i eliminuje przerwy niezbędne na dolanie wody do urządzenia.

Stal nierdzewna jest oprócz tego odporna na korozję, co umożliwia utrzymanie higieny bojlera na wysokim poziomie.

W urządzeniu zastosowano rozwiązanie ułatwiające jego transport i przechowywanie. Specjalny schowek na kabel zasilający oraz przewód parowy umożliwia ukrycie przewodów we wnętrzu żelazka, dzięki czemu nie przeszkadzają podczas przenoszenia systemu. Ponadto, przewód sieciowy można wygodnie zaczepić na uchwycie z boku bojlera.

Panel kontrolny systemu do prasowania DeLonghi Stirella VVX1420 zawiera przycisk ON/OFF z lampką kontrolną oraz kontrolkę gotowości do pracy.

Parametry techniczne żelazka Delonghi Stirella vvx1420

Moc (W)2200
Długość kabla (m)bd
Waga (kg)3,8
Wyrzut pary (g)bd
Stała dystrybucja pary (g/min)80

Wyposażenie żelazka Delonghi Stirella vvx1420

SpryskiwaczNie
Prasowanie pionoweTak
Blokada kapaniaNie
Automatyczne wyłączanieNie
System antywapiennyNie
SamoczyszczenieNie
Interesuje Cię zakup żelazka
Delonghi Stirella vvx1420?

De’Longhi – włoskie ekspresy do kawy i żelazka

De’Longhi to włoska firma rodzinna, producent ekspresów do kawy, klimatyzatorów, grzejników, żelazek , systemów do prasowania i odkurzaczy. Jej produkty charakteryzują się wyjątkowym wzornictwem i funkcjonalnością.

czytaj więcej

Żelazka podobne do Delonghi Stirella vvx1420

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1470GA

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1470GA

Stacje parowe (systemowe), Żelazka ze stopą inną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, DeLonghi

System do prasowania DeLonghi Stirella VVX1470GA, oferujący moc maksymalną 2200 W, parę pompowaną pod ciśnieniem do 4,5 bara, w ciągłej dystrybucji do 90 g/min oraz możliwość prasowania w pionie. Ceramiczno-stalowa stopa grzejna DUAL, panel sterowania ułatwiający komunikację z urządzeniem oraz automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa. Praktyczny lejek do napełniania bojlera w zestawie.

czytaj więcej
Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1650G

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1650G

Stacje parowe (systemowe), Żelazka ze stopą inną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, DeLonghi

System do prasowania DeLonghi Stirella VVX1650G, to urządzenie o mocy 2200 W, wytwarzające parę pod ciśnieniem do 4,5 bara, w ilości do 90 g/min ciągłego strumienia; dodatkowa możliwość prasowania w pozycji pionowej. Żelazko wyposażono w opatentowaną stopę DUAL, system antywapienny oraz kompletny panel kontrolny. Uzyskuje pełną gotowość do pracy w ciągu dwóch minut. W zestawie podkładka pod żelazko.

czytaj więcej
Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1660DualVap

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1660DualVap

Stacje parowe (systemowe), Żelazka ze stopą inną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, DeLonghi

DeLonghi Stirella VVX1660DualVap to system do prasowania o mocy maksymalnej 2200 W, wytwarzający parę pod ciśnieniem 5 barów, ciągłe wytwarzanie pary do 100 g/min, przełącznik DUAL VAP – dwie pozycje silnego uderzenia pary (160 g). Żelazko wyposażone w opatentowaną stopę grzejną DUAL VAP, blokadę ułatwiającą przenoszenie systemu oraz rozwiązanie antywapienne. Dostosowany dla osób prawo i leworęcznych.

czytaj więcej
Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1880DualVap

Żelazko – system do prasowania DeLonghi Stirella VVX1880DualVap

Stacje parowe (systemowe), Żelazka ze stopą inną, Żelazka o mocy od 1600 W do 2200 W, DeLonghi

System do prasowania DeLonghi Stirella VVX1880DualVap, to generator pary o mocy 2200 W, wytwarzający ciągły strumień pary (120 g/min) pod wysokim ciśnieniem (5 barów). Wyposażony w opatentowaną stopę DUAL VAP, dwa ustawienia silnego wyrzutu pary (200 g) i strefę ECO ZONE, która pozwala na oszczędność do 40% wody i energii. Blokada żelazka w podstawie oraz rozwiązanie antywapienne.

czytaj więcej

Opinie o żelazku Delonghi Stirella vvx1420

Dodaj swoją opinię o żelazku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)